Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Koszt regeneracji wtryskiwaczy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Regeneracja wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Koszt regeneracji wtryskiwaczy zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj i marka samochodu, liczba wymaganych wtryskiwaczy, rodzaj uszkodzeń, które wymagają naprawy, a także lokalizacja serwisu samochodowego. Ogólnie rzecz biorąc, koszt regeneracji wtryskiwaczy jest zazwyczaj niższy niż koszt zakupu nowych wtryskiwaczy. Cena takiej usługi jest uzależniona od modelu, dlatego regeneracja wtryskiwaczy Bosch może różnić się od wydatków, jakie będziemy musieli ponieść za ten sam zabieg wykonany na wtryskach Delphi. Wynika to nie tyle z samego procesu, a raczej z różnic w budowie, a co za tym zróżnicowanych kosztów za części zamienne. W przypadku, gdy interesuje nas regeneracja wtryskiwaczy Denso, cena tego zabiegu jest wyjątkowo atrakcyjna, zwłaszcza gdy w odniesiemy się do kosztów wymiany tych podzespołów.

Koszt regeneracji wtryskiwaczy
Koszt regeneracji wtryskiwaczy

Regeneracja wtryskiwaczy - koszt

W zasadzie jest to charakterystyczne nie tylko dla wtryskiwaczy Denso, ponieważ w wypadku renowacji jakiejkolwiek innej marki wtrysków, również możemy dużo zaoszczędzić. Wynika to z wysokich kosztów, jakie trzeba ponieść za zakup zupełnie nowych wtryskiwaczy, a trzeba mieć świadomość, że nie należą one do najtańszych. Z uwagi na to regeneracja ponownie zyskuje, a dodatkowo sprawia, że koszt wymiany wtryskiwaczy w dieslu nie będzie konieczny do poniesienia. Zwłaszcza jeżeli stosunkowo dobry stan wtryskiwaczy to umożliwia. Fachowo przeprowadzony zabieg regeneracji wtryskiwaczy pozwala uzyskać doskonałe efekty i jest w pełni skuteczny. Wymaga ona jednak niemałej precyzji oraz umiejętności dokładnego określenia zniszczeń, dlatego w przywracaniu sprawności wtryskiwaczy specjalizują się autoryzowane serwisy. Dzięki prawidłowo przeprowadzonemu zabiegowi regeneracji w takiej placówce zyskujemy w pełni żywotny wtryskiwacz, który będzie nam służył przez kolejne długie lata użytkowania. Dodatkowo wpłynie to na polepszenie się wydajności i osiągów silnika, a co za tym idzie, jazda samochodem odzyskuje dawny komfort.

Regeneracja wtryskiwaczy - koszt
Regeneracja wtryskiwaczy - koszt
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Cena regeneracji wtryskiwacza zależy od wielu czynników, takich jak marka i model pojazdu, rodzaj wtryskiwacza, stopień uszkodzenia oraz lokalizacja warsztatu. Może wynieść od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za jeden wtryskiwacz. Zaleca się, aby skonsultować się z kilkoma różnymi warsztatami, aby uzyskać różne ceny i porównać je.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki