Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

KOD IMA DELPHI

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Kod wtryskiwacza Delphi Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Kod IMA wtryskiwacza Delphi to unikalny identyfikator używany do identyfikacji konkretnego modelu wtryskiwacza w systemie zarządzania silnikiem. Jest to kombinacja liter i cyfr, która pozwala na identyfikację wtryskiwacza i przypisanie go do konkretnej pozycji w silniku. Kod IMA może być przydatny podczas diagnostyki i naprawy systemu wtryskowego, ponieważ pozwala na dokładne określenie modelu wtryskiwacza, który wymaga naprawy lub wymiany.

Kod IMA Delphi
Kod IMA Delphi

Kodowanie wtryskiwaczy Delphi Renault

Warunkiem niezbędnym jest dodawanie wtryskiwaczy po regeneracji bądź wymianie, ponieważ jeżeli czynnik ten nie zostanie spełniony, musimy liczyć się z przykrymi konsekwencjami. Najczęściej należą do nich zwiększone zużycie paliwa i nierówna praca silnika. Ponadto rozkodowane wtryski objawy potrafią dawać na tyle silne, jak szybkie zatkanie układu wydechowego, a w niektórych przypadkach nawet jego rychłe wypalenie. Niebezpiecznym następstwem jest też w dużym stopniu zwiększona emisja spalin do środowiska, a trzeba mieć na uwadze, że to w celu przestrzegania określonych norm powstał ten rodzaj zasilania. Z tego można wywnioskować, że generator kodów IMA jest konieczny do zapewnienia, nie tylko wysokiego komfortu jazdy samochodem, ale także czystości powietrza, którym oddychamy. W autoryzowanych serwisach proces kodowania jest jednym z podstawowych etapów przywracania wtryskiwaczy do żywotności. Nie ma więc możliwości jego pominięcia, co jest wystarczająco dużym atutem, by wybrać profesjonalną pracownię w celu wykonania regeneracji bądź wymiany wtryskiwaczy z wszystkimi korzyściami tych zabiegów.

Kodowanie wtryskiwaczy Delphi Renault
Kodowanie wtryskiwaczy Delphi Renault
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Kod IMA (Identification Memory Assembly) wtryskiwaczy Delphi to specjalny kod, który jest wykorzystywany przez firmę Delphi do identyfikacji konkretnego modelu wtryskiwacza. Kod ten składa się z kilku cyfr i liter, które określają parametry techniczne wtryskiwacza, takie jak rodzaj silnika, pojemność skokowa, typ paliwa, a także inne specyfikacje. Na przykład, kod IMA wtryskiwacza Delphi DIESEL095 oznacza, że jest to wtryskiwacz przeznaczony do silników diesla o pojemności 2.0 litra, pracujący z ciśnieniem wtrysku 2200 bar. Dzięki temu kodowi, specjalista lub mechanik jest w stanie dobrać odpowiedni wtryskiwacz do danego modelu silnika, lub też zidentyfikować, który z wtryskiwaczy jest uszkodzony.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki