Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAKIM MOMENTEM DOKRĘCAĆ WTRYSKIWACZE

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Dokręcanie wtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Moment dokręcania wtryskiwaczy zależy od rodzaju silnika oraz jego producenta. Aby dokręcenie wtryskiwaczy było prawidłowe, należy sprawdzić specyfikację techniczną danego silnika i stosować się do zaleceń producenta co do wartości momentu dokręcania. Zazwyczaj moment dokręcania wtryskiwaczy w silnikach diesla mieści się w zakresie od 20 do 50 Nm. Dokręcanie wtryskiwaczy zbyt mocno lub zbyt słabo może prowadzić do uszkodzeń, wycieków paliwa lub problemów z pracą silnika. W przypadku braku pewności co do momentu dokręcania, zawsze warto skonsultować się z mechanikiem lub serwisem samochodowym.

Jakim momentem dokręcać wtryskiwacze
Jakim momentem dokręcać wtryskiwacze

Dokręcanie wtryskiwaczy

Wykonując ten zabieg, należy mieć na uwadze delikatną strukturę tych części oraz niebagatelnie ważną funkcję, które pełnią w układzie zasilania, co powoduję, że tak ważne jest odpowiednie ich złożenie. Warto przy tym pamiętać, że moment dokręcania wtryskiwaczy 1.9 TDI czy 1.6 TDCI lub innych musi być bezwzględnie zachowany. Zadanie to może nastręczać wielu problemów, jednak profesjonalne pracownie wykonują takie czynności niemal codziennie, dbając o czystość i przywrócenie sprawności wtryskiwaczy. Odbywa się to z zachowaniem wszelkich norm dotyczących tego procesu oraz przy użyciu niezbędnych narzędzi. Wykwalifikowana kadra jest na tyle doświadczona, że nie ma z tym żadnego problemu. Dzierży ona bowiem wiedzę dotyczącą budowy i działania wtryskiwaczy, która jest niezbędną przy wykonywaniu tego zabiegu.

Dokręcanie wtryskiwaczy
Dokręcanie wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Jakim momentem dokręcać wtryskiwacze zależy od producenta i modelu wtryskiwacza. Dlatego ważne jest, aby przed rozpoczęciem pracy z wtryskiwaczami zapoznać się z instrukcją obsługi pojazdu lub producenta wtryskiwaczy, gdzie znajdują się informacje dotyczące momentu dokręcania. Jeśli nie ma informacji dotyczących momentu dokręcania w instrukcji obsługi, należy skontaktować się z producentem wtryskiwacza lub zakładem mechaniki pojazdowej. Ogólnie rzecz biorąc, moment dokręcania wtryskiwaczy jest niski i wynosi odpowiednio od kilku do kilkunastu Nm. Zbyt silne dokręcenie wtryskiwacza może prowadzić do uszkodzenia wtryskiwacza lub innych części układu paliwowego. Warto pamiętać, że dokręcanie wtryskiwaczy wymaga precyzji i należy to robić z użyciem klucza dynamometrycznego, który pozwoli na dokładne dokręcenie wtryskiwaczy z odpowiednim momentem.

Czy ta opinia była pomocna?

Lechu

Wystawiono 3 lata temu

Dzięki za info, w końcu dowiedziałem się jaki powinien być moment dokręcania wtrysków Delphi

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki