Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryski Siemens

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wtryskiwacze Siemens

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Siemens VDO Continental, gdyż tak brzmi pełna nazwa producenta, specjalizuje się przede wszystkim w produkcji wtryskiwaczy piezoelektrycznych. To właśnie ta firma była jedną z pierwszych, które zaczęły wykorzystywać nowe rozwiązania w kwestii budowy wtryskiwaczy. Na rynku wtryskiwaczy produkty firmy Siemens znajdują się raczej w tej droższej kategorii – ich cena jest wyższa od wtrysków Bosch – są za to jednak stosunkowo trwałe. Do popularniejszych podzespołów tej marki należą na przykład wtryski Siemens 1.6 HDI lub też wtryskiwacze Siemens 2.0 TDCI

Jeśli zaś chodzi o wtryskiwacze piezoelektryczne Siemens, opinie na ich temat bywają podzielone. Niektórzy kierowcy doceniają je za ich bezawaryjność, inni z kolei uważają, że nie są warte swojej ceny z uwagi na trudności w serwisowaniu. Powszechnie panuje przekonanie, że uszkodzone wtryski piezo nadają się jedynie do wymiany. Jak więc w rzeczywistości wygląda sprawa z tymi wtryskami i ich naprawą?

Przykładowy wtryskiwacz Siemens
Wtryski Siemens


Wtryski Siemens - Regeneracja

Jako że cena za komplet nowych wtrysków Siemens może odstraszać, w przypadku wystąpienia ich usterki warto rozważyć opcję, jaką jest regeneracja. To, jak przebiega regeneracja wtryskiwaczy Siemens można przedstawić w kilku krokach:

  • pomiar parametrów elektrycznych wtrysków,
  • czyszczenie zewnętrznego osadu,
  • czyszczenie wysokociśnieniowe wewnętrznych części wtrysku,
  • testowanie parametrów zregenerowanych wtrysków.

Podczas naprawy w serwisie zwraca się szczególną uwagę na dokładne sprawdzenie wtryskiwaczy pod kątem ich szczelności, rozpylania paliwa, ciśnienia otwarcia oraz czasu reakcji wtrysku. Po profesjonalnie przeprowadzonej regeneracji wtryskiwacze spełniają wszystkie standardy i normy narzucane obecnie układom Common Rail. By jednak było to możliwe, konieczne jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia, a także technologii naprawy. Z tego powodu nie wszystkie serwisy są w stanie taką naprawę przeprowadzić. Jeśli więc szukasz autoryzowanego serwisu w celu regeneracji wtryskiwaczy Siemens, zachęcamy do kontaktu z nami.

Wtryskiwacz Siemens po regeneracji w naszym salonie
Wtryski Siemens | Regeneracja
Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Wtryski Siemens to wtryskiwacze paliwowe produkowane przez firmę Siemens VDO Automotive AG, która jest teraz częścią koncernu Continental AG. Firma ta jest jednym z czołowych producentów wtryskiwaczy paliwowych na świecie, a ich produkty są stosowane w wielu różnych rodzajach pojazdów, w tym samochodach osobowych, ciężarowych i maszynach budowlanych. Wtryski Siemens charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością, co jest potwierdzone przez wielu producentów samochodów oraz jest odpowiedni do silników zarówno benzynowych jak i diesla. Wtryski te zazwyczaj są elektromagnetyczne, co oznacza, że ich otwarcie jest kontrolowane przez elektromagnes, który jest aktywowany przez sygnał elektryczny z komputera silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki