Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja Pompowtryskiwaczy VW – DIESEL SERWIS

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
CENA Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Regeneracja Pompowtryskiwaczy VW Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja pompowtryskiwaczy VW jest procesem polegającym na odnawianiu tych elementów poprzez ich rozbieranie, czyszczenie, wymianę uszkodzonych lub zużytych części i przeprowadzenie testów wydajnościowych. Pompowtryskiwacze VW są często stosowane w silnikach dieselowych i wraz z użytkowaniem samochodu mogą ulegać zużyciu lub uszkodzeniom. Regeneracja pompowtryskiwaczy VW pozwala na przywrócenie prawidłowej funkcjonalności, poprawę osiągów silnika i zmniejszenie zużycia paliwa. Koszt regeneracji pompowtryskiwaczy VW zależy od stopnia uszkodzenia, modelu samochodu oraz wybranego serwisu, ale jest zazwyczaj tańszy niż zakup nowych pompowtryskiwaczy. Ważne jest, aby skorzystać z usług zaufanego serwisu, który stosuje oryginalne części i posiada odpowiednie doświadczenie w regeneracji pompowtryskiwaczy VW.

Volkswagen Aktiengesellschaft to największy koncern motoryzacyjny na świecie, posiadający w swojej ofercie wiele ciekawych rozwiązań dotyczących niemal każdego elementu pojazdu, czego dobrym przykładem są pompowtryskiwacze.
Wysyłkowa naprawa pompowtrysków VW z miast Polski Stargard Szczeciński, Suchedniów, Kielce, Tuchola, Warszawa, Szczecin, Tarnowskie Góry, Rzeszów, Lublin, Mielec, Radom, Kraków, Wrocław, Poznań, Jaworzno, Wieliczka, Łódź, Częstochowa, Krosno, Przemyśl, Zamość, Bronoszewice, Białystok, Gdańsk, Gliwice, Sucha Beskidzka, Nowy Sącz, Reda Pomorskie, Pilzno, Moszczenica, Oława, Frysztak, Pietrzykowice, Kiełczów, Smolna, Sobótka, Choroszcz, Gryfino, Leszno, Łomża, Legnica, Skrobów Kolonia, Krotoszyn, Międzyrzecz, Markuszów, Sochaczew, Brzozów, Koszalin, Katowice, Pilzno, Police, Toruń, Jastrzębie Zdrój, Pawłowice, Cieszyn, Starogard Gdański, Stręgoborzyce, Liniewo, Imielin, Skarżysko-Kamienna, Bytom, Trzebnica, Koronowo, Mrągowo, Stargard, Żyrardów, Gorzów Wielkopolski, Piła, Nawojowa, Stara Dąbia, Łuków, Chęciny, Mąkolice, Podlipie, Komorniki, Łostówka, Zielona Góra, Straszyn, Piekary Śląskie, Lębork, Tomaszów Mazowiecki i wiele innych miejscowości zapraszamy do naszej pracowni naprawy pompowtryskiwaczy Bosch.
Kiedy w końcowej dekadzie ubiegłego wieku pewnym było, że ówcześnie stosowane rozwiązania dotyczące zasilania silników wysokoprężnych nie są wystarczające i nie będą w stanie spełniać nowych norm emisji spalin, koncern Volkswagena wpadł na pomysł wdrożenia do masowej produkcji układu wykorzystującego pompowtryskiwacze, nazywanego Pumpe Düse. Rozwiązanie to zyskało natychmiast wielu zwolenników, ponieważ pozwalało na uzyskanie odpowiedniego ciśnienia rozpylanej przez pompowtryskiwacze dawki paliwa, wynoszącego aż 2000bar(dla porównania – Common Rail I generacji osiągał ciśnienie wynoszące nie więcej niż 1300bar), co przekładało się na jednoczesną poprawę osiągów i zmniejszenie zużycia oleju napędowego przez jednostkę napędową. Kolejnym przyczyniającym się do popularności pompowtryskiwaczy atutem była ich trwałość, pozwalająca na eksploatowanie pojazdu przez setki tysięcy kilometrów przed pierwszymi oznakami zużycia układu, nawet jeśli tankowane było wątpliwej jakości paliwo.
Ze względu na fakt, iż pompowtryskiwacze były rozwinięciem układu wykorzystującego pompę sekcyjną(wtryskową), jego konstrukcję najłatwiej opisać jako składową trzech głównych elementów: pompki, elektrozaworu i wtryskiwacza, jednakże przy uważniejszym spojrzeniu na budowę pompowtryskiwacza widać jak bardzo skomplikowane jest to urządzenie. Na jego budowę składa się tak naprawdę wiele mniejszych elementów, takich jak cylinder pompy, korpus wtryskiwacza, korpus elektrozaworu wraz z jego iglicą, iglica wtryskiwacza, osadzona w gnieździe iglicy wtryskiwacza uszczelka termoizolacyjna, zawór przelewowy, dźwignia rolkowa, dławik iglicy wtryskiwacza, sprężyna wewnętrzna wtryskiwacza i sprężyna cylindra pompy, tłoczek pompy czy śruba z łbem o kulistym kształcie, łącząca pompowtryskiwacz z dźwignią, która przekazuje energię uzyskiwaną z krzywki osadzonej na wałku rozrządu, niezbędną do pracy pompowtryskiwacza.
Wprowadzone przez Volkswagena pompowtryskiwacze miały jednak swoje wady, i to bardzo poważne z punktu widzenia zwykłego użytkownika pojazdu z silnikiem wysokoprężnym. Wpływały one bowiem zarówno na kulturę pracy jednostki napędowej, jak i koszty jej serwisowania, których cena była wręcz windowana przez uszkodzenie układu zasilania. Koszty serwisu rosną jeszcze bardziej w momencie, w którym użytkownik zdecyduje się na wymianę uszkodzonego pompowtryskiwacza na fabrycznie nowy egzemplarz, kosztujący zwykle zawrotne sumy.
Aby zmniejszyć wydatki bez ryzyka niedalekiego ponowienia awarii układu pompowtryskiwaczy warto zainteresować się regeneracją tych urządzeń w profesjonalnym zakładzie, który będzie w stanie przeprowadzić ją w odpowiednich warunkach i z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu diagnostyczno-naprawczego. Regeneracja pompowtryskiwaczy VW wykonana przez wykwalifikowanych pracowników Bosch Diesel Serwis w dobrze wyposażonym warsztacie powinna zapewnić naprawianym urządzeniom parametry porównywalne z parametrami nowych egzemplarzy, jednocześnie kosztując ułamek ich ceny.

Udostępnij wpis

Komentarze

Edward

Wystawiono Rok temu

Regeneracja pompowtryskiwaczy VW jest procesem polegającym na naprawie i przywróceniu sprawności tych elementów układu wtryskowego. Pompowtryskiwacze VW są skonstruowane z wysokiej jakości materiałów i posiadają precyzyjne elementy, które muszą działać bez zarzutu, aby zapewnić prawidłowe działanie silnika. Diesel Serwis to serwis specjalizujący się w naprawie i regeneracji pompowtryskiwaczy VW. Serwis posiada specjalistyczne narzędzia, wiedzę i doświadczenie potrzebne do prawidłowego wykonania tego procesu. Pracujący tam specjaliści posiadają certyfikaty producenta i szkolenia potwierdzające ich kwalifikacje. Regeneracja pompowtryskiwaczy VW w Diesel Serwis polega na dokładnej diagnozie, naprawie lub wymianie uszkodzonych elementów, a następnie przetestowaniu i przywróceniu zgodności z wymaganiami producenta.

Czy ta opinia była pomocna?

Oscarr1

Wystawiono 4 lata temu

mam warsztat wysyłałem już do Was dużo kompletów pompowtryskiwaczy Bosch do regeneracji , jestem bardzo zadowolony żaden klient do mnie nie wrócił. Czy regenerujecie też pompowtryskiwacze Siemens? Poza tym wasze artykuły są bardzo pomocne!!!!

Czy ta opinia była pomocna?

Jonatan

Wystawiono 4 lata temu

Dowiedziałem się z forum, że cena regeneracji pompowtryskiwaczy jest bardzo korzysta, na pewno ma się to lepiej niż przy wymianie na nowe.

Czy ta opinia była pomocna?

Filip

Wystawiono 5 lat temu

Droga taka regeneracja pompowtryskiwaczy?

Czy ta opinia była pomocna?

Mateusz

Wystawiono 5 lat temu

Dużo się dowiedziałem o pompowtryskach :)

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki