Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryski Siemens

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wtryskiwacze Siemens

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Siemens VDO Continental, gdyż tak brzmi pełna nazwa producenta, specjalizuje się przede wszystkim w produkcji wtryskiwaczy piezoelektrycznych. To właśnie ta firma była jedną z pierwszych, które zaczęły wykorzystywać nowe rozwiązania w kwestii budowy wtryskiwaczy. Na rynku wtryskiwaczy produkty firmy Siemens znajdują się raczej w tej droższej kategorii – ich cena jest wyższa od wtrysków Bosch – są za to jednak stosunkowo trwałe. Do popularniejszych podzespołów tej marki należą na przykład wtryski Siemens 1.6 HDI lub też wtryskiwacze Siemens 2.0 TDCI

Jeśli zaś chodzi o wtryskiwacze piezoelektryczne Siemens, opinie na ich temat bywają podzielone. Niektórzy kierowcy doceniają je za ich bezawaryjność, inni z kolei uważają, że nie są warte swojej ceny z uwagi na trudności w serwisowaniu. Powszechnie panuje przekonanie, że uszkodzone wtryski piezo nadają się jedynie do wymiany. Jak więc w rzeczywistości wygląda sprawa z tymi wtryskami i ich naprawą?

Przykładowy wtryskiwacz Siemens
Wtryski Siemens


Wtryski Siemens - Regeneracja

Jako że cena za komplet nowych wtrysków Siemens może odstraszać, w przypadku wystąpienia ich usterki warto rozważyć opcję, jaką jest regeneracja. To, jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy Siemens można przedstawić w kilku krokach:

  • pomiar parametrów elektrycznych wtrysków,
  • czyszczenie zewnętrznego osadu,
  • czyszczenie wysokociśnieniowe wewnętrznych części wtrysku,
  • testowanie parametrów zregenerowanych wtrysków.

Podczas naprawy w serwisie zwraca się szczególną uwagę na dokładne sprawdzenie wtryskiwaczy pod kątem ich szczelności, rozpylania paliwa, ciśnienia otwarcia oraz czasu reakcji wtrysku. Po profesjonalnie przeprowadzonej regeneracji wtryskiwacze spełniają wszystkie standardy i normy narzucane obecnie układom Common Rail. By jednak było to możliwe, konieczne jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia, a także technologii naprawy. Z tego powodu nie wszystkie serwisy są w stanie taką naprawę przeprowadzić. Jeśli więc szukasz autoryzowanego serwisu w celu regeneracji wtryskiwaczy Siemens, zachęcamy do kontaktu z nami.

Wtryskiwacz Siemens po regeneracji w naszym salonie
Wtryski Siemens | Regeneracja
Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono 4 miesiące temu

Wtryski Siemens to wtryskiwacze paliwowe produkowane przez firmę Siemens VDO Automotive AG, która jest teraz częścią koncernu Continental AG. Firma ta jest jednym z czołowych producentów wtryskiwaczy paliwowych na świecie, a ich produkty są stosowane w wielu różnych rodzajach pojazdów, w tym samochodach osobowych, ciężarowych i maszynach budowlanych. Wtryski Siemens charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością, co jest potwierdzone przez wielu producentów samochodów oraz jest odpowiedni do silników zarówno benzynowych jak i diesla. Wtryski te zazwyczaj są elektromagnetyczne, co oznacza, że ich otwarcie jest kontrolowane przez elektromagnes, który jest aktywowany przez sygnał elektryczny z komputera silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki