Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

STP do czyszczenia układu paliwowego Diesel

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czyszczenie układu paliwowego w Dieslu

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Szukając sposobu na czyszczenie zabrudzonych elementów układu wtryskowego bez demontażu, możemy skorzystać ze środka STP do czyszczenia układu paliwowego Diesel. Ten przeznaczony dla każdego posiadacza Diesla preparat możemy stosować również profilaktycznie, w celu zapobieganiu zbierania się ciężkich zanieczyszczeń, które wpływają na prawidłowe działanie silnika samochodowego. Preparat do czyszczenia układu paliwowego Diesel możemy aplikować samodzielnie i nie trzeba mieć do tego żadnego przeszkolenia, jedynie musimy wiedzieć, gdzie znajduje się wlew do baku i mieć zatankowany samochód.

Zastanawiasz się nad skutecznością ogólnodostępnych preparatów w kwestii działania, jakim jest czyszczenie układu paliwowego Diesel? Opinie w tej kwestii na pewno będą podzielone. Ciężkie, zalegające osady w fazie już zaawansowanej, które nagromadziły się na przestrzeni dłuższego użytkowania naszego pojazdu, mogą być problematyczne do usunięcia. Zawsze należy mieć na uwadze, że jedynie serwisowe działania regeneracyjne, które obejmują fachowe czyszczenie, są w stanie w pełni skutecznie pozbyć się szkodliwych nagarów zatykających podzespoły układu paliwowego. 

W swojej ofercie STP posiada również środek do czyszczenia wtryskiwaczy Diesel, nazywany formułą. Przeznaczony głównie do wyeliminowania występujących zanieczyszczeń w elementach układu wtryskowego. Korzystanie z tego preparatu co 5 000 km może wpłynąć na odciągnięcie w czasie uszkodzeń wtrysku. Właściwości czyszczące to nie jedyne zaleta tego preparatu.
Wpływa on na ograniczenie spalania, co przy obecnie rosnących cenach paliwa jest istotne dla wielu Kierowców z silnikiem wysokoprężnym.

STP preparat dla elementów układu wtryskowego
STP do czyszczenia układu paliwowego Diesla


STP Diesel – jak stosować dodatek do paliwa?

W zależności od rodzaju ogólnodostępnych preparatów STP dla silników Diesel, ich zastosowanie jest bardzo proste i jest takie same. Wystarczy zaaplikować STP według zaleceń producenta, które znajdują się na opakowaniu. Jako że preparat jest dodatkiem do paliwa, to zakupiony produkt wlewamy, na przykład będąc na stacji benzynowej, do zbiornika paliwa naszego pojazdu, po przejechaniu 4 800 km. Warto mieć przy tej czynności założone rękawiczki ochronne. Nie ma żadnych zastrzeżeń do korzystania w tym samym czasie również z innych preparatów STP, które mogą pozytywnie wpłynąć na kondycje naszego silnika samochodowego.

Dawkowanie środka STP do wlewu paliwa pojazdu osobowego
STP Diesel - jak stosować dodatek do paliwa
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

STP to produkt chemiczny, który jest stosowany do czyszczenia układów paliwowych w samochodach Diesla. Jest to specjalna formuła, która rozpuszcza i usuwa osady i zanieczyszczenia, które mogą gromadzić się w układzie paliwowym. STP do czyszczenia układu paliwowego Diesel jest dodawany do baku samochodu, a następnie mieszany z paliwem podczas jazdy. Po kilku tankowaniach z tym produktem, osady i zanieczyszczenia są rozpuszczane i usuwane z układu paliwowego, co pozwala na poprawę jego efektywności i przedłużenie żywotności silnika. Należy jednak pamiętać, że nie każdy samochód jest odpowiedni do użycia tego produktu i przed jego użyciem należy zawsze sprawdzić instrukcję obsługi samochodu lub skonsultować się z mechanikiem.

Czy ta opinia była pomocna?

Edek333

Wystawiono 3 lata temu

Ja kupiłem STP do czyszczenia wtryskiwaczy w Dieslu bo miał dobre opinie. Na forach internetowych polecają jeszcze Tech 2000 albo K2 ale to zależy od sklepu.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki