Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Koszt wymiany końcówek wtryskiwaczy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Wymiana końcówek wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Koszt wymiany końcówek wtryskiwaczy zależy od kilku czynników, takich jak model i marka samochodu, rodzaj wtryskiwaczy, zakres prac oraz stawki usługodawcy. Wymiana końcówek wtryskiwaczy może być stosunkowo prosta lub bardziej skomplikowana, w zależności od dostępu do wtryskiwaczy w danym silniku. W niektórych przypadkach konieczne może być także przeprowadzenie dodatkowych czynności, takich jak wymiana całego wtryskiwacza lub naprawa innych elementów układu wtryskowego. Na ostateczną cenę zabiegu ma wpływ kilka czynników, które przybliżymy. W pierwszej kolejności jest to demontaż, który jest niezbędny, jeśli interesuje nas wymiana wtryskiwaczy diesel, a który dodatkowo przebiega z frezowaniem i czyszczeniem gniazd. Zwykle zawiera się to w cenie zabiegu, nawet kiedy demontaż jest uciążliwy i wymiana końcówek wtryskiwaczy jest utrudniona. W przypadku zabiegu, jakim jest wymiana wtryskiwaczy benzyny cena zależy od kosztów, które musimy ponieść za nowe podzespoły. Niestety cena zakupu nowych wtryskiwaczy jest wysoka. Z kolei sama wymiana końcówek nie jest kosztowna i mimo że cena bywa zróżnicowana w zależności od modelu wtrysku, to wciąż jest atrakcyjniejsza.

Koszt wymiany końcówek wtryskiwaczy
Koszt wymiany końcówek wtryskiwaczy

Wymiana wtryskiwaczy - koszt robocizny

W zależności od zniszczeń w układzie wtryskowym możemy uniknąć wysokich kosztów wymiany całych podzespołów, decydując się na regenerację wtryskiwaczy. W takim wypadku pozbywamy się konieczności zakupu całych elementów, na rzecz profesjonalnego czyszczenia z zabezpieczeniem i wymianą końcówek wtryskiwaczy. To powoduje, że regeneracja wtryskiwaczy koszt przewiduje znacznie niższy, niż całkowita wymiana tych części. Taki zabieg jest bardzo atrakcyjny cenowo, a szczegółowe koszty tej i innych usług można znaleźć w naszym cenniku. Ponadto regeneracja równie dobrze wpływa na poprawienie wydajności układu zasilania i tym samym na podniesienie się parametrów silnika. Jego osiągi znacznie wzrastają, zmniejsza się emisja spalin, a jazda samochodem znów staje się płynna i komfortowa. Takie przywrócenie wtryskiwaczy do sprawności wymaga wizyty w profesjonalnym serwisie, gdzie każdy zabieg przebiega z kodowaniem tych podzespołów.

Wymiana wtryskiwaczy - koszt robocizny
Wymiana wtryskiwaczy - koszt robocizny
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Koszt wymiany końcówek wtryskiwaczy zależy od wielu czynników, takich jak marka i model pojazdu, rodzaj silnika, a także lokalizacja warsztatu. Mogą wynosić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za jedną końcówkę wtryskiwacza. Oczywiście cena będzie zależała od stopnia skomplikowania montażu, czy tez potrzeby demontażu innych podzespołów. Zaleca się, aby skonsultować się z kilkoma różnymi warsztatami, aby uzyskać różne ceny i porównać je, oraz przeprowadzić diagnostykę aby upewnić się, że końcówki wtryskiwaczy są rzeczywiście uszkodzone i wymagają wymiany.

Czy ta opinia była pomocna?

benek

Wystawiono 3 lata temu

Zgadzam sie z tym, ze wymiana samych koncowek wtryskiwaczy jest atrakcyjna pod wzgledem kosztow. Jest to o wiele tansze niz wymiana na wtryskow na nowy komplet.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki