Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Gdzie oddać wtryski do regeneracji | Regeneracja wtryskiwaczy w profesjonalnej pracowni

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wtryskiwacze najlepiej regenerować w profesjonalnych pracowniach, które oferują fachowe usługi związane z diagnostyką, czyszczeniem, naprawą oraz regeneracją wtryskiwaczy. Warto postawić na Bosch Diesel Service Pawlik, autoryzowaną pracownię wtryskiwaczy z trzydziestoletnim doświadczeniem w świadczeniu usług motoryzacyjnych. W przypadku tej pracowni osobista wizyta nie jest konieczna, gdyż z usług pracowni można skorzystać także drogą wysyłkową.

1. Wtryskiwacze regenerowane

 Każdy użytkownik samochodu wyposażonego w silnik wysokoprężny powinien wiedzieć o kilku bardzo ważnych aspektach związanych z eksploatacją takiego silnika. Informacje o tym, w jaki sposób dbać o pompowtryskiwacze, o czym pamiętać przy turbosprężarce i pompie wysokiego ciśnienia, czy dlaczego wtryskiwacz stuka oraz najważniejsze, czy wszystkie wymienione elementy silnika poddają się procesowi regeneracji, pomogą nam zapewnić odpowiednią higienę pracy naszemu HDI, TDI czy JTD. Na czym polega, jak przebiega oraz czy spełnia swoje zadanie regeneracja wtryskiwaczy – odpowiedzmy szczerze gdzie oddać wtryski do regeneracji, czyli regeneracja wtryskiwaczy w profesjonalnej pracowni.

Gdzie oddać wtryski do regeneracji? Regeneracja wtryskiwaczy w profesjonalnej pracowni
Gdzie oddać wtryski do regeneracji? Regeneracja wtryskiwaczy w profesjonalnej pracowni

2. Regeneracja uszkodzonych wtryskiwaczy

 Ze względu na warunki pracy, wtryskiwacze można nazwać najwytrzymalszymi elementami silnika diesla. To dość kontrowersyjna teza, ponieważ utarła się już opinia o tym, jak delikatne są nowe typy i modele wtryskiwaczy. Paradoksalnie, jedna i druga opinia jest prawdziwa. Spalanie oleju napędowego wiąże się z zagrożeniem spalania detonacyjnego zwanego spalaniem stukowym – wytrzymała konstrukcja wtryskiwaczy jest w dużym stopniu odporna na jej niszczący wpływ. Podobnie ma się ciśnienie w pracy silnika, zwane stopniem sprężenia – jest ono znacznie wyższe w przypadku silników wysokoprężnych, więc konstrukcja takiego silnika diesla i wtryskiwaczy musi brać pod uwagę podobne warunki pracy. Jednocześnie wtryskiwacze są delikatne – bardzo precyzyjna konstrukcja tych elementów wchodzących w skład układu zasobnikowego zasilania silnika, sprawia, że podatne są na wszelkiego rodzaju brud, takie jak obecne w oleju niskiej jakości zanieczyszczenia, albo pochodzące z układu opiłki powstające podczas standardowej eksploatacji. Jak więc sprawić, aby przedłużyć żywotność wchodzących w skład układu Common Rail wtryskiwaczy? Co zrobić, aby usunąć objawy uszkodzenia wtryskiwaczy? Diesel daje nam taką możliwość. Oczywiście poddając je regeneracji!

Regeneracja uszkodzonych wtryskiwaczy
Regeneracja uszkodzonych wtryskiwaczy

3. Czyszczenie, naprawa, strojenie, czyli jak przebiega proces regeneracji wtrysków

 Aby rzetelnie odpowiedzieć na pytanie, czy regeneracja wtryskiwaczy Common Rail spełnia swoje zadanie, należy wyjaśnić jej przebieg. W profesjonalnych pracowniach proces takiej regeneracji jest znormalizowany i przeprowadzany według bardzo rygorystycznych reguł narzucanych przez producenta, a których utrzymanie jest warunkiem uzyskania autoryzacji. Proces rozpoczyna się od rozbiórki wtryskiwacza na podstawowe elementy i jego czyszczenia. Wtedy też przeprowadzana jest wstępna ocena wizualna części eksploatacyjnych – uszczelniaczy i pierścieni. Następnie wtryskiwacz jest składany i poddawany wstępnym testom diagnostycznym. Wtedy też profesjonalny zakład powinien skontaktować się z Klientem w celu uzgodnienia ostatecznych kosztów regeneracji. Koszt takiego czyszczenia wynosi zazwyczaj 100 złotych, plus cena wymienianego zestawu naprawczego, w skład którego wchodzą oringi, uszczelniacze i mocowania, czyli około 80 złotych. Jeśli uszkodzenie obejmuje inne elementy wtryskiwacza jak korpus, końcówka czy elektrozawór, ustala się cenę podobnej regeneracji indywidualnie. Po zaakceptowaniu kosztów, prace nad wtryskiwacze prowadzone są do momentu odzyskania przez niego osiągów fabrycznych, co gwarantuje jedynie profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy Common Rail. Opinie, mówiące o tym, że regeneracja wtryskiwaczy nie przynosi efektów, ewidentnie świadczą, że opiniotwórca wybrał nieodpowiedni zakład.

Gdzie regenerować wtryskiwacze?
Gdzie regenerować wtryskiwacze?

Gdzie regenerować wtryskiwacze?

 Po przeprowadzeniu wszystkich badań wstępnych wtryskiwacze w specjalistycznej pracowni trafiają na stoły probiercze identyczne z tymi, którymi dysponują inżynierowie w fabrykach producenta. Badania na EPS 708 i EPS 815 pozwalają na określenie skuteczności końcówki wtryskiwacza – zasięg wtrysku, jego dawkę i kąt stożkowy oraz stopień rozpylenia – im większe ciśnienie wtrysku, tym rozpylenie będzie drobniejsze a powierzchnia styku paliwo-powietrze największa. Dodatkowo w nowoczesnych modelach wtrysków ustala się, jakie jest opóźnienie otwarcia zaworu w stosunku do otrzymania sygnału ze sterownika, czyli BIP (Beggining of injection period – moment rozpoczęcia wtrysku), a także przeprowadza się kodowanie IMA, co pozwala na ustalenie korekt wtrysku w różnych momentach pracy silnika. Tak wygląda ścieżka procesu regeneracji wtryskiwaczy w specjalistycznych pracowniach mogących pochwalić się autoryzacją producenta. Zdecydowanie się na usługi takiego zakładu zapewnia nam kilka intrat, które są rzadkością w zakładach niepracujących według wytycznych autoryzacji producenta. Doskonałym przykładem jest roczna gwarancja udzielana przez takie zakłady, identyczna z gwarancją, jaka obejmuje nowe. Dodatkowo mamy pewność, że w naszych wtryskiwaczach wszystkie użyte części zamienne są oryginalne, a wtryskiwacz, który został poddany regeneracji, rzeczywiście spełnia wszystkie wymagania właściwej pracy – każdy zregenerowany w zakładzie wtryskiwacz można szybko zidentyfikować za pomocą technologii Bosch Quality Scan, dzięki której dostępne mobilnie mamy wszystkie informacje o regenerowanej części. Koszt usługi regeneracja wtryskiwaczy i cennik dostępne są zawsze na stronach, jednak aby ustalić koszt indywidualnie, serdecznie polecam skontaktować się telefonicznie. Profesjonalna obsługa klienta to kolejny atut, który przemawia za wyborem profesjonalnego zakładu.

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, mogłeś również szukać:
- wtryskiwacze regeneracja,
- wtryskiwacze denso,
- wtryskiwacze bosch,
- wtryskiwacze common rail cena,
- sprawdzenie wtrysków,
- jak dobrać wtryskiwacze.

Udostępnij wpis

Komentarze

Gustaw

Wystawiono Rok temu

Wtryski do regeneracji można oddać do specjalistycznych firm, które oferują usługę regeneracji wtryskiwaczy. Firmy te posiadają specjalistyczny sprzęt i wiedzę, która pozwala im na prawidłową regenerację wtryskiwaczy. Oddając wtryski do regeneracji, należy pamiętać, że nie każda firma będzie w stanie przeprowadzić regenerację wtryskiwacza, zwłaszcza starszych modeli. Dlatego też warto szukać sprawdzonej i doświadczonej firmy, która posiada odpowiednie zaplecze technologiczne, jak również specjalistów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w regeneracji wtryskiwaczy. Firmy te znajdują się w większych miastach, czy też na przemysłowych terenach, często są one też dostępne online, gdzie można zamówić i wysłać wtryskiwacze do regeneracji. Warto również zwrócić uwagę na to czy firma oferująca regenerację posiada certyfikaty jakości, zapewnia gwarancję na regenerowane wtryskiwacze i czy ich ceny są konkurencyjne w porównaniu z nowymi wtryskiwaczami.

Czy ta opinia była pomocna?

Łukasz W

Wystawiono 4 lata temu

zdecydowanie odradzam usług w serwisach nieautoryzowanych, można tylko nabawić się dodatkowych kosztów i oddawać do regeneracji co chwilę!!! moje wtryskiwacze trafiły do Państwa za 3 razem i w końcu mogę spokojnie jeździć

Czy ta opinia była pomocna?

Grzegorz

Wystawiono 4 lata temu

U was w boschu regeneracja wtryskiwaczy przebiegła super, szybko i profesjonalnie.

Czy ta opinia była pomocna?

Przemek

Wystawiono 4 lata temu

<p>W tekscie jest zasadniczy błąd. Spalanie oleju napedowego w silniku z ZS nie wiąże się z ryzykiem spalania detonacyjnego ale jest to stan zupelnie normalny dzięki czemu silniki z zaplonem samoczynnym funkcjonują. Jak Pan Redaktor sobie to inaczej wyobraża? Od czego się w klekocie zapala paliwo po podaniu do komory spalania? Ryzyko spalania detonacyjnego dotyczy silników z zapłonem iskrowym.&nbsp;</p>

Czy ta opinia była pomocna?

Stefania Maziarz-Kulesza

Wystawiono 5 lat temu

Jak się odbywa regeneracja wtryskiwaczy elektronicznych? Regeneracja końcówek wtryskiwacz też by się przydała. Jak to się robi bo ja nie będę nikomu płacić

Czy ta opinia była pomocna?

Barti

Wystawiono 5 lat temu

@Darek jeśli chodzi o diesle to z tego co wiem to wszystkie, tylko różnica w cenie regeneracji jest.

Czy ta opinia była pomocna?

Hosy

Wystawiono 5 lat temu

Paelik lipa że hej.

Czy ta opinia była pomocna?

Darek

Wystawiono 5 lat temu

Czy wszystkie modele wtryskiwaczy da się zregenerować?

Czy ta opinia była pomocna?

Majka90

Wystawiono 5 lat temu

Wolę się pokierować do profesjonalnego serwisu regeneracji niż do podejrzanych miejsc, gdzie mechanicy czasem nawet nic nie tłumaczą

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki