Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Urządzenie do sprawdzania wtryskiwaczy Common Rail

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Urządzenie do sprawdzania wtryskiwaczy CR

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Obecnie specjalistyczne urządzenie do sprawdzania wtryskiwaczy Common Rail jest podstawą wyposażenia autoryzowanych serwisów samochodowych. Przy użyciu tego rodzaju maszyn proces kompletnej diagnostyki uszkodzonych wtryskiwaczy można skrócić już do kilkudziesięciu minut, a w przypadku najnowocześniejszych jednostek, nawet do kilkunastu.

Najważniejszymi parametrami wtryskiwaczy badanymi podczas diagnostyki w serwisie są dawki paliwa, ciśnienie wtrysku oraz parametry elektryczne. Wszystkie te wartości mogą być zmierzone za pomocą jednej specjalistycznej maszyny, która gwarantuje rzetelne wyniki pomiarów bez możliwości błędu ze strony człowieka. Co więcej, tester wtryskiwaczy Common Rail posiada opcje gromadzenia własnej bazy danych pomiarowych. Jednym z popularniejszych urządzeń testujących tego typu jest na przykład stół probierczy EPS 118 marki Bosch, czy też bardziej zaawansowany EPS 708. Niektóre z wielu możliwości, które oferują nowoczesne maszyny diagnostyczne to:

  • pomiar czasu reakcji wtryskiwacza,
  • sprawdzanie rezystancji i pojemności elektrycznej,
  • badanie ciśnienia otwarcia wtryskiwacza,
  • sprawdzanie rozpylania strugi paliwa,
  • nadawanie nowych kodów,
  • możliwość testowania wtrysków o ciśnieniu do 2500 barów,
  • wydrukowanie wyników pomiarów.

Takie urządzenie sprawdza się także równie dobrze jako tester przelewowy wtryskiwaczy, jak i tester wtryskiwaczy piezoelektrycznych.

Specjalistyczne urządzenie do diagnostyki parametrów wtryskiwaczy
Urządzenie do sprawdzania wtryskiwaczy Common Rail


Próbnik wtryskiwaczy

Dużo tańszym i prostszym urządzeniem służącym do sprawdzania wtryskiwaczy Diesel jest tak zwany próbnik wtryskiwaczy. Umożliwia on sprawdzanie i regulację wtrysków Common Rail przy ciśnieniu sięgającym do 600 barów. Można za jego pomocą zmierzyć na przykład ciśnienie otwarcia oraz rozpylania paliwa. Taki próbnik nadaje się także do sprawdzenia szczelności wtrysków. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest on oczywiście w stanie podać tak wielu szczegółowych informacji o wartościach wtryskiwaczy jak bardziej zaawansowany tester do wtryskiwaczy.

Wtryskiwacz sprawdzony próbnikiem do wtryskiwaczy
Próbnik wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Istnieje wiele urządzeń do sprawdzania wtryskiwaczy Common Rail, które służą do diagnostyki i naprawy usterek tych elementów. Jednym z popularniejszych urządzeń jest tester wtryskiwaczy Common Rail. Jest to specjalistyczne urządzenie, które pozwala na dokładne sprawdzenie działania wtryskiwaczy Common Rail, wykrycie ewentualnych usterek oraz określenie ciśnienia wtryskiwaczy. Innym przykładem jest urządzenie do regeneracji wtryskiwaczy Common Rail, które pozwala na naprawę i odnowienie tych elementów. Te urządzenia zazwyczaj wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności obsługi, dlatego powinny być używane przez wykwalifikowanych specjalistów, takich jak mechanicy samochodowi specjalizujący się w układach Common Rail.

Czy ta opinia była pomocna?

Marcel

Wystawiono 3 lata temu

Nie korzystałem z żadnego zestawu do sprawdzania wtryskiwaczy, wolałem oddać je do sprawdzonego serwisu. Mają profesjonalny tester i na koniec dtostałem nawet wydruk z parametrami pracy moich wtrysków. Mam przynajmniej pewność, że wszystko dzziała jak nalezy

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki