Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Skup wtryskiwaczy piezoelektrycznych

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Skupujemy używane wtryskiwacze

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Skup wtryskiwaczy piezoelektrycznych jest miejscem, dającym klientom możliwość sprzedaży wyeksploatowanego wtryskiwacza piezoelektrycznego niezależnie od producenta. Wtryskiwacz musi spełniać warunki, które będą go klasyfikować pod wycenę fachowca, zajmującego się weryfikacją oferowanych do skupu wtryskiwaczy.

Na terenie całej Polski znajduje się wiele serwisów, które poszukują używanych lub niesprawnych wtryskiwaczy pizoelektrycznych. Jeżeli właśnie jesteś po wymianie wtryskiwaczy Common Rail na nowe fabrycznie egzemplarze, a uszkodzone elementy układu paliwowego zalegają w Twoim garażu, to możesz je oddać do miejsca, jakim jest skup wtryskiwaczy piezoelektrycznych. Czy wszystkie wtryskiwacze są przyjmowane do skupu? Czy istnieje możliwość sprzedania wtryskiwaczy niezależnie od ich producenta? Większość punktów zajmujących się działaniem, jakim jest skup wtryskiwaczy – Denso, Delphi, Siemens, czy też Bosch mogą zostać śmiało zlecone do wyceny. Ważne jest, żeby dany wtryskiwacz spełniał konkretne warunki określone przez dany skup wyeksploatowanych wtryskiwaczy piezoelektrycznych.

Zlecony do skupu wadliwy wtrysk piezoelektryczny przede wszystkim musi być kompletny i posiadać czytelny numer OEM, jak również powinien być pozbawiony trwałych uszkodzeń mechanicznych, typu pęknięcia korpusu, czy uszkodzone gwinty wtrysku. Taki stan rzeczy jest wymagany, aby pracownik techniczny zaakceptował wtryskiwacz do wstępnej weryfikacji faktycznego stanu i wycenił jego koszt. Skup wtryskiwaczy Delphi czy też Siemens Continental jest rozpowszechniony na cały kraj i niezależnie od miasta, w którym się znajdujemy, większość skupów oferuje wysyłkę kurierską lub pocztową, więc pozbycie się niepotrzebnych elementów wtryskowych jest ułatwione do granic możliwości.

Wyeksploatowane wtryskiwacze piezoelektryczne
Skup wtryskiwaczy piezoelektrycznych


Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych

Czy wiesz, że regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych jest konieczna, jeżeli tylko zauważymy pierwsze objawy wskazujące na ich wadliwość? Awaryjne elementy układu wtryskowego możemy poznać po:

  1. Czarnym dymieniu z układu wydechowego.
  2. Słabych osiągach jednostki napędowej.
  3. Problemie z uruchomieniem silnika.
  4. Zmniejszonych osiągach silnika.

Działania regeneracyjne wtryskiwaczy piezoelektrycznych najlepiej zlecić sprawdzonemu serwisowi, żeby móc mówić o regeneracji przeprowadzonej na najwyższym poziomie. Potrzebna jest do tego specjalistyczna pracowania z fachowym wyposażeniem oraz wiedza fachowców pracujących w ASO. Ten delikatny element układu wtryskowego najczęściej jest narażony na zanieczyszczenia metalowymi opiłkami, co skutkuje jego zablokowaniem i niemożnością dawkowania wymaganej ilości paliwa do komór spalania. Dlatego w takim wypadku obowiązkowe jest czyszczenie wtryskiwaczy piezoelektrycznych. Sposobem chemicznym, za pomocą myjki ultradźwiękowej skutecznie zostaną usunięte wszystkie zanieczyszczana, nawet te mikroskopijne. Wyczyszczony i zweryfikowany pod kątem sprawności wtryskiwacz piezoelektryczny, którego wada dotyczyła wyłącznie zawieszenia działania poprzez nagromadzenie się w częściach składowych zanieczyszczeń, będzie funkcjonował zupełnie jak nowy fabrycznie egzemplarz. Prawidłowa regeneracja wtrysku to przywrócenie właściwości, którymi dysponuje nowy wtryskiwacz. Na pewno regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych jest opcją korzystniejszą również pod kątem finansowym. Zakup nowego podzespołu, w zależności od producenta i serwisu, w którym miałaby zostać dokonana wymiana posiadanych przez nas wtryskiwaczy, zaczyna się już od 1000 zł wzwyż. Jeżeli koszt regeneracji jest rażąco niski w stosunku do działań związanych z wymianą wtryskiwaczy na nowe podzespoły – postawmy na fachową regenerację wtryskiwaczy piezoelektrycznych.

Zregenerowane wtryski w Bosch Car Service
Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych
Udostępnij wpis

Komentarze

Marcin

Wystawiono 4 miesiące temu

Witam mam 4 wtryskiwacze i pompę wtryskową do Passata b8 2.0 tdi 150km z 2018r . Czy jesteście zainteresowani kupnem .

Czy ta opinia była pomocna?

Artur

Wystawiono 5 miesiecy temu

Witam posiadam 4 sztuki wtryskiwaczy od Citroena C4 1,6 HDi 2006 r czy było by zainteresowanie ?

Czy ta opinia była pomocna?

Krzysztof

Wystawiono pół roku temu

@Przemek Dzień dobry, skupujemy niektóre wtryskiwacze. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami.

Czy ta opinia była pomocna?

Przemek

Wystawiono pół roku temu

Dzień dobry, Czy prowadzą Państwo skup wtryskiwaczy, posiadam 5szt wtrysków Delphi model R00101DP oraz pompę wtryskową Delphi 9424A050A. Pozdrawiam

Czy ta opinia była pomocna?

Natalia

Wystawiono 9 miesiecy temu

@Piotr Dzień dobry. Prosimy o przygotowanie numerów wtryskiwaczy i kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Czy ta opinia była pomocna?

Piotr

Wystawiono 9 miesiecy temu

Posiadam na sprzedaż wtryskiwacze z pojazdów takich jak Cratfer/Sprinter/T5/DAF/MAN/MASCOT/ATLEON. Czy byloby zainteresowanie?

Czy ta opinia była pomocna?

Maciek

Wystawiono Rok temu

Skupy wtryskiwaczy piezoelektrycznych zajmują się zbieraniem, testowaniem i sprzedażą używanych wtryskiwaczy piezoelektrycznych. Wtryskiwacze piezoelektryczne są bardziej zaawansowanymi technologicznie wtryskiwaczami, które zastępują tradycyjne wtryskiwacze elektromagnetyczne. Charakteryzują się one większą precyzją wtrysku, niższym zużyciem paliwa oraz niższymi emisjami. Skupy wtryskiwaczy piezoelektrycznych mogą oferować różne ceny za używane wtryskiwacze, w zależności od stanu i modelu. Często przed sprzedażą wtryskiwacze te są testowane i przywracane do pełnej sprawności, aby zwiększyć ich wartość.

Czy ta opinia była pomocna?

KuBal

Wystawiono 3 lata temu

Kupiłem nowe wtryski a swoje stare oddałem w rozliczeniu do skupu wtryskiwaczy diesla. Zawsze jakaś oszczędność

Czy ta opinia była pomocna?

Romek

Wystawiono 3 lata temu

Zrobiłem porządek w garażu, sprzedałem do skupu swoje stare piezoelektryki, dołożyłem i kupiłem nowe fabrycznie sztuki.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki