Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Rozbieranie wtryskiwacza Delphi

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Rozbieranie wtrysku Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Pierwszym krokiem do rozebrania wtrysku jest jego demontaż i oczyszczenie z zewnętrznego osadu przy zachowaniu należytej ostrożności. W przypadku, gdy podejrzewamy, że winę za usterkę wtrysku ponosi uszkodzony zaworek, można spróbować go wymienić. Zaworek wtryskiwacza Delphi jest jego najbardziej wrażliwym elementem, który najczęściej się psuje. Dlatego też wymiana zaworka wtryskiwacza Delphi jest zwykle pierwszym działaniem podczas naprawy podzespołu. W trakcie tej wymiany trzeba zadbać o to, aby części zalewać olejem napędowym i upewnić się, że pracujemy w sterylnych warunkach. Wszelkie zanieczyszczenia i wykonywanie czynności „na sucho” może doprowadzić do uszkodzenia wtrysku, a w ten sposób zablokowany wtryskiwacz Delphi sprawi już dużo więcej problemów. Poza tym, typów uszkodzeń wtryskiwaczy może być więcej, a w przypadku marki Delphi, bardzo często dochodzi do zatarcia i zablokowania wtrysku opiłkami z pompy paliwowej. Wtedy samodzielna naprawa może nie być już tak łatwa, a nieumiejętne jej przeprowadzenie, jak już wcześniej wspomniano, może pogorszyć sytuację. W takich przypadkach zaleca się skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu motoryzacyjnego.

Rozebrany wtryskiwacz przygotowany do regeneracji
Rozbieranie wtryskiwacza Delphi


Regeneracja wtryskiwaczy Delphi - cena

Gdy uszkodzenie wtrysków jest zbyt poważne, by poradzić sobie z nim samemu, warto rozważyć opcję naprawy jaką jest regeneracja wtryskiwaczy Delphi, cena tej usługi zaś, z uwagi na dużą popularność tych podzespołów, jest bardzo korzystna. Podczas regeneracji mechanik rozbiera wtryskiwacz na części pierwsze i poddaje gruntownemu wyczyszczeniu, a także wymienia wszystkie zużyte elementy. Następnie sprawdza on wtryski w specjalistycznych maszynach, by upewnić się, że ich parametry wróciły do normy. Fachowo przeprowadzony zabieg jest w stanie przywrócić pełną sprawność podzespołom.

Wtryskiwacze Delphi po regeneracji w naszym salonie
Regeneracja wtryskiwaczy Delphi | cena
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Rozbieranie wtryskiwacza Delphi jest procesem, który polega na rozmontowaniu wtryskiwacza, aby zobaczyć jego wewnętrzną budowę i sprawdzić ewentualne uszkodzenia. Proces ten powinien być przeprowadzany przez specjalistę lub doświadczonego mechanika, ponieważ wymaga on specjalistycznego sprzętu i wiedzy. Oto kroki, które powinny być podjęte podczas rozbierania wtryskiwacza Delphi: Odłączyć wtryskiwacz od przewodu paliwowego i elektrycznego. Ustawić wtryskiwacz w specjalnym uchwycie, aby unieruchomić go podczas rozbierania Używając specjalistycznych narzędzi, takich jak klucze imbusowe, odkręcić osłonę zewnętrzną i zdjąć ją z wtryskiwacza. 4. Delikatnie odłączyć elektromagnes od cewki elektrycznej i odłączyć cewkę elektryczną od reszty konstrukcji wtryskiwacza. Zdjąć pierścień uszczelniający, by uzyskać dostęp do komory wtryskiwacza. Zdjąć iglicę wtryskiwacza, aby uzyskać dostęp do dyszy wtryskiwacza. Oczyścić wszystkie elementy wtryskiwacza z ewentualnego zanieczyszczenia i zużytego paliwa. Złożyć wtryskiwacz z powrotem do pierwotnego stanu, zamontować wszystkie części i sprawdzić czy działa prawidłowo. Ważne jest, aby pamiętać, że rozbieranie wtryskiwacza jest procesem, który powinien być przeprowadzany w specjalistycznym warsztacie lub przez specjalistę, ponieważ wymaga on specjalistycznego sprzętu i wiedzy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki