25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

WTRYSKIWACZ DELPHI

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.81

Wtryskiwacz Delphi jest jednym z najczęstszych wtrysków Common Rail występujących obecnie na rynku samochodowym. Amerykański koncern Delphi, powstały ze struktur General Motors, jest firmą o ugruntowanej pozycji i bogatym, ponad dwudziestoletnim doświadczeniu. Produkowane przez niego podzespoły, jak chociażby wtryskiwacze Delphi 1.5 DCi czy też wtryski Delphi 2.0 TDCi znajdują uznanie na całym świecie. Występują one przeważnie w takich samochodach jak Ford, Nissan, DAF, Renault czy Kia. Wtryski marki Delphi wypadają całkiem dobrze, jeśli chodzi o ich stosunek ceny do jakości. Przy poprawnym użytkowaniu i dbałości o dobrą kondycję układu paliwowego są w stanie wytrzymać bezawaryjnie do 150-200 tys. kilometrów. Poza standardowymi wtryskiwaczami elektromagnetycznymi Common Rail, firma Delphi oferuje także wtryskiwacze piezoelektryczne nowszych generacji, choć nie są one tak często spotykane jak ich poprzedniki.

 

Wtryskiwacze Delphi podczas regeneracji w naszym salonie
Wtryskiwacz Delphi


Wtryski Delphi – trwałość i serwisowanie

Jeśli chodzi o wtryskiwacze Delphi, opinie mechaników na ich temat bywają podzielone. Duża część z nich przyznaje, że z reguły wtryski tej marki są nieco mniej trwałe od ich konkurentów. Stąd też, dość powszechnym zabiegiem wykonywanym w różnego rodzaju serwisach jest regeneracja wtryskiwaczy Delphi. Cena, z uwagi na ogólnodostępne części zamienne jest zdecydowanie niższa niż koszty wymiany uszkodzonych wtrysków na nowe. Dlatego też, zanim podejmiemy decyzję o zakupie nowych podzespołów do układu wtryskowego, warto wpierw udać się do specjalistycznego serwisu, który pomoże poprawnie zdiagnozować stan techniczny wtryskiwaczy oraz dobierze odpowiednie rozwiązanie. Warto pamiętać, aby w razie wystąpienia podejrzeń usterki wtryskiwaczy nigdy nie odkładać naprawy na później. Nawet pojedynczy uszkodzony wtrysk ma bardzo negatywny wpływ na pracę całego układu. Zignorowanie problemu może prowadzić do kolejnych, jeszcze kosztowniejszych awarii systemu paliwowego, czy nawet zatarcia silnika.

 

Przykładowy wtryskiwacze elektromagnetyczne i piezoelektryczne Delphi
Wtryski Delphi – trwałość i serwisowanie

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO