Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zabrudzone wtryskiwacze

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Do objawów zanieczyszczonych wtryskiwaczy zaliczamy:

  • nierównomierną pracę, szarpanie silnika
  • spadek mocy jednostki,
  • problemy z odpaleniem pojazdu,
  • wzmożone dymienie,
  • zwiększone zużycie paliwa,
  • specyficzne odgłosy w postaci stukania, klekotania bądź klepania.

Poprzez zanieczyszczenia dostające się wraz z paliwem do układu zasilania, możemy obserwować objawy zabrudzonych wtryskiwaczy, które prowadzą do występowania usterek w obrębie tych podzespołów. Chociaż w wypadku, gdy mamy zabrudzony, a przez to często zawieszony wtryskiwacz objawy przejawia groźne, przedstawiające się jako stukotanie, dymienie i brak mocy. Ponadto ich następstwa mają druzgocące skutki. Wielu kierowców zastanawia się, czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem i owszem można, ale trzeba się liczyć z tym, że wkrótce dojdzie do zatarcia turbosprężarki, szybkiego zapchania się i uszkodzenia filtra DPF, a w najgorszym wypadku do zatarcia silnika, które manifestuje się przez niemożność jego uruchomienia.

Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy
Objawy zabrudzonych wtryskiwaczy

Uszkodzony wtryskiwacz - objawy diesel

Zabrudzone wtryskiwacze to w wielu przypadkach także uszkodzone wtryskiwacze, wynika to z tego, że ich wrażliwa budowa nie przewiduje możliwości wystąpienia najmniejszych błędów. Niestety zabrudzone wtryskiwacze charakteryzują się ograniczonymi możliwościami pełnienia swoich funkcji. W związku z rozległością problemów należy przestać zastawiać się nad tym, jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem, ponieważ doprowadzi to w końcu do całkowitego unieruchomienia pojazdu. W wypadku zauważenia jakichkolwiek objawów należy szybko zareagować. Najlepiej jest zgłosić się do wyspecjalizowanego serwisu, gdzie fachowcy dobrze wiedzą jak sprawdzić wtryski diesel. Ponadto pomogą efektywnie wyeliminować problem i przywrócić sprawność układu zasilania nawet w jeden dzień roboczy, jak to jest w przypadku naszego serwisu.

Uszkodzony wtryskiwacz - objawy diesel
Uszkodzony wtryskiwacz - objawy diesel
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Zabrudzenie wtryskiwaczy może prowadzić do wielu problemów z działaniem silnika, poniżej kilka objawów, które mogą sugerować zabrudzenie wtryskiwaczy: Nierówna praca silnika: Zabrudzenie wtryskiwaczy może uniemożliwić precyzyjne dawkowanie paliwa co prowadzi do nierównej pracy silnika. Wzrost zużycia paliwa: Zanieczyszczone wtryskiwacze mogą prowadzić do niedostatecznego podawania paliwa, co skutkuje zwiększonym zużyciem paliwa. Wzrost emisji spalin: Zanieczyszczone wtryskiwacze mogą prowadzić do niedostatecznego wygaszania mieszanki paliwowej, co skutkuje wzrostem emisji spalin. Problemy z odpalaniem: Zanieczyszczone wtryskiwacze mogą powodować trudności z odpalaniem silnika, szczególnie w chłodniejsze dni. Dziwny dźwięk silnika: Zanieczyszczone wtryskiwacze mogą prowadzić do trzasków lub innych dziwnych dźwięków.

Czy ta opinia była pomocna?

Filip

Wystawiono 3 lata temu

Regeneracji wtryskiwaczy nie powinno sie lekcewazyc, bo pozniej problemy i niesprawny samochod... Sam oddalem kilka razy moje zabrudzone wtryski na czyszczenie i od razu polepszyla sie jazda, wiec moge smialo powiedziec, ze zywotnosc tego podzespolu i to dzieki regeneracji przedluzyla sie!

Czy ta opinia była pomocna?

Kazor

Wystawiono 3 lata temu

Ja mam właśnie wtryskiwacze Common Rail i objawy które tu podaliście w większości występowały u mnie. Mechanik doradził regenerację i to pomogło. Samochód jeździ jak dawniej. No i cena dobra bo nowe wtryski kosztują tyle że się za głowe złapałem. Jednego przeciez nie wymienie bo lepiej od razu wszystkie.

Czy ta opinia była pomocna?

Klimczak

Wystawiono 3 lata temu

Czy samo wyczyszczenie zabrudzonego wtryskiwacza wystarczy czy trzeba go od razu regenerować?

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki