Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 2.0 dCi

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wtryskiwacze Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wtryskiwacze 2.0 dCi są odpowiedzialne za wtrysk precyzyjnej ilości paliwa do komory spalania silnika, w zależności od warunków jazdy i obciążenia silnika. Wtryskiwacze te są sterowane przez układ elektroniczny, który zapewnia optymalne parametry wtrysku, takie jak ciśnienie i czas wtrysku, aby zapewnić optymalną wydajność i minimalne zużycie paliwa. Wtryski 2.0 DCI znajdziemy między innymi w modelach Renault, które cieszą się dużą popularnością. Tematem, który często dotyczy wtrysków pasujących do wspomnianej jednostki napędowej, są zapieczone wtryskiwacze, którym poświęcimy odrębną część artykułu. Chętnie użytkowane Renault Megane, Scenic czy Trafic mogą mieć kłopoty z układem wtryskowym. Dzielimy się z Wami wskazówkami w zakresie tego, jak szybko, w niskiej cenie i skutecznie uporać się z problemami dotyczącymi wtryskiwaczy 2.0 DCI Common Rail. Czy wymiana wtryskiwaczy 2.0 DCI na nowe to jedyna opcja? Sprawdź, czytając poświęcony wtryskiwaczom 2.0 DCI artykuł.

Wtryskiwacze Common Rail stosowane w silniku 2.0 dCi
Wtryskiwacze 2.0 dCi

1. Demontaż wtryskiwaczy 2.0 DCI – kiedy jest konieczny?

Wystąpienie charakterystycznych, wielokrotnie przez nas opisywanych objawów wtryskiwaczy Common Rail to dla wielu kierowców nie lada zmartwienie. Uszkodzone wtryski kojarzą się nam najczęściej z dużymi wydatkami, które z powodzeniem można jednak zminimalizować. Rzetelnie przeprowadzona diagnostyka wtryskiwaczy to wytyczna do dalszych działań. W gruncie rzeczy rzadko wtryski 2.0 DCI są aż tak zniszczone lub uszkodzone, że należy je wymienić na nowe. Wyjątkiem może być urwany wtryskiwacz, gdyż nie jest możliwa jego odbudowa. Kwestie związane z tym, jak wyjąć urwany wtryskiwacz oraz czym zalać zapieczone wtryski, aby uniknąć urwania wtryskiwacza, najlepiej pozostawić specjalistom. Samodzielny demontaż wtrysków nie zawsze kończy się dobrze, zwłaszcza gdy wtryskiwacze są mocno zanieczyszczone gromadzonymi przez długi czas osadami. Porady w sprawie tego, jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem, są skuteczne głównie w sytuacjach, gdy wtryskiwacze nie są zapieczone. Wróćmy jednak do wtryskowego meritum – kiedy musimy zdemontować wtryskiwacze 2.0 DCI lub zamówić taką usługę w warsztacie samochodowym? Oczywistą przesłanką do demontażu wtrysków jest ich awaria uniemożliwiająca prawidłowe funkcjonowanie pojazdu. Po zdiagnozowaniu problemu z wtryskiwaczami powinniśmy zrobić rozeznanie w opłacalności poszczególnych opcji. W naszym serwisie, zajmującym się wtryskiwaczami Common Rail od wielu lat, regeneracja wtryskiwaczy Renault 2.0 dCi znajduje duże zainteresowanie wśród licznych klientów. Co więcej, realizacja tej usługi jest szybka, a rezultat – skuteczny i długotrwały. Wtryskiwacze 2.0 DCI Common Rail można także oczywiście wymienić na używane, lecz ich funkcjonalność jest kwestią wręcz losową.

Zdemontowane wtryskiwacze 2.0 dCi
Demontaż wtryskiwaczy 2.0 dCi - kiedy jest konieczny?


Układ Common Rail 2.0 DCI | Wtryskiwacze

Popularne w silnikach 2.0 dCi wtryski Bosch można z powodzeniem regenerować, o czym świadczą setki zleceń kierowanych do naszych pracowni. Warto mieć na uwadze, że wtryski paliwa ulegają zużyciu eksploatacyjnemu. Istotny wpływ na to mają warunki, w których wtryskiwacze pracują – wysokie temperatury oraz znaczne wartości ciśnienia. Tego typu parametry sprawiają także, że nawet najmniejszych rozmiarów ciała stałe lub inne zanieczyszczenia stanowią poważne zagrożenie dla wtryskiwacza. Pytanie o to, jak wyjąć wtryskiwacz Common Rail, rodzi się zazwyczaj wówczas, gdy wtrysk wykazuje objawy uszkodzenia mechanicznego. Uszkodzenia tego typu powstają najczęściej po zatankowaniu paliwa złej jakości, w którym znajdują się drobiny zanieczyszczeń. Innego rodzaju osady mogą gromadzić się we wtryskiwaczach 2.0 dCi w rezultacie zaniedbań regularnych wymian oleju silnikowego oraz filtrów. Odpowiedzialne użytkowanie pojazdu z wtryskiwaczami Common Rail zaowocuje długą żywotnością systemu wtrysku, co z kolei pozwala na zaoszczędzenie pokaźnych kwot. Gdy dojdzie do awarii wtryskiwaczy, zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem.

Wtryskiwacze 2.0 dCi Common Rail w specjalistycznej pracowni regeneracji wtrysków
Układ Common Rail 2.0 dCi | Wtryskiwacze

Udostępnij wpis

Komentarze

Konrad

Wystawiono 7 miesiecy temu

Dzień dobry, Potrzebuje wtryski do Renault Trafic 2.0 dci. Proszę o informację czy macie dostępny komplet regenerowanych wtryskiwaczy oraz jaka cena z wysyłką do Gorzowa- małopolskie. Dziękuje

Czy ta opinia była pomocna?

Janusz

Wystawiono 8 miesiecy temu

@Miłosz Dzień dobry, prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów dotyczących kosztów wykonania regeneracji oraz zamówienia kuriera.

Czy ta opinia była pomocna?

Miłosz

Wystawiono 8 miesiecy temu

Witam chciałbym dać do regeneracji wtryskiwacze od Renault trafic 2.0 dci bosch. Jaki koszt i jak dokonać zamówienia kuriera?

Czy ta opinia była pomocna?

Czarek

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze 2.0 dCi są stosowane w silnikach diesla 2.0 dCi, które są montowane w różnych modelach samochodów. Są to wtryskiwacze piezoelektryczne, które pozwalają na bardziej precyzyjne dawkowanie paliwa. Wtryskiwacze te charakteryzują się wysoką wydajnością i trwałością, jednak wymagają regularnego serwisu i czyszczenia, aby zachować ich efektywność. Wtryskiwacze 2.0 dCi są skonstruowane tak, aby pracować z różnymi rodzajami paliw, w tym z biodieslem. Są one również bardziej odporne na zanieczyszczenia niż tradycyjne układy wtryskowe i mogą działać przez dłuższy czas bez konieczności czyszczenia. Wiele opinii mówi, że wtryskiwacze 2.0 dCi są trwałe i niezawodne, jednak wymagają regularnego serwisu i czyszczenia, aby zachować ich efektywność. Koszt zakupu i montażu wtryskiwaczy 2.0 dCi jest wyższy niż tradycyjnych układów wtryskowych.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki