Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regenerujemy wtryskiwacze - więcej mocy, mniej paliwa

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Czy wtryskiwacze mają wpływ na moc silnika? Regeneracja wtrysków może przyczynić się do zwiększenia mocy silnika i zmniejszenia zużycia paliwa. Uszkodzone lub zabrudzone wtryskiwacze mogą prowadzić do spadku mocy silnika i zwiększonego zużycia paliwa, a regeneracja wtryskiwaczy może pomóc w przywróceniu ich do stanu fabrycznego i poprawie precyzji dozowania oleju napędowego, co przekłada się na lepszą wydajność silnika i mniejsze zużycie paliwa. Jednakże, decydując się na regenerację wtryskiwaczy, należy pamiętać, że czas potrzebny na regenerację jest uzależniony od stopnia ich zabrudzenia, a regeneracja tylko części wtrysków z całego kompletu może prowadzić do problemów z pozostałymi wtryskiwaczami w przyszłości.

Wtryskiwacz Diesla
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Wtryskiwacz zabezpieczony w folii

Czy wtryski mają wpływ na moc silnika?

Tak, wtryski mają znaczący wpływ na moc jednostki napędowej. Uszkodzone lub zabrudzone wtryskiwacze mogą prowadzić do spadku mocy silnika, problemów z uruchomieniem, nieprawidłowego działania oraz zwiększonego zużycia paliwa. Dlatego ważne jest regularne sprawdzanie i konserwacja wtryskiwaczy, aby utrzymać optymalną wydajność silnika.

Ile razy można regenerować wtryskiwacze?

Dokumenty pojazdu

W większości przypadków wtryskiwacze można regenerować tylko raz. Po przeprowadzonej regeneracji są one odpowiednio oznakowywane, aby mechanicy wiedzieli, że były już naprawiane. Ponowna regeneracja nie jest zalecana z kilku powodów:

1. Zmniejszona trwałość - podczas regeneracji wymienia się zużyte elementy, ale sam korpus wtryskiwacza pozostaje ten sam. Wraz z upływem czasu i eksploatacją materiał korpusu ulega degradacji, co oznacza, że kolejna regeneracja może nie być tak skuteczna i wtryskiwacz może szybciej ulec awarii.
2. Ryzyko uszkodzenia - proces regeneracji jest złożony i wymaga precyzyjnego wykonania. Nieumiejętne przeprowadzenie naprawy może doprowadzić do uszkodzenia wtryskiwacza, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.
3. Ekonomiczny aspekt - koszt regeneracji wtryskiwaczy jest zazwyczaj niższy niż zakup nowych, jednak należy wziąć pod uwagę, że kolejna regeneracja będzie jeszcze droższa. W niektórych przypadkach może się okazać, że zakup nowych wtryskiwaczy będzie bardziej opłacalny.

Czy warto regenerować wtryski w Dieslu?

Tak, warto regenerować wtryski w Dieslu, ponieważ jest to tańsza opcja niż zakup nowych wtrysków, a odzyskują one fabryczne parametry pracy. Regeneracja wtrysków może przedłużyć ich żywotność na następny okres eksploatacyjny, czyli około 150-250 tysięcy kilometrów. Jeśli uszkodzenia są nieduże i obejmują tylko jeden wtrysk, nie ma potrzeby wymieniać wszystkich, ale jeśli wtryskiwacze są już dość zużyte, należy wymienić wszystkie, aby praca silnika była równomierna. Regeneracja wtrysków jest tańszą alternatywą dla zakupu nowych, ale nie zawsze jest możliwa, jeśli wtryski uległy całkowitemu uszkodzeniu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki