Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Objawy zepsutego wtrysku w dieslu

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Objawy zepsutych wtryskiwaczy - regeneracja

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Objawy zepsutego wtrysku w dieslu to:

  • problemy z odpaleniem silnika,
  • dymienie widoczne szczególnie przy zwiększaniu obrotów,
  • zaburzona praca silnika w warunkach tzw. biegu jałowego,
  • lanie wtryskiwaczy (zwiększony pobór paliwa),
  • nietypowe dźwięki (stukanie wtryskiwaczy)
Objawy zepsutego wtrysku w dieslu
Objawy zepsutego wtrysku w dieslu

Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy

Te delikatne elementy układu zasilania, psują się głównie z powodu nagromadzonych w paliwie cząsteczek brudu, dlatego często objawy zabrudzonych wtryskiwaczy będą identyczne jak objawy zepsutego wtrysku. Chociaż całkowicie uszkodzony wtryskiwacz objawy diesel będzie dawał ostatecznie prowadzące do braku możliwości uruchomienia pojazdu. To dlatego, że podaje on odpowiednio sprężony olej napędowy do silnika, bez którego samochód typu diesel nie może pracować. Mimo to wielu kierowców myśli, czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem, a niestety najczęściej jest to możliwie tylko do momentu uszkodzenia turbosprężarki lub silnika. Nie warto, więc zastanawiać się, jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem i udać się do specjalistycznego serwisu celem diagnostyki. W takim autoryzowanym serwisie nie dość, że zostanie trafnie przeprowadzone badanie, to jeszcze fachowcy pomogą dobrać odpowiedni sposób na lejące wtryski, które są częstym zmartwieniem kierowców diesli. Znając niepokojące objawy, można jedynie wnioskować, że wtryskiwacze są zepsute i konieczna jest dokładna diagnostyka problemu i przede wszystkim szybka ich eliminacja. Tylko działania naprawcze przeprowadzone w specjalistycznej pracowni pomogą w zaoszczędzeniu wydatków związanych z uszkodzeniem silnika spowodowanym przez ignorowanie objawów zabrudzonych wtryskiwaczy.

Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy
Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Objawy zepsutego wtryskiwacza w silniku diesel mogą się różnić w zależności od stopnia uszkodzenia oraz konkretnego problemu związanego z wtryskiwaczem. Oto niektóre z często występujących objawów: -Trudności z uruchomieniem silnika lub jego brak możliwości uruchomienia. -Słabe osiągi silnika. -Wzrost zużycia paliwa. -Nierówna praca silnika. -Nieprawidłowe działanie systemu recyrkulacji spalin. -Nieprawidłowa emisja spalin. -Stukanie lub inne nietypowe dźwięki z silnika. Warto pamiętać, że pojawienie się jednego z powyższych objawów nie oznacza automatycznie problemu z wtryskiwaczem, ale jest to sytuacja wymagająca dalszej diagnostyki. W celu dokładniejszej diagnozy i określenie przyczyny problemu, należy skontaktować się z mechanikiem lub specjalistą od silników diesla.

Czy ta opinia była pomocna?

Dragon

Wystawiono 3 lata temu

U mnie objawem zabrudzonych wtryskiwaczy były kłęby dymy z wydechu, szarpanie silnika i samochód gasł na luzie. Zaczeło mnie to irytować no i oczywiście utrudniać jazdę. Mechanicy polecili regeneracje wtrysków. MIeli dobry sprzęt bo wtryski wyglądały jak nowe.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki