Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Lejące wtryski - skutki

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Skutki lejących wtrysków

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Lejące wtryski są bardzo dużym problemem, ponieważ mogą pogorszyć wydajność jednostki napędowej. Przeciekanie wtryskiwaczy jest spowodowane wstrzykiwaniem nadmiernej ilości oleju napędowego. 
Poniżej zostanie wypisanych kilka skutków lejących wtryskiwaczy:
- zwiększone zużycie paliwa,
- spadek mocy silnika,
- wibracje silnika,
- zanieczyszczenie katalizatora, 
- awaria silnika.

W przypadku wystąpienia któregokolwiek z wymienionych skutków, należy skonsultować się z doświadczonym mechanikiem, który podejmie odpowiednie kroki w kierunku regeneracji albo wymiany niesprawnych podzespołów.

Lejące wtryski - skutki
Lejące wtryski - skutki

Sposób na lejące wtryski

W takim wypadku trzeba mieć w zanadrzu skuteczny sposób na lejące wtryski. Niestety, chociaż lejące wtryski objawy diesel daje jasne do zrozumienia, wielu kierowców ignoruje problem, przez co następują niechciane następstwa w postaci rozlicznych uszkodzeń, z których oczywiście najniebezpieczniejsze jest zatarcie silnika. Żeby temu zapobiegać, warto zwrócić szczególną uwagę na jakość tankowanego paliwa, a mianowicie wtryskiwacze pracują sprawnie jedynie, kiedy jest ono wysokiej jakości. Doskonale czyste paliwo, to nie jedyne rozwiązanie, bo warto także stosować odpowiednie do niego dodatki. Takie ogólnodostępne preparaty dobrze sprawdzają się w zapobieganiu zniszczeń wtryskiwaczy.

Najlepszym sposobem na uniknięcie w wypadku lejących wtrysków skutków jest poddanie ich szczegółowej diagnostyce w jednym z autoryzowanych serwisów. W takiej pracowni nie tylko dobrze wiedzą jak sprawdzić czy wtryski leją, ale także poddają je kompleksowej regeneracji. Ta z kolei doskonale wpływa na zwiększenie kondycji wtryskiwaczy, które podczas tego zabiegu uzyskują parametry charakterystyczne dla fabrycznie nowych podzespołów. Wskazane są rutynowe kontrole rutynowe w zamian za zastanawianie się, czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem. Chociaż do pewnego momentu można, ale biorąc pod uwagę możliwe następstwa, zdecydowanie nie warto.

Sposób na lejące wtryski
Sposób na lejące wtryski

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Lejące wtryski to stan, w którym wtryskiwacze nie zamykają się prawidłowo i przepuszczają paliwo przez cały czas. Skutki lejących wtryskiwaczy mogą obejmować: Wzrost poziomu emisji spalin: Lejące wtryski mogą prowadzić do nadmiernego dawkowania paliwa, co może prowadzić do wzrostu poziomu emisji spalin. Spadek mocy: Lejące wtryski mogą prowadzić do nieprawidłowego dawkowania paliwa, co może prowadzić do spadku mocy silnika. Nierównomierna praca silnika: Lejące wtryski mogą prowadzić do nieprawidłowego dawkowania paliwa, co objawia się nierównomierną pracą silnika. Skrócenie żywotności silnika: Lejące wtryski mogą prowadzić do nadmiernego zużycia paliwa, co może prowadzić do przyspieszonego zużycia silnika i jego skrócenia żywotności. Wzrost kosztów eksploatacji

Czy ta opinia była pomocna?

mirko13

Wystawiono 3 lata temu

Sposob na lejace wtryski? Od razu jechac do serwisu na zdiagnozowanie stanu wtryskow... lepiej dzialac szybko

Czy ta opinia była pomocna?

Marcin

Wystawiono 3 lata temu

niestety za późno wiząłem się za naprawę wtryskiwaczy bo spowodowały juz zatarcie silnika ;/ Musiałem znaleźć dobry warsztat który znalazł sposób na lejące wtryski. Jedak całościowy koszt naprawy bolał oj bolał..

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki