Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja wtrysków Diesla – niech Twój silnik odzyska moc

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Naprawa wtryskiwaczy Common Rail umożliwia przywrócenie pełnej sprawności wtrysku, nawet w przypadku, gdy urządzenie było wadliwe lub mocno wyeksploatowane, przywracając jego parametry do poziomu porównywalnego z nowym. Jest to rozwiązanie znacznie bardziej opłacalne niż zakup nowego wtryskiwacza. W każdym profesjonalnym serwisie jest udzielana gwarancja na zregenerowane / naprawione podzespoły. Ważne jest więc, abyś wybrał odpowiedni warsztat samochodowy. Pamiętaj, że wtryskiwacze Common Rail są istotnymi komponentami w układzie paliwowym pojazdu i aby utrzymać je w dobrej kondycji, należy dbać o ich właściwą konserwację.

Silnik samochodowy
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Testowanie wtryskiwaczy na maszynie

Czy wtryski mają wpływ na moc jednostki napędowej?

Stan wtryskiwaczy istotnie wpływa na sprawność silnika, gdyż ich nieprawidłowa praca może prowadzić do nagłego spadku mocy. Zauważalna utrata mocy jest jednym z sygnałów problemów z elementami. Dlatego nie warto odkładać naprawy, ponieważ kondycja tych elementów ma kluczowe znaczenie dla płynnej i efektywnej pracy silnika. Warto pamiętać, że każdy rodzaj silnika wymaga odpowiedniego modelu wtryskiwacza. Czasem jednak użytkownicy decydują się na montaż „mocniejszych wtrysków” w celu uzyskania większej mocy silnika. Należy jednak pamiętać, że wymaga to zmian w sterowniku, co może skutkować utratą gwarancji na części oraz szybszym zużyciem komponentów.

Czy regeneracja wtryskiwaczy ma sens?

Myjka ultradźwiękowa

Regeneracja wtryskiwaczy może mieć sens w wielu przypadkach, zwłaszcza jeśli wtryskiwacze są zużyte, ale nadal nadają się do naprawy. Oto kilka sytuacji, w których regeneracja wtryskiwaczy może być korzystna:

1. Koszt - regeneracja wtryskiwaczy może być znacznie tańsza niż zakup nowych wtryskiwaczy, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób szukających oszczędności.
2. Zwiększenie wydajności - regeneracja może przywrócić wtryskiwaczom ich pierwotną wydajność, co może poprawić wydajność silnika i zmniejszyć zużycie paliwa.
3. Ochrona środowiska - naprawa i ponowne wykorzystanie wtryskiwaczy mogą przyczynić się do ograniczenia ilości odpadów, co jest bardziej przyjazne dla środowiska niż zakup nowych komponentów.
4. Gwarancja - niektóre firmy oferują gwarancję na regenerowane wtryskiwacze, co daje pewność, że są one w dobrym stanie i gotowe do dalszego użytku.

Jak długo wytrzymują wtryskiwacze po regeneracji?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wszystko zależy od tego, jak została wykonana regeneracja wtryskiwaczy oraz jakie części zamienne zostały użyte. Zakłada się, że przy odpowiedniej eksploatacji pojazdu wtryski wytrzymają kolejne 250 tysięcy kilometrów.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki