Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Tester wtryskiwaczy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Specjalistyczny tester wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Przykładowymi testerami, które można spotkać w autoryzowanych zakładach są maszyny EPS 708 marki Bosch czy też Carbon Zapp CRU2R, pozwalające na sprawdzenie wszystkich najważniejszych parametrów dawkowania paliwa oraz parametrów elektrycznych wtrysków, takich jak:

  • szczelność wtryskiwacza,
  • kształt strugi paliwa,
  • ciśnienie wtrysku i ciśnienie otwarcia,
  • badanie indukcyjności i rezystancji,
  • pojemność wtryskiwacza.

Specjalistyczny tester wtryskiwaczy Diesel stanowi obecnie standardowe wyposażenie profesjonalnych serwisów samochodowych, pozwalające zarówno na testowanie parametrów wtryskiwaczy, jak i późniejszą regenerację podzespołów. Te bardziej zaawansowane jednostki pozwalają ponadto na jednoczesne badanie całego kompletu wtryskiwaczy, co znacznie przyśpiesza proces diagnostyki.

Tester wtryskiwaczy Common Rail posiada także często na swoim wyposażeniu myjkę ultradźwiękową, dzięki której sprawdzane wtryski można szybko oczyścić z osadów i nalotów. Po skończonej diagnostyce i regeneracji na maszynach wtryskiwacze w łatwy sposób można zakodować, określając ich dokładne parametry.

Przykładowy tester wtryskiwaczy Carbon Zapp
Tester wtryskiwaczy


Tester wtryskiwaczy Diesla

Znacznie prostszym w budowie oraz dużo tańszym urządzeniem testującym jest próbnik wtryskiwaczy. Można nim sprawdzać takie parametry wtrysku jak wartość ciśnienia otwarcia, szczelność oraz jakość rozpylania wtrysku. Z racji tego, że ma on dość ograniczone zastosowanie, jest on traktowany bardziej jako amatorski sprzęt. Dość popularnym testerem, którego używa się także w warunkach domowych jest tester przelewowy wtryskiwaczy.

Przeprowadzenie rzetelnej i kompletnej diagnostyki uszkodzonych wtryskiwaczy jest niezbędnym krokiem do ustalenia odpowiednich czynności naprawy. W tym celu warto wybrać usługi sprawdzonego serwisu wyposażonego w najnowocześniejsze testery wtryskiwaczy, które gwarantują szybkie i sprawne pobranie pomiarów.

Tester wtryskiwaczy Common Rail
Tester wtryskiwaczy Diesla
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Tester wtryskiwaczy jest narzędziem, które służy do diagnozowania i testowania działania wtryskiwaczy. Jest to specjalistyczne narzędzie, które pozwala na sprawdzenie ciśnienia podawania paliwa, przepływu paliwa oraz czasu trwania wtrysku. Tester wtryskiwaczy składa się z kilku elementów, takich jak: Przewód zasilający - służy do podłączenia testera do zasilania Przewód podłączeniowy - pozwala na podłączenie testera do wtryskiwacza Manometr - do pomiaru ciśnienia podawania paliwa Przepływomierz - do pomiaru przepływu paliwa Timer - do pomiaru czasu trwania wtrysku

Czy ta opinia była pomocna?

sasza

Wystawiono 3 lata temu

Sądze ze kazdy profesjonalny serwis samochodowy powinien miec takie urzadzenie do sprawdzenia wtryskiwaczy Common Rail, poniewaz na pewno jest pomocny w weryfikacji stanu wtryskow.

Czy ta opinia była pomocna?

Przemysław

Wystawiono 3 lata temu

Sprawdzałem o znajomego wtryski na testerze samoróbce, jednak tester wtryskiwaczy Diesel musi być profesjonalny. W dobrym serwisie przynajmniej wiadomo czy wszystko działa prawidłowo i wiedzą od razu co poprawić. Jak już płacić to niech chociaż działa tak jak powinno.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki