Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WTRYSKI – REGENERACJA CZY UŻYWANE?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

WTRYSKI – REGENERACJA CZY UŻYWANE?

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Najtańszą metodą jest zwyczajnie gruntowne wyczyszczenie wtryskiwaczy. Bywa, że wtryski nie są jeszcze w tak złym stanie, a tylko nagromadzony osad z resztek procesu spalania utrudnia ich prawidłową pracę. Z kolei zarówno korzystnym cenowo, jak i skutecznym sposobem jest regeneracja uszkodzonych wtryskiwaczy. Ostatnim sposobem jest wymiana uszkodzonych wtrysków. Tutaj także możliwości jest kilka. Najpewniejsze efekty zapewnia oczywiście wymiana na fabrycznie nowe wtryskiwacze. Poza gwarancją producenta otrzymujemy wtedy także gwarancję serwisu wykonującego usługę. Niektóre serwisy oferują także możliwość wymiany uszkodzonych wtrysków na wcześniej zregenerowane, spełniające wszystkie wymagania techniczne. Jedyną zdecydowanie nie polecaną opcją jest zakup używanych wtrysków. Jest to tylko pozorna oszczędność, gdyż zwykle nie mamy żadnej pewności co do ich stanu technicznego, warunków ich przechowywania, jak i ich pozostałej żywotności. Montowanie używanych wtrysków zwykle szybko kończy się wystąpieniem usterki i koniecznością kolejnej naprawy. Wielu kierowców zastanawia się, jaka opcja jest najlepsza gdy w naszym samochodzie stwierdzimy uszkodzone wtryski. Regeneracja czy używane, a może tylko nowe wtryski załatwią problem? W przypadku awarii rozwiązań rzeczywiście jest kilka i w określonych przypadkach każde może przynieść oczekiwane przez nas rezultaty – w zależności od tego na czym najbardziej nam zależy.

Przykładowe wtryskiwacze Delphi
Wtryski – regeneracja czy używane?


Przedstawiamy na czym polega regeneracja wtryskiwaczy

Naprawa wtryskiwaczy składa się z kilku kroków. Po wykonaniu pomiaru przelewowego i ustaleniu, który wtrysk jest uszkodzony, wtryskiwacz jest demontowany i rozbierany na części. Następnie się go myje i wymienia wszystkie zużyte elementy konstrukcji, a dla pewności zawsze wymienia się także uszczelki. Na koniec wtrysk ponownie testuje się na stole probierczym. To ile trwa regeneracja wtryskiwaczy zależy od stopnia ich uszkodzenia, ale przeważnie wtryski są gotowe do odbioru na drugi dzień. Jeśli interesuje Cię wymiana bądź regeneracja wtryskiwaczy Common Rail, zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem gwarantującym fachową usługę.

Wtryskiwacz podczas regeneracji w naszym salonie
Przedstawiamy na czym polega regeneracja wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Decyzja między regeneracją a zakupem używanych wtryskiwaczy zależy od kilku czynników, takich jak: stan techniczny aktualnych wtryskiwaczy koszt regeneracji w porównaniu do kosztu zakupu używanych wtryskiwaczy jakość i gwarancja na regenerowane wtryskiwacze jakość i stan techniczny używanych wtryskiwaczy Regeneracja wtryskiwaczy polega na naprawie lub wymianie poszczególnych elementów, takich jak elektromagnes lub piezoelement, które mogą być przyczyną nieprawidłowego działania. Regeneracja pozwala na przywrócenie wtryskiwaczy do stanu pierwotnego i przedłużenie ich żywotności. Natomiast zakup używanych wtryskiwaczy pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów, jednak trzeba pamiętać, że nie zawsze jest to gwarancją, że wtryskiwacze będą działać prawidłowo. Warto zwrócić uwagę na pochodzenie i stan techniczny używanych wtryskiwaczy oraz ewentualnie przeprowadzić dodatkową diagnostykę, aby mieć pewność, że będą one działały prawidłowo po instalacji. Dlatego też trudno jest jednoznacznie powiedzieć, czy lepiej jest regenerować czy kupować używane wtryskiwacze, ponieważ decyzja ta zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji oraz od konkretnej sytuacji. Dlatego najlepiej skonsultować się z mechanikiem lub specjalistą i wybrać rozwiązanie, które będzie najlepsze dla danego pojazdu.

Czy ta opinia była pomocna?

mati

Wystawiono 3 lata temu

Jestem zdania, ze lepiej kupic wtryskiwacze po regeneracji niz ryzykowac zakupem uzywanych... Roznica w cenie niewielka, wiec tym bardziej opcja numer jeden rozsadniejsza...

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki