Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regulacja wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy odpowiadają za regulację parametrów wtryskiwacza, w tym za ciśnienie otwarcia iglicy elementu wtryskowego. W zależności od producenta systemu zasilania we wtryskiwaczach spotykamy różne rodzaje i ilości podkładek. W ilości 4 lub 5 sztuk znajduje się podkładka regulacyjna wtryskiwacza Bosch. W przypadku wtryskiwaczy marki Delphi podkładkę mamy tylko jedną, gdyż producent zakłada wykorzystanie minimalnej ilości podzespołów. Zdefiniujemy podkładki regulacyjne wtryskiwaczy, omawiając ich specyfikację i to, za co odpowiadają w systemie bezpośredniego zasilania Common Rail.

Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy
Podkładki regulacyjne wtryskiwaczy

Regulacja wtryskiwaczy podkładkami

Proces regulacji ciśnienia otwarcia wtryskiwaczy Bosch polega na zmianie napięcia sprężyny podkładki. W tym celu niezbędna jest zmiana grubości sprężyny podkładki, która leży w jej sąsiedztwie. Trzeba zadbać, by podkładka regulacyjna sprężyny wtryskiwacza miała odpowiednią grubość, ponieważ jeśli jest cieńsza, to ciśnienie będzie zbyt niskie i na odwrót: za gruba podkładka spowoduje wzrost ciśnienia otwarcia. Z tego powodu może spaść ciśnienie odpowiedzialne za otwarcie wtrysku. Odpowiedni docisk jest ważny dla niezachwianej pracy wtryskiwaczy, dlatego wymienia się je w procesie naprawy regulacji wtryskiwacza. Podkładki, które nie mają odpowiednich wymiarów, czyli grubości, mogą posłużyć do regulacji innych wtryskiwaczy. Czynności tej dokonuje się podczas regeneracji wtryskiwaczy, która pozwala na efektywne odzyskanie przez wtryskiwacze wszelkich zdolności odpowiadających za poprawną i niezachwianą pracę systemu Common Rail. Możliwości są duże, jeżeli dostęp do tych części wtryskiwaczy nie jest ograniczony przez producenta danego elementu, w innym wypadku stosuje się zamienniki. Mimo to w wyspecjalizowanym serwisie, jak nasz, usługa regeneracji zajmuje tylko jeden dzień i po tym czasie uzyskujemy całkowicie sprawny wtrysk, który parametrami pracy nie odbiega od fabrycznie nowych części, a cena tego zabiegu jest znacznie bardziej atrakcyjna niż zakup nowych wtryskiwaczy.

Regulacja wtryskiwaczy podkładkami
Regulacja wtryskiwaczy podkładkami
Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Podkładki regulacyjne, jak sama nazwa wskazuje, służą do regulowania ciśnienia, z jaką wtryski podają olej napędowy. Przy każdej naprawie, czy regeneracji należy je wymieniać, ponieważ się odkształcają i tracą odpowiednie właściwości.

Czy ta opinia była pomocna?

dustek

Wystawiono 3 lata temu

Dostałem podkładki regulacyjne w Boschu w dobrej cenie, jak czyściłem wtryski u nich. Fajna opcja, bo nie musiałem szukać osobno.

Czy ta opinia była pomocna?

GregOn

Wystawiono 3 lata temu

Miałem awarie wtryskiwaczy, z rury dymiło niemiłosiernie i szarpało w czasie jazdy. Pomogło czyszczenie i wymiana podkładki pod wtryskiem. Nie czekałem z naprawą bo koledze przez uszkodzone wtryski wcale nie chcial odpalić samochód. także nie ma co czekać

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki