Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Naprawa wtryskiwaczy a silniki wysokoprężne - czy to działa?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Tak, regeneracja wtryskiwaczy jest skuteczną metodą przywracania ich do stanu fabrycznego. Polega ona na czyszczeniu, wymianie zużytych części i ponownym skalibrowaniu wtryskiwaczy. Wtryski są kluczowym elementem układu wtryskowego silnika wysokoprężnego. Odpowiednio działające wtryskiwacze zapewniają prawidłowy proces spalania oleju napędowego, co przekłada się na lepsze osiągi jednostki napędowej, mniejsze zużycie paliwa i zmniejszoną emisję spalin. Jeśli zauważysz w swoim pojeździe znaczny spadek mocy i osiągów, będziesz odczuwał drgania i szarpania silnika, a także wystąpi problem z uruchomieniem jednostki napędowej, to powinieneś umówić się na regenerację wtrysków. Co daje taka regeneracja? Oczywiście poprawę osiągów silnika, mniejszą emisję spalin do powietrza i przywraca ona pełną wydajność wtrysków.

Wtryski w silniku wysokoprężnym
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wtryski do silnika Diesla

Regeneracja ultradźwiękowa - czy to działa?

Regeneracja ultradźwiękowa wtrysków jest procesem, w którym wykorzystuje się fale ultradźwiękowe do usuwania osadów i zanieczyszczeń z wtryskiwaczy. Proces ten jest stosunkowo nowy, ale zyskuje coraz większą popularność. W zależności od stopnia zabrudzenia wtryskiwaczy regeneracja ultradźwiękowa może przywrócić ich sprawność do 100%. Po ukończonej regeneracji podzespołów są testowane, kodowane i montowane do samochodu. Warto wiedzieć, że jest to skuteczniejsza metoda niż oczyszczanie elementów wtryskiwaczy preparatem chemicznym. Co więcej, specjalistyczny serwis samochodowy udziela Ci gwarancji na wykonaną usługę.

Regeneracja wtryskiwaczy - jak wybrać odpowiednią metodę?

Czyszczenie w myjce ultradźwiękowej

Przede wszystkim warto zdiagnozować stan podzespołów w serwisie, aby móc określić stopień zużycia i dobrać odpowiednią i wystarczającą metodę regeneracji wtryskiwaczy. Jeśli serwis dysponuje nowoczesnym sprzętem i ma potrzebną wiedzę w zakresie silników wysokoprężnych i czyszczenia wtryskiwaczy, to powinien przeprowadzić regenerację metodą ultradźwiękową. Jest ona uważana za najbardziej skuteczny sposób przywracania sprawności wtryskiwaczy. Pamiętaj, wybór wykwalifikowanego serwisu samochodowego jest ważne, aby usługa regeneracji została wykonana z najwyższą starannością i dokładnością.

Czyszczenie wtryskiwaczy w domu - czy to możliwe?

Jak najbardziej jest możliwe czyszczenie wtryskiwaczy w domu poprzez zastosowanie specjalistycznych preparatów chemicznych. Czy warto jednak regenerować wtryski CR w domu? To zależy, jeśli wtryskiwacze są poważnie uszkodzone lub zabrudzone, taki sposób oczyszczania nie będzie miał większego sensu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki