Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Parametry wtryskiwaczy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czym są parametry wtryskiwaczy?

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Podczas szczegółowej interpretacji za prawidłowe parametry wtryskiwaczy możemy uznać takie, które mieszczą się w zakresie określonym przez producenta. Parametry wtryskiwaczy to inaczej informacje uzyskiwane podczas badania diagnostycznego, które podzielić można na:

  • parametry elektryczne,
  • parametry paliwowe (hydrauliczne). 

Wszelkie wartości wtryskiwaczy, które uzyskano podczas diagnostyki i nie są zgodne ze specyfikacją, trzeba uznać za odchyłkę, dlatego tak ważna jest poprawna analiza wyników.

Parametry wtryskiwaczy
Parametry wtryskiwaczy

Wartości wtryskiwaczy

Odchyłka od prawidłowych wartości wtryskiwaczy nie jest zjawiskiem niepożądanym. Musi mieścić się w ściśle wyznaczonych granicach, określonych przez producenta, a zwykle są one niewielkie. Zdarza się, że w wypadku korekt dopuszczalne są niewielkie wahania poza prawidłowe korekcje wtryskiwaczy, które nie niosą za sobą negatywnych skutków. Jednak zbyt duże wykroczenia poza właściwy zakres nie są wskazane i sygnalizują uszkodzenia w obrębie wtryskiwaczy. Wadliwe wtryski przejawiają się wynikami, które charakteryzujemy, jako duże odchylenie wartości wtryskiwacza od zakładanej normy. Żeby wyeliminować ten problem, uszkodzone wtryski poddaje się fachowej regeneracji, która skutecznie przywraca pełną sprawność podzespołu za pomocą ich dokładnego czyszczenia oraz wymiany zniszczonych podzespołów. W tym procesie następuje wyznaczenie nowych kodów wtryskiwaczy, co wiąże określeniem indywidualnych dawek paliwa. Dodatkowo przeprowadzone testy zapewniają wysoką jakość usługi o potwierdzonym działaniu. Przynosi to efekt w postaci sprawnych wtryskiwaczy będących wtryskiwaczami na poziomie tych fabrycznie nowych. Ponadto w naszym autoryzowanym serwisie udzielamy na usługę regeneracji 2 lata gwarancji, przy czym zregenerowane wtryskiwacze są w stanie służyć nam znacznie dłużej.

Wartości wtryskiwaczy
Wartości wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Istnieje kilka ważnych parametrów, które odnoszą się do wtryskiwaczy i które są ważne dla prawidłowego działania silnika: Ciśnienie podawania paliwa: To jest ciśnienie, z jakim paliwo jest podawane do wtryskiwaczy. Optymalne ciśnienie podawania paliwa zależy od modelu silnika i jest określone przez producenta. Przepływ paliwa: To jest ilość paliwa, która jest podawana przez wtryskiwacz na sekundę. Optymalny przepływ paliwa jest również określony przez producenta. Czas trwania wtrysku: To jest czas, przez który wtryskiwacz jest otwarty i podaje paliwo.

Czy ta opinia była pomocna?

J.Daniels

Wystawiono 3 lata temu

Miałem problem z układem paliwowym i testy wykaząły duże odchylenie wartości wtrykiwacza. Czyszczenie, wymiana podkładki i regulacja usuneły awarię.

Czy ta opinia była pomocna?

Andrzej R

Wystawiono 3 lata temu

Czyli jak się okaże, że wtryskiwacze mają nieprawidłowe parametry to co wtedy działacie z tymi wtryskami? Da się kompleksowo zregenerować wtryski Bosch od Iveco Daily?

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki