Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy Bosch

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Podkładki do regulacji wtryskiwaczy stosuje się w celu modyfikacji parametrów takich jak ciśnienie otwarcia wtryskiwacza, a także wydatku tych elementów układu zasilania, wobec czego:

  • chcąc uzyskać większe ciśnienie otwarcia, zwiększa się grubość podkładki,
  • żeby otrzymać mniejsze ciśnienie otwarcia, zmniejsza się grubość podkładki.

Przy tym należy pamiętać, że zapewnienie odpowiedniego ciśnienia otwarcia wtryskiwacza jest niezbędne dla prawidłowej pracy wtryskiwaczy i musi być zgodne z normami producenta. Podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy Bosch są niezbędną częścią wtryskiwaczy Common Rail, gdyż w przypadku tego producenta elementów wtryskowych problematyczny bywa ich odpowiedni wybór. Moduły wtryskowe w tym przypadku są nieco skomplikowane w swojej budowie i zawierają co najmniej kilka podkładek.

Podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy Bosch
Podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy Bosch

Podkładki do regulacji wtryskiwaczy Bosch

Wiedząc to, dobór podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy Bosch powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego pracownika serwisu, by uniknąć ryzyka niepowodzeń w tym zakresie. Proces czyszczenia i wymiany części do wtryskiwaczy Bosch wymaga utrzymania wysokiej higieny pracy. Taką czynność definiujemy, jako regeneracje wtryskiwaczy, która jest skutecznym sposobem przywrócenia sprawności wtryskiwacza.

Żeby wtrysk mógł się wyzwolić, wysokość ciśnienia musi przekraczać wartość siły sprężyny, a za jej odpowiedni docisk odpowiada podkładka regulacyjna sprężyny wtryskiwacza. To dlatego jej poprawne dopasowanie jest tak istotne. Usługa regeneracji wtryskiwaczy przewiduje nie tylko prawidłowy dobór wymienianych elementów, ale i skrupulatne czyszczenie w obrębie tych części, dla których występuje taka możliwość. Tak zoptymalizowana usługa pozwala na całkowite przywrócenie żywotności wtryskiwaczy Bosch, ale i tych innych marek, do stanu pełnej sprawności i niemal fabrycznej wydolności.

Podkładki do regulacji wtryskiwaczy Bosch
Podkładki do regulacji wtryskiwaczy Bosch
Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Podkładki do regulacji ciśnienia wtryskiwaczy Bosch to nakładki, które są montowane na końcówkach wtryskiwaczy, aby zwiększyć lub zmniejszyć ciśnienie podawanego paliwa. Służą one do korekcji dawki paliwa w silniku, w celu uzyskania optymalnej pracy silnika. Podkładki te mogą być używane zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych. Podkładki te są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na wysokie ciśnienie i temperaturę. Są one dostępne w różnych rozmiarach, aby pasowały do różnych modeli wtryskiwaczy Bosch. Regulacja ciśnienia paliwa za pomocą podkładek jest procesem, który powinien być wykonywany przez wykwalifikowanego specjalistę, ponieważ nieprawidłowa regulacja może prowadzić do uszkodzenia silnika

Czy ta opinia była pomocna?

Bartol

Wystawiono 3 lata temu

Pan w serwisie zapytał mnie przez telefon czy chce dodatkowo nowe podkładki do regulacji wtryskiwaczy Bosch także nie musze już osobno dokupywać. Także polecam regenerację wtrysków w tym warsztacie

Czy ta opinia była pomocna?

Aneta z Opola

Wystawiono 3 lata temu

Witam, chciałabym zamówić komplet wtryskiwaczy od Opla Vectry C, czy do zakupionych wtrysków otrzymam od razu nowe miedziane podkładki czy we własnym zakresie musze je zakupić?

Czy ta opinia była pomocna?

Grzesio

Wystawiono 3 lata temu

A czy można u Pańska wykonać samo sprawdzenie wtryskiwaczy? Jaki koszt sprawdzenia wtrysku Bosch do samochodu Fiat Panda 1.3???

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki