Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja wtryskiwaczy Delphi – cena

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

W przypadku awarii układu wtryskowego Delphi najlepszą opcją naprawy jest regeneracja wtryskiwaczy Delphi, cena której zależy od konkretnego modelu, stopnia uszkodzenia wtryskiwaczy oraz indywidualnych cen serwisu. Mimo że ciężko jest określić uniwersalną kwotę dla każdego przypadku regeneracji, można mieć pewność, że jest ona dużo korzystniejsza od wymiany podzespołów na nowe – wymiana wtryskiwaczy i koszt robocizny wielokrotnie przewyższają ceną usługę regeneracji.

Z kolei profesjonalnie przeprowadzona regeneracja jest w stanie przywrócić wtryskiwacze do stanu technicznego spełniającego wszystkie najwyższe standardy, a parametry tych podzespołów są właściwie nie do odróżnienia z fabrycznie nowymi. Jak więc widać, regeneracja wtrysków jest zdecydowanie bardziej opłacalną opcją naprawy. Jak ona jednak przebiega?

Po zdemontowaniu wtryskiwaczy z samochodu ich regeneracja polega na gruntownym czyszczeniu podzespołów metodą termo-chemiczną, co pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju naleciałości oraz – szczególnie w przypadku Delphi – opiłków, które utrudniają prawidłową pracę wtryskiwaczy. Następnie wymieniane zostają wszystkie zużyte części. Zregenerowane wtryski bada się pod mikroskopem cyfrowym, aby upewnić się, że nie posiadają one żadnych, nawet najdrobniejszych uszkodzeń, a także testuje się ich parametry podczas pracy. Na koniec następuje zakodowanie wtryskiwaczy.

Zregenerowane wtryski Delphi
Regeneracja wtryskiwaczy Delphi – cena


Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

To, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy zależy od indywidualnych możliwości serwisu, lecz w profesjonalnych serwisach samochodowych z reguły zajmuje to jeden dzień roboczy. Tak szybki czas jest możliwy do osiągnięcia dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych i regeneracyjnych, które znacznie usprawniają proces naprawy. Do prawidłowej regeneracji niezbędne jest także posiadanie odpowiedniego doświadczenia i umiejętności. Dlatego też, jeśli interesuje Cię regeneracja wtrysków Delphi lub też regeneracja wtryskiwaczy Bosch, Denso czy jakichkolwiek innych podzespołów, zalecamy skorzystanie z usług sprawdzonego serwisu.

Wtryskiwacze Delphi zregenerowane po jednym dniu
Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy Common Rail
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Ponad 2 tygodnie temu

Cena regeneracji wtryskiwaczy Delphi zależy od kilku czynników, takich jak model wtryskiwacza, stopień uszkodzenia i miejsce, w którym jest wykonywana regeneracja. Regeneracja wtryskiwaczy Delphi jest zazwyczaj tańsza niż zakup nowych wtryskiwaczy. Cena może wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych, w zależności od modelu, stopnia uszkodzenia i miejsca wykonania. Warto pamiętać, że przed regeneracją wtryskiwaczy Delphi, specjalista powinien przeprowadzić diagnozę i ocenić stopień uszkodzenia. W przypadku poważnie uszkodzonych wtryskiwaczy, regeneracja może nie być możliwa lub być nieopłacalna w porównaniu z zakupem nowych wtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki