Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryskiwacze 0445110134

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445110134 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryskiwacze 0445110134

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia - 24-48 h
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service.

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Wtryski są zakodowane i posiadają nakrętki zabezpieczające je przed uszkodzeniami w transporcie, co oznacza, że po ich doręczeniu nadają się do natychmiastowego montażu.

Pasuje do modeli:

Renault

Numery OE:

Wtryskiwacze 0445110134 dla wybranych modeli silników Renault występują także pod numerami katalogowymi producenta:

8200121637
8200239421

Po wizycie w warsztacie mechanik stwierdził awarię wtrysków i zastanawiasz się, co zrobić? Czy Twoje wtryskiwacze możesz poddać regeneracji, czy tylko wymienić na nowe lub regenerowane? Jeśli wymiana wtryskiwaczy, to jeden czy wszystkie? Nie musisz się o to więcej martwić – zadzwoń i wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a po określeniu ich stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

Lejące wtryski 0445110134 – co zrobić?

 Lejące wtryski 0445110134 – co zrobić?

W przypadku wystąpienia usterki wtrysków i przelewania przez nie paliwa, kierowcy często zastanawiają się, jaki jest sposób na lejące wtryski. Wobec tego chcielibyśmy podkreślić, że zdecydowanie najskuteczniejszą metodą na ten rodzaj usterki jest poddanie wtrysków gruntownemu czyszczeniu w procesie regeneracji. Czyszczenie metodą termo-chemiczną w połączeniu z ultradźwiękami pozwala rozpuścić i wypłukać wszelki osad zalegający we wnętrzu wtrysków. To właśnie te zanieczyszczenia odpowiedzialne są za blokowanie i zacinanie wtrysku, co prowadzi do ciągłego przelewania paliwa, które może skutkować poważnym uszkodzeniem elementów układu paliwowego i silnika.

Podczas regeneracji pozbywamy się przyczyny awarii wtrysków, a dzięki wymianie zużytych elementów i uszczelnień oraz wyregulowaniu parametrów przywracamy ich pełną sprawność i żywotność. Wobec tego nie zastanawiaj się dłużej nad podjęciem decyzji o naprawie – skontaktuj się z nami już teraz, a szybko i sprawnie rozwiążemy Twój problem.

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Jeśli wtryskiwacze 0445110134 w Renault leją, należy podjąć następujące kroki: Zatrzymaj samochód i zabezpiecz go przed ruchem. Zdiagnozuj problem za pomocą specjalistycznego oprogramowania diagnostycznego oraz urządzeń pomiarowych. Sprawdź pozostałe wtryskiwacze i układ paliwowy, aby upewnić się, że pozostałe działają prawidłowo. Jeśli problem dotyczy lejącego wtryskiwacza, należy go wymienić na nowy. Jeśli problem dotyczy braku dostarczania paliwa, należy sprawdzić ciśnienie paliwa oraz filtr paliwa i wymienić je, jeśli są zanieczyszczone. Jeśli problem dotyczy elektroniki, należy sprawdzić i ewentualnie naprawić kontrolkę, lub wymienić moduł wtrysku. Po naprawie, należy ponownie przetestować układ za pomocą oprogramowania diagnostycznego i urządzeń pomiarowych, aby upewnić się, że problem został rozwiązany. Pamiętaj, że jeśli nie masz wystarczającej wiedzy i doświadczenia, należy skontaktować się z profesjonalnym serwisem samochodowym, który posiada specjalistyczne urządzenia do diagnostyki i naprawy wtryskiwaczy. W takiej sytuacji, nie należy jechać dalej z lejącym wtryskiwaczem, ponieważ to może prowadzić do poważniejszych awarii układu paliwowego.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki