Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

USZKODZONY WTRYSK – OBJAWY

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

USZKODZONY WTRYSK – OBJAWY

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Objawy tej usterki to między innymi nierówna praca silnika czy rzucanie silnikiem na zimnie i przy gwałtownym przyśpieszaniu, dużo większe dymienie, wyraźny spadek osiągów, trudności z odpaleniem pojazdu na mrozie, przybywanie ilości oleju silnikowego, jak i świecące się kontrolki check engine. Jak widać, oznak usterki wtrysków jest bardzo dużo i są one widoczne na pierwszy rzut oka. Przyczyną uszkodzeń wtryskiwaczy jest zwykle tankowanie złej jakości paliwa czy też tak zwane opiłkowanie pompy paliwowej. W obu przypadkach zanieczyszczenia przedostające się do wrażliwych części wtryskiwaczy powodują ich brudzenie i blokowanie. Ponadto, objawy zabrudzonych wtryskiwaczy są bardzo podobne do objawów uszkodzonych i zatartych wtrysków. Po zauważeniu problemów z wtryskami wielu kierowców zastanawia się nad tym, jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem. Czy ich wymiana bądź naprawa jest właściwie konieczna?

Przykładowy wtryskiwacz podczas regeneracji w naszym salonie
Uszkodzony wtrysk – objawy


Czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem CR?

Z uwagi na to, że wtryskiwacze są jednymi z najdroższych elementów systemów Common Rail, ich wymiana może oznaczać koszt rzędu kilku, do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Nie dziwi zatem fakt, że bardzo duża część kierowców chcąc uniknąć tak wielkich kosztów niechętnie podejmuje działania, by naprawić usterki wtrysków i odwleka wizytę w serwisie na później. Chcielibyśmy więc podkreślić, że nie powinno się ignorować oznak awarii układu wtryskowego. Uszkodzone wtryski pozostawione samym sobie wpływają bardzo szkodliwie na pracę całego układu. Nie tylko mogą powodować awarie sprawnych wtrysków, ale także grożą ryzykiem wystąpienia kłopotów z kołem dwumasowym, rozrusznikiem, czy nawet prowadzą do zatarcia silnika. Znacznie lepszą opcją jest więc oddanie wtryskiwaczy na regenerację do doświadczonego fachowca, który będzie wiedział, jak odwiesić wtryskiwacz oraz poprawnie określi obecny stan techniczny wtrysków. Warto zaznaczyć, że regeneracja pozwala przywrócić pełną sprawność podzespołów, a cena tej usługi jest zdecydowanie niższa niż wymiana wtrysków na nowe.

Wtryskiwacze pod maską samochodu
Czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem CR?
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Objawy uszkodzonego wtrysku mogą obejmować: Problemy z odpalaniem silnika Niestabilna praca samochodu podczas jazdy Spadek mocy silnika Wzrost zużycia paliwa Dymienie z rury wydechowej Wibracje silnika Problemy z kontrolowaniem emisji spalin Check engine (kontrolka silnika) się świeci Jeśli masz problemy z twoim samochodem i podejrzewasz uszkodzony wtrysk, należy skontaktować się z mechanikiem, aby dokonać odpowiedniej diagnostyki i naprawy.

Czy ta opinia była pomocna?

BARON

Wystawiono 3 lata temu

Własnie u mnie w Oplu chyba slysze jakies stukanie, ale nie wiem, jak sprawdzic, ktory wtrysk stuka, wiec chyba jak najszybciej musze zwrocic sie o pomoc do serwisu.

Czy ta opinia była pomocna?

Justyna

Wystawiono 3 lata temu

<p>Przynajmniej już wiem żeby odpuścić sobie jazdę z awarią wtrysku. Muszę się jeszcze tylko dowiedzieć jak sprawdzić, który wtrysk stuka</p>

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki