25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Koszt wymiany końcówek wtryskiwaczy

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

W wypadku gdy rozważamy koszt wymiany końcówek wtryskiwaczy, należy mieć świadomość, że ceny mogą być zróżnicowane. Na ostateczną cenę zabiegu ma wpływ kilka czynników, które przybliżymy. W pierwszej kolejności jest to demontaż, który jest niezbędny, jeśli interesuje nas wymiana wtryskiwaczy diesel, a który dodatkowo przebiega z frezowaniem i czyszczeniem gniazd. Zwykle zawiera się to w cenie zabiegu, nawet kiedy demontaż jest uciążliwy i wymiana końcówek wtryskiwaczy jest utrudniona. W przypadku zabiegu, jakim jest wymiana wtryskiwaczy benzyny cena zależy od kosztów, które musimy ponieść za nowe podzespoły. Niestety cena zakupu nowych wtryskiwaczy jest wysoka. Z kolei sama wymiana końcówek nie jest kosztowna i mimo że cena bywa zróżnicowana w zależności od modelu wtrysku, to wciąż jest atrakcyjniejsza.

Koszt wymiany końcówek wtryskiwaczy
Koszt wymiany końcówek wtryskiwaczy

Wymiana wtryskiwaczy - koszt robocizny

W zależności od zniszczeń w układzie wtryskowym możemy uniknąć wysokich kosztów wymiany całych podzespołów, decydując się na regenerację wtryskiwaczy. W takim wypadku pozbywamy się konieczności zakupu całych elementów, na rzecz profesjonalnego czyszczenia z zabezpieczeniem i wymianą końcówek wtryskiwaczy. To powoduje, że regeneracja wtryskiwaczy koszt przewiduje znacznie niższy, niż całkowita wymiana tych części. Taki zabieg jest bardzo atrakcyjny cenowo, a szczegółowe koszty tej i innych usług można znaleźć w naszym cenniku. Ponadto regeneracja równie dobrze wpływa na poprawienie wydajności układu zasilania i tym samym na podniesienie się parametrów silnika. Jego osiągi znacznie wzrastają, zmniejsza się emisja spalin, a jazda samochodem znów staje się płynna i komfortowa. Takie przywrócenie wtryskiwaczy do sprawności wymaga wizyty w profesjonalnym serwisie, gdzie każdy zabieg przebiega z kodowaniem tych podzespołów.

Wymiana wtryskiwaczy - koszt robocizny
Wymiana wtryskiwaczy - koszt robocizny

Komentarze

benek 2021-08-20 10:12:41

Zgadzam sie z tym, ze wymiana samych koncowek wtryskiwaczy jest atrakcyjna pod wzgledem kosztow. Jest to o wiele tansze niz wymiana na wtryskow na nowy komplet.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO PROCEDURA ROZPATRYWANIA REKLAMACJI PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ GWARANCJA