Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych | Cena

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Koszt regeneracji wtryskiwaczy piezoelektrycznych

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

W zależności od usługodawcy, koszt regeneracji wtryskiwaczy piezoelektrycznych może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Rozbieżność w kosztach regeneracji wtryskiwaczy piezoelektrycznych zależy od wielu czynników, takich jak producent wtryskiwaczy, specyfikacja modelu wtryskiwacza oraz dostępność części zamiennych. Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych zwykle obejmuje oczyszczenie, naprawę lub wymianę uszkodzonych części oraz przeprowadzenie testów i kalibracji. Koszt całkowity składa się z kosztów robocizny, części zamiennych i ewentualnych kosztów dostawy.

W profesjonalnych serwisach motoryzacyjnych regeneracja wtryskiwaczy przebiega z wykorzystaniem zaawansowanych i nowoczesnych urządzeń diagnostycznych, a naprawione podzespoły z reguły gotowe są do odbioru już na drugi dzień. Znaczącym udogodnieniem jest także to, że obecnie usługa regeneracji może być wykonywana całkowicie wysyłkowo – nie trzeba więc stawiać się w serwisie osobiście.

W przypadku usterki układu wtryskowego ekonomicznym i szybkim rozwiązaniem jest regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych, której cena wypada o wiele korzystniej niż wymiana tych podzespołów na nowe. Koszt wymiany wtryskiwaczy w Dieslu to, w przypadku choćby wtrysków marki Denso, niekiedy wydatek rzędu ponad 2000 złotych za pojedynczą sztukę. Dlatego też biorąc pod uwagę fakt, że regeneracja piezowtrysków stanowi tylko część tej kwoty, a parametry zregenerowanych wtryskiwaczy powracają do swojego pierwotnego stanu technicznego spełniając wszystkie najwyższe narzucane im normy, nie ma się nad czym dłużej zastanawiać. Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych jest znacznie korzystniejsza niż kupno nowych podzespołów. Powszechnie sprawdzonym wariantem naprawy w

Wtryskiwacz piezoelektryczny po regeneracji
Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych | Cena


Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych – opinie

W opinii sporej części zarówno kierowców, jak i mechaników regeneracja wtrysków piezoelektrycznych jest niemożliwa, a w przypadku awarii pozostaje tylko wymiana podzespołów na nowe. Jest to spowodowane faktem, że budowa wtrysków piezo jest bardzo skomplikowana, a ich producenci właściwie nie przewidują opcji naprawy. Jest to jednak błędne założenie, gdyż mimo to regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych Siemens, Bosch czy Denso jest jak najbardziej wykonalna. By jednak była ona przeprowadzona szybko i skutecznie, niezbędne jest:

  • dysponowanie odpowiednim doświadczeniem w kwestii regeneracji,
  • posiadanie dostępu do właściwych części zamiennych,
  • opracowanie specjalistycznej technologii naprawy.

Jeśli więc interesuje Cię regeneracja wtryskiwaczy, koszt tej i innych usług znajduje się na naszej stronie w zakładce cennik. Zachęcamy również do kontaktu z nami w razie innych pytań, a nasi specjaliści dokonają dla Państwa odpowiedniej wyceny naprawy.

Wtryskiwacz piezo po regeneracji w naszym salonie
Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych – opinie
Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych jest skomplikowanym procesem, który wymaga specjalistycznego sprzętu i wiedzy. Dlatego cena za taką usługę jest zwykle wyższa niż za regenerację zwykłych wtryskiwaczy. Cena za regenerację wtryskiwacza piezoelektrycznego może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak: model i marka samochodu, stopień uszkodzenia wtryskiwacza, lokalizacja warsztatu, dodatkowe usługi. Jako przykład, cena za regenerację jednego wtryskiwacza piezoelektrycznego wynosi od 400 zł do 600 zł za sztukę. Zalecana jest wizyta w warsztacie samochodowym, który specjalizuje się w regeneracji wtryskiwaczy piezoelektrycznych, w celu określenia dokładnej ceny. Często oferowane jest również wymiana wtryskiwacza na nowy, cena takiego wtryskiwacza jest jednak znacznie wyższa niż cena regeneracji.

Czy ta opinia była pomocna?

KrAcH

Wystawiono 3 lata temu

Moje piezo udało się zregenerwać, ciekawe tylko jaka będzie żywotność wtryskiwaczy piezoelektrycznych PO regeneracji.

Czy ta opinia była pomocna?

Norbi

Wystawiono 3 lata temu

Naprawdę regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych jest możliwa? A jaka gwarancja jest udzielana na usługę regeneracji?

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki