25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy Delphi – cena

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

W przypadku awarii układu wtryskowego Delphi najlepszą opcją naprawy jest regeneracja wtryskiwaczy Delphi, cena której zależy od konkretnego modelu, stopnia uszkodzenia wtryskiwaczy oraz indywidualnych cen serwisu. Mimo że ciężko jest określić uniwersalną kwotę dla każdego przypadku regeneracji, można mieć pewność, że jest ona dużo korzystniejsza od wymiany podzespołów na nowe – wymiana wtryskiwaczy i koszt robocizny wielokrotnie przewyższają ceną usługę regeneracji.

Z kolei profesjonalnie przeprowadzona regeneracja jest w stanie przywrócić wtryskiwacze do stanu technicznego spełniającego wszystkie najwyższe standardy, a parametry tych podzespołów są właściwie nie do odróżnienia z fabrycznie nowymi. Jak więc widać, regeneracja wtrysków jest zdecydowanie bardziej opłacalną opcją naprawy. Jak ona jednak przebiega?

Po zdemontowaniu wtryskiwaczy z samochodu ich regeneracja polega na gruntownym czyszczeniu podzespołów metodą termo-chemiczną, co pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju naleciałości oraz – szczególnie w przypadku Delphi – opiłków, które utrudniają prawidłową pracę wtryskiwaczy. Następnie wymieniane zostają wszystkie zużyte części. Zregenerowane wtryski bada się pod mikroskopem cyfrowym, aby upewnić się, że nie posiadają one żadnych, nawet najdrobniejszych uszkodzeń, a także testuje się ich parametry podczas pracy. Na koniec następuje zakodowanie wtryskiwaczy.

Zregenerowane wtryski Delphi
Regeneracja wtryskiwaczy Delphi – cena


Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

To, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy zależy od indywidualnych możliwości serwisu, lecz w profesjonalnych serwisach samochodowych z reguły zajmuje to jeden dzień roboczy. Tak szybki czas jest możliwy do osiągnięcia dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych i regeneracyjnych, które znacznie usprawniają proces naprawy. Do prawidłowej regeneracji niezbędne jest także posiadanie odpowiedniego doświadczenia i umiejętności. Dlatego też, jeśli interesuje Cię regeneracja wtrysków Delphi lub też regeneracja wtryskiwaczy Bosch, Denso czy jakichkolwiek innych podzespołów, zalecamy skorzystanie z usług sprawdzonego serwisu.

Wtryskiwacze Delphi zregenerowane po jednym dniu
Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

Komentarze

Darek Z. 2021-07-08 09:52:05

Zaczynam zauważać typowe objawy awarii wtrysków i myśle oddać je na regeneracje ale zanim to zrobie to poczytam jeszcze opinie na temat regeneracji wtryskiwaczy. Nie chciałbym się naciąć i zapłacić za coś co nie przyniesie dobrych efektów.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO PROCEDURA ROZPATRYWANIA REKLAMACJI PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ GWARANCJA