25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompowtryskiwacze 0414720364

Autor: Monika Stopyra
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720364!

 

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

 

Zdjęcie pompowtryskiwacza 0414720364
Pompowtryskiwacze 0414720364

 

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

 

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

 

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

 

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 

Pompowtryski 0414720364 można znaleźć także pod numerem: 038130073BP.

 

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

 

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

 

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 Regeneracja pompowtryskiwaczy 0414720364 CENA | OPINIE

Cena i opinie na temat regeneracji pompowtryskiwaczy
Regeneracja pompowtryskiwaczy 0414720364 CENA | OPINIE

 

Ze względu na popularność, efekty, jak i cenę usługi regeneracji, wielu Klientów naszej pracowni samochodowej pyta o szczegóły. Z pewnością jest to korzystniejsza cenowo alternatywa dla wymiany pompowtrysków na fabrycznie nowe. Cena regeneracji nieznacznie różni się w zależności od oferty danego serwisu samochodowego. Oczywiście ostateczny koszt tej usługi wiąże się z dostępnością części i indywidualnego stanu technicznego pompowtrysku. Reasumując – za nowy pompowtryskiwacz Bosch zapłacimy więcej niż za naprawę pompowtryskiwacza.

 

Jednakże czym byłaby dobra cena bez odpowiedniej jakości? W tym przypadku te dwie zmienne jak najbardziej idą w parze. Otóż pompowtrysk poddany regeneracji odzyskuje bardzo dobre parametry i właściwości. Jest sprawny w 100 procentach, co potwierdzają rygorystyczne testy na stole probierczym. W efekcie do Klienta trafiają pompowtryski porównywalne do nowych części nie tylko w kwestii wizualnej, ale i funkcjonalnej.
Ponadto warto wiedzieć, że regeneracja w naszym warsztacie zajmuje maksymalnie 2 dni robocze, więc kierowcy, którzy chcą skorzystać z tego typu usługi, nie muszą martwić się o to, że ich pojazd zostanie unieruchomiony na dłuższy czas.
Kolejna rzecz, którą ujęliśmy w tym wpisie i o której warto wspomnieć, to opinie na temat regeneracji. Największym uznaniem dla naszej pracy są zlecenia napływające do naszego serwisu z całego kraju.

 

Dział Obsługi Klienta codziennie odpowiada Klientom na mnóstwo zapytań dotyczących tego, ile trwa regeneracja pompowtryskiwaczy, ile kosztuje czy jaki numer katalogowy pompowtrysku jest odpowiedni dla ich modelu samochodu. Dlatego w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących regeneracji skontaktuj się ze specjalistami naszego serwisu, są do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą rozwiązać ewentualne trudności z doborem części.

 

Jak wygląda regeneracja 0414720364 w naszej pracowni samochodowej?

 

Pierwszą czynnością jest dokładna analiza stanu technicznego pompowtrysku, a więc ocena poziomu zużycia poszczególnych elementów zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Następnie pompowtrysk trafia do czyszczenia, by wszelkie osady i brudy zostały z niego usunięte. Kolejnym etapem jest wymiana wszelkich wyeksploatowanych i uszkodzonych elementów na nowe. Właściwości, parametry i funkcjonalność pompowtrysku są sprawdzane i testowane na specjalistycznym stole probierczym. Potwierdzeniem prawidłowo wykonanej regeneracji jest wydruk specyfikacji, która wraz z częścią trafia do Klienta.
Nie ignoruj objawów uszkodzonych pompowtrysków, zadbaj o ich prawidłową pracę już dzisiaj.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO