Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Kod wtryskiwacza Denso

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Kod wtrysku Denso

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Kod wtryskiwacza Denso zazwyczaj składa się z 16 cyfr i identyfikuję się jako kod IMA Denso, i jest umieszczony na naklejce lub wygrawerowany bezpośrednio na obudowie wtryskiwacza. Pierwsze 6 cyfr to numer seryjny wtryskiwacza, natomiast ostatnie 4 cyfry określają parametry wtryskiwacza, takie jak ciśnienie wtrysku, wielkość otworów w dyszy, czy charakterystyka wtrysku. Pozostałe cyfry w kodzie wtryskiwacza Denso odpowiadają za określenie konkretnego modelu wtryskiwacza, daty produkcji i innych szczegółów technicznych. Każdy wtryskiwacz ma przyporządkowany indywidualny kod, który w procesie naprawy traci poprawność, a to wymusza konieczność wyznaczenia nowego kodu wtryskiwacza Denso. Kod wtryskiwacza Denso jest bardzo ważny podczas zakupu nowego wtryskiwacza lub szukania zamiennika, ponieważ zapewnia, że nowy wtryskiwacz będzie pasował do konkretnego silnika.

Kod wtryskiwacza Denso
Kod wtryskiwacza Denso

Kodowanie wtryskiwaczy Denso

Proces kodowania wtryskiwaczy Denso jest konieczny do wykonania, jeżeli w obrębie części były przeprowadzone naprawy. W drodze regeneracji dawkowanie paliwa ulega zmianie, dlatego by podzespoły mogły pracować sprawnie, konieczne jest kodowanie. W takim wypadku element bada się na specjalnym stole probierczym, gdzie ponownie określa się jego dawkowanie i uzyskuje się nowy kod wtryskiwacza Denso. W drodze procesu, jakim jest kodowanie wtryskiwaczy po regeneracji, następuje obowiązkowe wpisanie parametrów do sterownika silnika. Z kolei prawidłowo zregenerowany, a przy tym zakodowany wtryskiwacz jest w stanie odzyskać całkowitą żywotność, dzięki czemu podnoszą się parametry i osiągi silnika. Jednak takie czynności wymagają sporego doświadczenia oraz odpowiedniej aparatury.

Z tego powodu proces, którym jest regeneracja i kodowanie wtryskiwaczy Bosch, Denso i innych marek jest świadczony przez wyspecjalizowane serwisy. Tylko zabieg wykonywany w takim miejscu, zapewnia odzyskanie fabrycznych parametrów wtryskiwaczy, dlatego że zostanie nadany kod wtryskiwaczowi Denso, co przekłada się na poprawienie wydajności silnika. Dzięki temu zyskujemy również gwarancję skuteczności, ponieważ profesjonalne pracownie, posiadają wszelki niezbędny sprzęt, narzędzia, a przede wszystkim doświadczoną kadrę pracowniczą, a to wszystko składa się na wysoką jakość świadczonych usług.

Kodowanie wtryskiwaczy Denso
Kodowanie wtryskiwaczy Denso

Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze Denso oznaczane są specjalnymi kodami, które pozwalają na identyfikację produktu oraz jego parametrów technicznych. Kod wtryskiwacza Denso składa się z kilku sekcji, z których każda oznacza inną informację. Pierwsze trzy cyfry oznaczają rodzaj wtryskiwacza - np. "029" oznacza wtryskiwacz Denso Common Rail. Cztery kolejne cyfry oznaczają kod produktu - np. "4000" oznacza wtryskiwacz Denso Common Rail o oznaczeniu produktu "4000". Kolejne trzy cyfry oznaczają wersję wtryskiwacza - np. "005" oznacza piątą wersję wtryskiwacza Denso Common Rail oznaczenia produktu "4000" Ostatnie cyfry oznaczają kod producenta Przykład:0294000-0050 oznacza wtryskiwacz Denso Common Rail oznaczenia produktu 4000, wersji 005, producenta 0050 Należy pamiętać, że kod wtryskiwacza Denso jest ważny przy doborze odpowiedniego wtryskiwacza do danego silnika, dlatego należy dokładnie sprawdzić kod przed zakupem lub naprawą wtryskiwacza.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki