25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych | Cena

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.79

Powszechnie sprawdzoną opcją naprawy w przypadku usterki układu wtryskowego nowszych generacji jest regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych, cena której wypada z kolei dużo korzystniej w zestawieniu z wymianą podzespołów. Koszt wymiany wtryskiwaczy w Dieslu to, w przypadku choćby wtrysków marki Denso, niekiedy wydatek rzędu ponad 2000 złotych za pojedynczą sztukę. Dlatego też biorąc pod uwagę fakt, że regeneracja piezowtrysków stanowi tylko część tej kwoty, a parametry zregenerowanych wtryskiwaczy powracają do swojego pierwotnego stanu technicznego spełniając wszystkie najwyższe narzucane im normy, nie ma się nad czym dłużej zastanawiać.

W profesjonalnych serwisach motoryzacyjnych regeneracja wtryskiwaczy przebiega z wykorzystaniem zaawansowanych i nowoczesnych urządzeń diagnostycznych, a naprawione podzespoły z reguły gotowe są do odbioru już na drugi dzień. Znaczącym udogodnieniem jest także to, że obecnie usługa regeneracji może być wykonywana całkowicie wysyłkowo – nie trzeba więc stawiać się w serwisie osobiście.

Wtryskiwacz piezoelektryczny po regeneracji
Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych | Cena


Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych – opinie

W opinii sporej części zarówno kierowców, jak i mechaników regeneracja wtrysków piezoelektrycznych jest niemożliwa, a w przypadku awarii pozostaje tylko wymiana podzespołów na nowe. Jest to spowodowane faktem, że budowa wtrysków piezo jest bardzo skomplikowana, a ich producenci właściwie nie przewidują opcji naprawy. Jest to jednak błędne założenie, gdyż mimo to regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych Siemens, Bosch czy Denso jest jak najbardziej wykonalna. By jednak była ona przeprowadzona szybko i skutecznie, niezbędne jest:

  • dysponowanie odpowiednim doświadczeniem w kwestii regeneracji,
  • posiadanie dostępu do właściwych części zamiennych,
  • opracowanie specjalistycznej technologii naprawy.

Jeśli więc interesuje Cię regeneracja wtryskiwaczy, koszt tej i innych usług znajduje się na naszej stronie w zakładce cennik. Zachęcamy również do kontaktu z nami w razie innych pytań, a nasi specjaliści dokonają dla Państwa odpowiedniej wyceny naprawy.

Wtryskiwacz piezo po regeneracji w naszym salonie
Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych – opinie

Komentarze

KrAcH 2021-07-08 10:32:27

Moje piezo udało się zregenerwać, ciekawe tylko jaka będzie żywotność wtryskiwaczy piezoelektrycznych PO regeneracji.

Norbi 2021-06-18 17:44:56

Naprawdę regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych jest możliwa? A jaka gwarancja jest udzielana na usługę regeneracji?

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO PROCEDURA ROZPATRYWANIA REKLAMACJI PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ GWARANCJA