Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jak długo chodzą wtryski po regeneracji?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Efekty regeneracji

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Wtryski po regeneracji - żywotność
Jak długo chodzą wtryski po regeneracji?

Zregenerowane wtryskiwacze są w stanie wytrzymać jeszcze 150 tysięcy kilometrów, a nawet i więcej, jeśli tylko odpowiednio zadbamy o ich stan techniczny. Warto wiedzieć, że wtryski poddane regeneracji odzyskują całkowitą sprawność, co zresztą potwierdza specyfikacja ze stołu probierczego. Parametry naprawionych wtryskiwaczy są często porównywane do fabrycznie nowych podzespołów, dlatego też usługa regeneracji jest bardzo popularna w kręgu posiadaczy Diesli. Cenną informacją jest też to, iż regenerowane części objęte są dwuletnim okresem gwarancyjnym, wystarczy tylko skorzystać z oferty autoryzowanych serwisów, które takie właśnie zabezpieczenie stosują. Chcąc jak najdłużej cieszyć się pełną funkcjonalnością wtryskiwaczy, należy pamiętać o tym, by tankować odpowiedniej jakości olej napędowy, regularnie zmieniać filtr paliwa oraz dbać o czystość części układu paliwowego.

Naprawa wtryskiwaczy – tania metoda, ale czy skuteczna? – Jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem?

Większość kierowców Diesli decyduje się na naprawę/regenerację wtryskiwacz z racji tego, że jest ona po prostu bardzo skuteczna. Co prawda koszt naprawy jest o wiele niższy niż zakup nowych wtrysków, ale to wcale nie umniejsza efektywności takiej usługi. Stąd też warto w pierwszej kolejności spróbować zregenerować wtryski, zanim zdecydujemy się na całkiem nowe. Kolejną zaletą jest to, ile wytrzymują wtryskiwacze po regeneracji, bowiem może to być ponad 150 tys.km. Należy też pamiętać, aby zbyt długo nie jeździć z uszkodzonymi wtryskami, ponieważ stopień awarii będzie stopniowo wzrastał, powodując kolejne usterki.

1. Zużyte wtryskiwacze to dopiero początek problemów – Awaria wtrysku diesel

Kiedy mamy do czynienia z objawami awarii wtryskiwaczy, nie możemy tego zignorować. Problem można szybko zażegnać, decydując się na serwisowanie wtryskiwaczy, jednak zaniedbanie tematu może nie tylko zwiększyć poziom uszkodzeń, ale i koszt naprawy. Uszkodzone wtryski działają negatywnie nie tylko na inne podzespoły układu paliwowego, ale także na strategiczne części naszego samochodu. Awaria wtrysku może bowiem doprowadzić nawet do uszkodzenia silnika! Na usterce może ucierpieć również filtr cząstek stałych czy turbosprężarka. Warto więc dbać o dobry stan techniczny wtryskiwaczy, aby w przyszłości uniknąć takich problemów.

2. Objawy awarii wtryskiwaczy w nowoczesnym silniku diesla – Uszkodzone wtryski objawy diesel

Wtryskiwacze w nowoczesnych Dieslach działają bardzo precyzyjnie, jednak przez to narażone są na trudne warunki pracy, takie jak wysoka temperatura, ciśnienie czy wilgoć. Kiedy się zużyją, możemy zaobserwować większe niż zwykle kopcenie z wydechu, większe zużycie paliwa, o wiele gorsze osiągi i stałe spadki mocy. Z pewnością będziemy mieli do czynienia z nagłym gaśnięciem silnika i problem w jego uruchomieniu. Uciążliwym objawem jest też szarpanie silnika, jak i specyficzne odgłosy dochodzące spod maski auta.

Objawy awarii wtryskiwaczy
Objawy awarii wtryskiwaczy w nowoczesnym silniku diesla

3. Common rail wtryskiwacze 2,0 tdi wymiana czy regeneracja? – Wtryski po regeneracji opinie

Podjęcie takiej decyzji z pewnością ułatwi profesjonalna diagnostyka, dzięki której poznamy faktyczny stan techniczny wtryskiwaczy. Jeśli jest taka możliwość, to korzystną cenowo opcją jest poddanie zużytych wtryskiwaczy regeneracji. Trzeba tylko pamiętać, by długo z nią nie zwlekać, ponieważ uszkodzenia mechaniczne wykluczą możliwość regeneracji. Z tego typu usługi korzysta większość posiadaczy Diesla z uwagi na bardzo dobre rezultaty regeneracji, krótki czas trwania naprawy oraz gwarancję, jaka udzielana jest na regenerowane części. Poza tym cena regeneracji może być nawet kilkukrotnie niższa od ceny nowych wtrysków.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Okres eksploatacji wtryskiwaczy po regeneracji zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj i marka wtryskiwaczy, stopień zużycia i uszkodzenia, a także sposób eksploatacji samochodu. Wtryskiwacze po regeneracji mogą działać tak długo jak nowe, pod warunkiem, że są odpowiednio użytkowane i serwisowane. Aby zapewnić długą żywotność wtryskiwaczy po regeneracji, należy przestrzegać zaleceń producenta dotyczących konserwacji i serwisowania oraz regularnie sprawdzać stan wtryskiwaczy i ich ustawienie.

Czy ta opinia była pomocna?

Aleksander

Wystawiono 2 lata temu

Ja dopiero oddam wtryski do regeneracji, mam nadzieje że wytrzymają długo.

Czy ta opinia była pomocna?

Kacper

Wystawiono 2 lata temu

Podobno mają chodzić tyle co nowe. Regenerowałem swoje niedawno, więc zobaczymy.

Czy ta opinia była pomocna?

Ludzio_p

Wystawiono 2 lata temu

Niestety chyba niepoprawnie eksploatowałem swój samochód po regeneracji i moje wtrzymały tylko 200 tys. , chociaż w sumie i tak nie jest to mało , jak czasem słucham historii innych :D

Czy ta opinia była pomocna?

rob_kol!@#$5

Wystawiono 2 lata temu

Jest takie powiedzenie — jak dbasz, tak masz, więc oczywiste jest, że jeśli będziesz dbać o prawidłową eksploatację swojego auta z dieslem, to wtryski po regeneracji wytrzymają i te 250 tys. km!!!!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki