Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WTRYSKIWACZ DELPHI

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

WTRYSKIWACZ DELPHI

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wtryskiwacz Delphi jest jednym z najczęstszych wtrysków Common Rail występujących obecnie na rynku samochodowym. Amerykański koncern Delphi, powstały ze struktur General Motors, jest firmą o ugruntowanej pozycji i bogatym, ponad dwudziestoletnim doświadczeniu. Produkowane przez niego podzespoły, jak chociażby wtryskiwacze Delphi 1.5 DCi czy też wtryski Delphi 2.0 TDCi znajdują uznanie na całym świecie. Występują one przeważnie w takich samochodach jak Ford, Nissan, DAF, Renault czy Kia. Wtryski marki Delphi wypadają całkiem dobrze, jeśli chodzi o ich stosunek ceny do jakości. Przy poprawnym użytkowaniu i dbałości o dobrą kondycję układu paliwowego są w stanie wytrzymać bezawaryjnie do 150-200 tys. kilometrów. Poza standardowymi wtryskiwaczami elektromagnetycznymi Common Rail, firma Delphi oferuje także wtryskiwacze piezoelektryczne nowszych generacji, choć nie są one tak często spotykane jak ich poprzedniki.

Wtryskiwacze Delphi podczas regeneracji w naszym salonie
Wtryskiwacz Delphi


Wtryski Delphi – trwałość i serwisowanie

Jeśli chodzi o wtryskiwacze Delphi, opinie mechaników na ich temat bywają podzielone. Duża część z nich przyznaje, że z reguły wtryski tej marki są nieco mniej trwałe od ich konkurentów. Stąd też, dość powszechnym zabiegiem wykonywanym w różnego rodzaju serwisach jest regeneracja wtryskiwaczy Delphi. Cena, z uwagi na ogólnodostępne części zamienne jest zdecydowanie niższa niż koszty wymiany uszkodzonych wtrysków na nowe. Dlatego też, zanim podejmiemy decyzję o zakupie nowych podzespołów do układu wtryskowego, warto wpierw udać się do specjalistycznego serwisu, który pomoże poprawnie zdiagnozować stan techniczny wtryskiwaczy oraz dobierze odpowiednie rozwiązanie. Warto pamiętać, aby w razie wystąpienia podejrzeń usterki wtryskiwaczy nigdy nie odkładać naprawy na później. Nawet pojedynczy uszkodzony wtrysk ma bardzo negatywny wpływ na pracę całego układu. Zignorowanie problemu może prowadzić do kolejnych, jeszcze kosztowniejszych awarii systemu paliwowego, czy nawet zatarcia silnika.

Przykładowy wtryskiwacze elektromagnetyczne i piezoelektryczne Delphi
Wtryski Delphi – trwałość i serwisowanie
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacz Delphi to wtryskiwacz produkowany przez firmę Delphi Technologies, która jest jednym z czołowych producentów części samochodowych na świecie. Delphi Technologies specjalizuje się w produkcji wtryskiwaczy i innych elementów układów paliwowych do silników diesla. Wtryskiwacze Delphi są stosowane w różnych modelach pojazdów z silnikami diesla, od osobowych po ciężarowe. Są one dostępne w różnych rozmiarach i są przystosowane do różnych poziomów mocy silnika. Wtryskiwacze Delphi są zaprojektowane tak, aby zapewnić wysoką precyzję dawkowania paliwa i niskie emisje spalin. Są one też odporne na uszkodzenia i łatwe w naprawie. Aby zapewnić prawidłowe działanie wtryskiwacza Delphi, ważne jest aby przeprowadzić regularne przeglądy i konserwację pojazdu oraz aby stosować się do zaleceń producenta dotyczących wymiany filtrów i innych części eksploatacyjnych.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki