Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja wtryskiwaczy, na czym polega? – wtryski po regeneracji OPINIE

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Regeneracja wtryskiwaczy, na czym polega?
Regeneracja wtryskiwaczy, na czym polega? – wtryski po regeneracji OPINIE

Regeneracja wtryskiwaczy polega przede wszystkim na dokładnym czyszczeniu części oraz wymianie zużytych uszczelek i innych uszkodzonych elementów wtrysku. Do czyszczenia wtryskiwaczy używane są profesjonalne urządzenia oraz preparaty skutecznie usuwające rdzę i różnego rodzaju osady. Dzięki powyższym czynnościom regenerowane wtryski wykazują takie same właściwości, jak podzespoły nowe fabrycznie. Stąd też usługa ta ma mnóstwo pozytywnych opinii z racji tego, iż jest do doskonały sposób na przedłużanie żywotności zużytym wtryskiwaczom. Trzeba dodać, że regeneracje warto przeprowadzić w autoryzowanym serwisie, ponieważ dysponuje on nowoczesnym parkiem technologicznym, a regenerowane części objęte są dwuletnią gwarancją.

Jak wygląda regeneracja wtryskiwaczy, czy musi wiązać się z wysoką ceną? – koszt wymiany wtryskiwaczy w dieslu

Regeneracja wtrysków nie musi wiązać się z wysoką ceną, jeśli zdecydujemy się na nią odpowiednio wcześnie. Niekiedy do eliminacji usterki konieczna jest także wymiana pompy paliwa, filtra, naprawa turbosprężarki, a nawet zatartego silnika. Dlatego już pierwsze objawy zużycia wtrysków, powinny skłonić nas do diagnostyki tych podzespołów układu paliwowego. Koszt wymiany wtrysków na nowe będzie nawet kilkukrotnie większy niż zregenerowanie części, dlatego skorzystaj z regeneracji, zanim dojdzie do uszkodzeń mechanicznych wykluczających taką możliwość.

1. Regeneracja wtryskiwaczy krok po kroku – ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?

Pierwszy krok to demontaż wtryskiwacza na pojedyncze elementy i skrupulatne ich wyczyszczenie w myjce ultradźwiękowej. Następnym etapem jest wymiana uszczelek znajdujących się wewnątrz wtrysku oraz uszkodzonych lub wyeksploatowanych części wtryskiwacza. Na koniec przeprowadzane są testy mające na celu potwierdzenie pełnej sprawności wtryskiwacza. Usługa regeneracji trwa do dwóch dni, w zależności od dostępności części.

2. Naprawa wtryskiwaczy – tania metoda, ale czy skuteczna? – regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

Wielu kierowców zastanawia się, co daje regeneracja wtrysków. Jedno nie podlega wątpliwości – naprawa wtrysków i regeneracja jest o wiele korzystniejsza cenowo niż zakup nowych części. Trzeba dodać, że dzięki regeneracji wtryskiwacze odzyskują całkowitą funkcjonalność, przez co możemy z nich korzystać przez następny okres eksploatacyjny (nawet do 250 tys.km.!). To sprawia, że regeneracja jest skuteczną metodą naprawy wtrysków, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli Diesli.

Naprawa wtryskiwaczy
Naprawa wtryskiwaczy – tania metoda, ale czy skuteczna?

3. Common Rail – naprawa wtryskiwaczy – wymiana wtryskiwaczy jeden czy wszystkie?

Dzięki opracowanej technologii naprawa wtryskiwaczy Common Rail jest bardzo efektywna.
Ilość wymienianych wtrysków zależy od stopnia zużycia każdego z nich. Co prawda równą pracę silnika zagwarantuje nam wymiana wszystkich wtryskiwaczy. Jednak w przypadku, kiedy uszkodzony jest tylko jeden wtrysk, a pozostałe wykazują bardzo dobre właściwości, wymiana wszystkich nie ma sensu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Proces regeneracji może obejmować różne czynności, takie jak: oczyszczanie wtryskiwaczy z zanieczyszczeń, sprawdzanie szczelności, wymiana uszkodzonych elementów, ustawianie ciśnienia, kalibracja i przeprowadzenie testów. Po zakończeniu regeneracji wtryskiwacze powinny pracować tak samo dobrze, jak nowe. Jeśli chodzi o opinie na temat regeneracji wtryskiwaczy, wiele osób uważa, że jest to skuteczny sposób na naprawienie uszkodzonych wtryskiwaczy i przedłużenie ich żywotności. Jednak niektórzy kierowcy twierdzą, że regeneracja nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty i wtryskiwacze po takiej naprawie mogą nadal działać nieprawidłowo. Dlatego warto szukać opinii innych kierowców i sprawdzić referencje warsztatów oferujących takie usługi, zanim zdecydujesz się na regenerację wtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

ziomko978

Wystawiono 2 lata temu

Jestem zdecydowanie zwolennikiem regeneracji, zabieram auto na serwis i po problemie. Wszystko czyściutkie i sprawne, elegancko :D

Czy ta opinia była pomocna?

a_ce@$

Wystawiono 2 lata temu

W sumie ja jak czyściłem wtryskiwacze w ASO byłem bardzo zadowolony z efektu końcowego, a jeśli ktoś pisze negatywne opinie, to widocznie jego wtryski nie zostały wyczyszczone jak należy ;D

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki