Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jakie czynniki wpływają na trwałość regenerowanych wtryskiwaczy? - to warto wiedzieć!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Na trwałość zregenerowanych wtryskiwaczy wpływa przede wszystkim jakość procesu regeneracji. Istotne jest, aby naprawa była przeprowadzona przez doświadczony i rzetelny serwis, który posiada wykwalifikowanych fachowców, a także odpowiednie sprzęty i dysponuje najnowszymi technologiami. Równie ważne jest:

  • Używanie do regeneracji najwyższej jakości części zamiennych - autoryzowane serwisy stosują do naprawy najwyższej jakości części, które gwarantują trwałość oraz skuteczność.
  • Stan techniczny silnika - Wszelkie zanieczyszczenia w układzie paliwowym mogą powodować uszkodzenie wtryskiwaczy. Warto regularnie wymieniać filtr paliwa i dbać o czystość, stosując np. środki czyszczące i konserwujące.
  • Sposób eksploatacji – Przeciążanie silnika może powodować nadmierne zużycie wtryskiwaczy. Należy unikać gwałtownego przyspieszania i jazdy z dużą prędkością oraz jazdy na zbyt niskich obrotach, które powoduje większe zanieczyszczanie wtryskiwaczy.

Przy prawidłowo wykonanej regeneracji i odpowiednim dbaniu o silnik, zregenerowane wtryskiwacze mogą wytrzymać od 150 000 do nawet 250 000 kilometrów.
Przed podjęciem decyzji o przeprowadzeniu regeneracji, warto zasięgnąć opinii fachowca, który oceni stan komponentów i określi, czy ich regeneracja będzie skuteczna i opłacalna.

Zregenerowany wtryskiwacz
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Serwis regeneracji wtryskiwaczy

Profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy - dlaczego warto zaufać ekspertom?

  • Doświadczenie i odpowiednia wiedza – Fachowcy z zakresu regeneracji wtryskiwaczy posiadają doświadczenie oraz niezbędną wiedzę na temat różnych typów wtryskiwaczy i sposobów ich naprawy, zgodnie z wymaganymi standardami.
  • Najnowsze technologie i sprzęty - Autoryzowane serwisy są wyposażone w specjalistyczny i nowoczesny sprzęt, który umożliwia precyzyjną regenerację wtrysków. Dzięki temu możemy mieć pewność, że komponenty będą działać prawidłowo, co przełoży się na poprawę osiągów oraz zmniejszone spalanie.
  • Gwarancja jakości – autoryzowane serwisy obejmują 2-letnią gwarancją wykonane usługi, co daje klientowi pewność, że w przypadku ponownych problemów mogą bezproblemowo poddać podzespoły reklamacji.

Jak rozpoznać awarię wtryskiwaczy?

Awaria wtryskiwaczy może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika, dlatego ważne jest, aby jak najszybciej ją zdiagnozować i naprawić. Istnieje kilka charakterystycznych symptomów, które powinny nas zaniepokoić:

  • pojazd ma znacznie mniejszą moc niż zwykle, występują problemy z przyspieszaniem,
  • auto zaczyna znacznie więcej palić,
  • z wydechu pojazdu wydostaje się dym o ciemnym zabarwieniu,
  • silnik pracuje nierównomiernie i hałaśliwie.

Jeśli zauważymy niepokojące symptomy, które wzbudzają wątpliwości co do stanu wtryskiwaczy, najlepiej skonsultować się z mechanikiem, który zdiagnozuje komponenty i podejmie odpowiednie kroki naprawcze.

Regeneracja wtrysku

Jak długo wytrzymują wtryski po regeneracji?

Wtryskiwacze w Dieslu po przebytej regeneracji mogą wytrzymać nawet do 250 tys. kilometrów. Jednoznaczna żywotność elementów jest jednak niemożliwa do określenia, ponieważ wpływ na nią ma kilka czynników, jak jakość wykonywanej usługi, czy dalsza eksploatacja pojazdu. Regeneracja wtryskiwaczy to dobry sposób na przedłużenie ich żywotności i uniknięcie kosztownej wymiany na nowe.
Aby cieszyć się jak najdłuższym działaniem komponentów, zalecamy stosować paliwo sprawdzonej jakości, regularnie wymieniać filtry oraz regularnie serwisować, jak i odpowiednio konserwować części.
Profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy, przeprowadzona w autoryzowanym serwisie, który używa najnowocześniejszych technologii i wysokiej jakości części zamiennych znacznie przyczynia się do długiej trwałości zregenerowanych komponentów.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki