Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110271

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110271 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój wtryskiwacz w rozliczeniu.

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

Na życzenie Klienta do zamówienia dołączamy podkładkę termiczną.

Pasuje do modeli:

FORD Focus 1.6 TDCi DA3 1.6 74 - 80 07/2004 - 01/2008
FORD Focus 1.6 TDCi DB3 1.6 80 07/2004 - 01/2008
FORD Focus 1.6 TDCi Turni DA3 1.6 80 07/2004 - 01/2008
FORD Focus C-MAX 1.6 TDCi DM2 1.6 80 06/2003 - 03/2007

Numery zamienne:

0445110271
0445110285

Numery OE:

CITROEN 96 589 498
PEUGEOT 96 589 498

Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania

Regeneracja wtryskiwaczy 0445110271 – na czym polega?

W zakres czynności wchodzących w usługę regeneracji wpisuje się analizę, czyszczenie, wymianę części. Poniżej postaramy się krótko opisać, jak proces regenerowania wtrysków wygląda w naszej pracowni samochodowej.
Jak wspominaliśmy, pierwszym etapem są dokładne oględziny poszczególnych elementów wtryskiwacza, które mają na celu odnalezienie przyczyny awarii i określenie poziomu zużycia. Po wstępnym myciu zabrudzone wtryski umieszczane są w tzw. myjce ultradźwiękowej. Dodatkowe zastosowanie wysokiej temperatury wraz z odpowiednim środkiem chemicznym usuwają z wtrysku wszelkie osady. Metody wymienione wyżej są bardzo skuteczne i dzięki nim osiągamy bardzo dobre parametry wtrysku, porównywalne z częściami fabrycznie nowymi.
Kolejnym krokiem naprawy wtryskiwaczy jest usunięcie uszkodzonych i zużytych elementów oraz wymiana ich na nowe, sprawne i oryginalne. Aby sprawdzić, czy usługa została wykonana należycie, regenerowane wtryski trafiają na stół probierczy i tam testowane są pod kątem sprawności. Warunki, w których sprawdzana jest funkcjonalność wtrysków, są rygorystyczne, więc możemy mieć pewność, że Klient otrzymuje w pełni działające i wydajne wtryskiwacze.

Na koniec warto wspomnieć, że niewątpliwą zaletą regeneracji jest koszt, gdyż na tego rodzaju usługę wydamy do kilku razy mniej, niż za nowe wtryskiwacze firmy Bosch.

Skorzystaj z regeneracji wtrysków, jeśli tylko zauważysz pierwsze oznaki świadczące o awarii. Ignorowanie takiej usterki może skończyć się niemożliwością korzystania z samochodu i większymi wydatkami związanymi z nagromadzeniem się uszkodzeń.

Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Kiedy wtryski 0445110271 ulegą uszkodzeniu bądź zużyciu, pomóc może kompleksowa regeneracja. Regeneracja wtryskiwaczy polega na przywróceniu ich do pierwotnej sprawności poprzez czyszczenie, naprawę lub wymianę uszkodzonych części. Usługa regeneracji realizowana w serwisie może obejmować kilka etapów: Demontaż wtryskiwacza: wtryskiwacz jest zdejmowany z silnika i rozbierany na poszczególne elementy. Czyszczenie: poszczególne elementy są myte w specjalistycznym rozpuszczalniku, który usuwa zanieczyszczenia i osad. Sprawdzanie i naprawa uszkodzonych elementów: wszystkie elementy są dokładnie sprawdzane pod kątem uszkodzeń i naprawiane lub wymieniane na nowe. Montaż i regulacja: po naprawie lub wymianie elementów, wtryskiwacz jest składany i regulowany zgodnie z oryginalnymi parametrami producenta. Testowanie: po zmontowaniu wtryskiwacz jest testowany pod kątem prawidłowej pracy, aby upewnić się, że jest on sprawny i gotowy do użytku. Warto pamiętać, że regeneracja wtrysków jest korzystniejsza cenowo niż wymiana na nowe, a także jest przyjazna dla środowiska. Należy jednak upewnić się, że proces regeneracji przeprowadzany jest przez specjalistę posiadającego odpowiedni sprzęt i doświadczenie, oraz z użyciem oryginalnych części zamiennych, aby zapewnić prawidłową pracę wtryskiwaczy po regeneracji.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki