Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja wtryskiwaczy Delphi – cena

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze Delphi - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 1-2 dni
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

W naszej ofercie wtryskiwacze, pompowtryskiwacze i pompy Common Rail! 

Dostępne od ręki w naszym magazynie w atrakcyjnych cenach:
- nowe
- regenerowane na wymianę
- używane z gwarancją

BOSCH, DELPHI, DENSO, SIEMENS

KUP WTRYSKIWACZE DELPHI LUB POWIERZ REGENERACJĘ SPECJALISTOM!

• Najnowocześniejsza w Polsce pracownia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail Delphi
• 30-letnie doświadczenie w naprawie wtrysków
• Gotowe wtryskiwacze dostępne od ręki w bardzo dobrej jakości i świetnej cenie
• Oryginalne części firmy Bosch Delphi
• Dokumentacja z testów wtryskiwacza na stole probierczym Bosch EPS 708 oraz Bosch DCI 700 
• 2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów
• Autoryzacja Bosch Diesel Service 
• Części odbieramy/wysyłamy codziennie naszym kurierem
• Sprzedajemy w Polsce i za granicą
• Szybki czas realizacji zamówienia

Nowe wtryskiwacze Delphi cena

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu! Oferujemy nowe wtryskiwacze złożone z wysokiej jakości komponentów, dostępne w atrakcyjnych cenach. Realizujemy zamówienia natychmiast, a wysłane wtryskiwacze są gotowe do montażu. Aby dokładnie dobrać części do swojego modelu samochodu, przygotuj numer VIN i skontaktuj się z naszym sprzedawcą. Dzięki nowym wtryskiwaczom wyeliminujesz objawy awarii, takie jak słaba moc i osiągi, szarpanie silnika czy problemy z uruchomieniem auta. Nie zwlekaj z zakupem - przywróć pełną sprawność swojego pojazdu już dziś!

W przypadku awarii układu wtryskowego Delphi najlepszą opcją naprawy jest regeneracja wtryskiwaczy Delphi, cena której zależy od konkretnego modelu, stopnia uszkodzenia wtryskiwaczy oraz indywidualnych cen serwisu. Mimo że ciężko jest określić uniwersalną kwotę dla każdego przypadku regeneracji, można mieć pewność, że jest ona dużo korzystniejsza od wymiany podzespołów na nowe – wymiana wtryskiwaczy i koszt robocizny wielokrotnie przewyższają ceną usługę regeneracji.

Z kolei profesjonalnie przeprowadzona regeneracja jest w stanie przywrócić wtryskiwacze do stanu technicznego spełniającego wszystkie najwyższe standardy, a parametry tych podzespołów są właściwie nie do odróżnienia z fabrycznie nowymi. Jak więc widać, regeneracja wtrysków jest zdecydowanie bardziej opłacalną opcją naprawy. Jak ona jednak przebiega?

Po zdemontowaniu wtryskiwaczy z samochodu ich regeneracja polega na gruntownym czyszczeniu podzespołów metodą termo-chemiczną, co pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju naleciałości oraz – szczególnie w przypadku Delphi – opiłków, które utrudniają prawidłową pracę wtryskiwaczy. Następnie wymieniane zostają wszystkie zużyte części. Zregenerowane wtryski bada się pod mikroskopem cyfrowym, aby upewnić się, że nie posiadają one żadnych, nawet najdrobniejszych uszkodzeń, a także testuje się ich parametry podczas pracy. Na koniec następuje zakodowanie wtryskiwaczy.

Zregenerowane wtryski Delphi
Regeneracja wtryskiwaczy Delphi – cena


Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

To, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy zależy od indywidualnych możliwości serwisu, lecz w profesjonalnych serwisach samochodowych z reguły zajmuje to jeden dzień roboczy. Tak szybki czas jest możliwy do osiągnięcia dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych i regeneracyjnych, które znacznie usprawniają proces naprawy. Do prawidłowej regeneracji niezbędne jest także posiadanie odpowiedniego doświadczenia i umiejętności. Dlatego też, jeśli interesuje Cię regeneracja wtrysków Delphi lub też regeneracja wtryskiwaczy Bosch, Denso czy jakichkolwiek innych podzespołów, zalecamy skorzystanie z usług sprawdzonego serwisu.

Wtryskiwacze Delphi zregenerowane po jednym dniu
Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy Common Rail
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Cena regeneracji wtryskiwaczy Delphi zależy od kilku czynników, takich jak model wtryskiwacza, stopień uszkodzenia i miejsce, w którym jest wykonywana regeneracja. Regeneracja wtryskiwaczy Delphi jest zazwyczaj tańsza niż zakup nowych wtryskiwaczy. Cena może wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych, w zależności od modelu, stopnia uszkodzenia i miejsca wykonania. Warto pamiętać, że przed regeneracją wtryskiwaczy Delphi, specjalista powinien przeprowadzić diagnozę i ocenić stopień uszkodzenia. W przypadku poważnie uszkodzonych wtryskiwaczy, regeneracja może nie być możliwa lub być nieopłacalna w porównaniu z zakupem nowych wtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

Darek Z.

Wystawiono 3 lata temu

Zaczynam zauważać typowe objawy awarii wtrysków i myśle oddać je na regeneracje ale zanim to zrobie to poczytam jeszcze opinie na temat regeneracji wtryskiwaczy. Nie chciałbym się naciąć i zapłacić za coś co nie przyniesie dobrych efektów.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki