Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Od czego psują się wtryski?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Przyczyny awarii wtrysku

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Do najbardziej charakterystycznych zaniedbań, od których psują się wtryski zaliczamy:

  • wlewanie do baku złej jakości paliwa,
  • unikanie rutynowych kontroli filtra.

Wtryski z powodu swej skomplikowanej budowy są niesamowicie wrażliwe na zanieczyszczenia, co jest przyczyną ich szybkiego psucia się. Wszelkie zaniedbania będą wiązały się zatem z możliwą awarią wtrysku.

Od czego psują się wtryski?
Od czego psują się wtryski?

Trzeba bezwzględnie przestrzegać tego, by nie tankować złej jakości paliwa, które jest pozbawione filtracji i zawiera cząsteczki, które osadzają się na delikatnych podzespołach, powodując stukanie wtryskiwaczy. Warto wybierać rekomendowane stacje oraz dokonywać regularnych kontroli stanu filtra w autoryzowanych serwisach, gdzie wykwalifikowana kadra doskonale wie także, jak sprawdzić wtryski i ocenić ich przydatność.

Błąd wtrysku

Nie przestrzegając określonych zasad, może nas dotyczyć błąd wtrysku, który objawia się wyraźnymi problemami w układzie zasilania. Przez nagromadzone w obrębie wtryskiwaczy zabrudzenia dochodzi do sytuacji, w której ciężej jest uruchomić silnik. Jazda samochodem staje się zaburzona, a pojawiające się kontrolki na desce rozdzielczej powodują nieprzyjemne wrażenie. Nie wolno unikać problemu i w wypadku jakichkolwiek problemów zgłosić się specjalistycznej pracowni i zweryfikować od czego psują się wtryski w samochodzie. Czasami nie jest jeszcze za późno i jeśli nie jest jeszcze uszkodzona cewka wtryskiwacza objawy mogą wykazywać jedynie na konieczność czyszczenia. Skutecznie radzi sobie z problemem uszkodzonych wtrysków regeneracja, przeprowadzana w profesjonalnej pracowni pod okiem specjalisty. Pozwala ona uniknąć psucia się wtrysków, poprzez dokładne usunięcie z nich wszelkich zabrudzeń. W efekcie uzyskujemy sprawne i przywrócone do fabrycznego stanu sprawności wtryskiwacze, które posłużą nam przez następnych wiele lat.

Błąd wtrysku
Błąd wtrysku
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze mogą ulec uszkodzeniu z różnych powodów, a poniżej znajduje się kilka przykładów: Zanieczyszczenia: Wtryskiwacze mogą ulec zanieczyszczeniu przez osadzanie się różnych zanieczyszczeń, takich jak sadza lub rdza, co może prowadzić do blokowania lub uszkodzenia wtryskiwacza. Uszczelki: Uszczelki wtryskiwaczy mogą się zużywać i przeciekać, co prowadzi do nieprawidłowego dawkowania paliwa i uszkodzenia wtryskiwacza. Zużycie mechaniczne: Wtryskiwacze mogą ulec zużyciu z powodu mechanicznego zużycia części, takich jak zawory czy sprężyny. Nieprawidłowa regulacja: Nieprawidłowo ustawiona regulacja ciśnienia wtryskiwaczy lub pozycja otwarcia może prowadzić do uszkodzenia wtryskiwaczy. Zła jakość paliwa: Zła jakość paliwa lub jego nieodpowiednie skład chemiczny może prowadzić do uszkodzenia wtryskiwaczy. Nieprawidłowe działanie komputera silnika: Nieprawidłowe działanie komputera silnika może prowadzić do nieprawidłowego dawkowania paliwa.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki