Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jakich błędów unikać, aby wydłużyć żywotność wtrysków? – to nic trudnego!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

  • Nie tankuj słabej jakości i wątpliwego pochodzenia paliwa. Takie paliwo zazwyczaj zawiera liczne zanieczyszczenia, które uszkadzają precyzyjną konstrukcję wtryskiwaczy.
  • Nie zaniedbuj regularnego serwisowania, a przy tym wymiany filtra paliwa, który pełni niezmiernie ważną funkcję, zatrzymując wszelakie zanieczyszczenia.
  • Staraj się nie zwlekać z usuwaniem jakichkolwiek usterek, szybka reakcja pozwala unikać poważniejszych awarii i wyższych kosztów naprawy.
  • Unikaj nadmiernego obciążania silnika i wykonywania gwałtownych manewrów.
  • Nie podejmuj się wykonywania napraw wtrysków bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi. Nieumiejętny demontaż i montaż wtrysków może spowodować ich uszkodzenie.

Uszkodzone wtryskiwacze paliwa to dość poważny problem, który ma negatywny wpływ na wydajność oraz sprawność silnika. Objawy uszkodzenia wtrysków mogą być różne, najczęściej jednak występują:

  • problemy z rozruchem silnika, nagłe gaśnięcie, szarpnięcia i drgania, niecodzienne odgłosy dochodzące spod maski, zadymienie z wydechu.
Zregenerowany i zużyty wtryskiwacz
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Pracownia regeneracji wtryskiwaczy

Ile wytrzymują wtryskiwacze?

Jak twierdzą producenci wtryskiwacze powinny wytrzymać w pojeździe od 150 do 250 tysięcy kilometrów. Oczywiście, wpływ na to ma wiele czynników, jak styl codziennej eksploatacji, tankowane paliwo czy regularna wymiana filtra paliwa. Zasadniczo jednak podzespoły mają to do siebie, że ze względu na swoją specyfikę pracy przed czasem ulegają usterce.
Warto dlatego też stosować się po pierwsze do zaleceń od producenta, po drugie zadbać o to, aby stosować paliwo jedynie wysokiej jakości. Równie ważne jest regularne serwisowanie auta i dbanie o jego ogólna kondycję.

Co zrobić, gdy system wtryskiwaczy ulegnie awarii?

W przypadku, gdy system wtryskowy ulegnie awarii powinniśmy niezwłocznie zgłosić się do serwisu samochodowego, który zdiagnozuje problem oraz zajmie się jego rozwiązaniem. 
Pierwsze oznaki nieprawidłowej pracy układu wtryskowego nie powinny być lekceważone. Im szybsze będzie nasze działanie, tym większa szansa na relatywnie niski koszt naprawy i uniknięcie poważniejszych uszkodzeń. W innym przypadku, im dłuższa będzie eksploatacja takiego auta, tym większe pogłębianie usterki, czyli gorsze konsekwencje zarówno techniczne, jak i finansowe. Poważna awaria systemu, pogłębiona dłuższą jazdą może doprowadzić nawet do całkowitego unieruchomienia silnika.

Zregenerowany w serwisie wtryskiwacz paliwa

Jak naprawić awarię wtrysków, i czy dalsza jazda jest możliwa?

Podczas usterki wtryskiwaczy z ratunkiem przychodzi usługa kompleksowej regeneracji wtryskiwaczy. Potrafi ona przywrócić podzespołom pełną sprawność, dodatkowo zazwyczaj jest realizowana przez serwis w ciągu 1-2 dni roboczych. Jest skuteczną, a zarazem bardzo korzystną finansowo metodą naprawy podzespołów, z której z chęcią korzystają właściciele Diesli. Jej zaletą jest:

  • Skuteczność. Wtryskiwacze są precyzyjnie oczyszczane, a zużyte bądź uszkodzone elementy są wymieniane na nowe.
  • Krótki czas jej trwania. Jest to szczególnie istotna kwestia dla kierowców, którzy codziennie korzystają ze swoich samochodów.
  • Cena usługi regeneracji. Koszt jaki poniesiemy za naprawę jest o wiele niższy, niż ten w przypadku zakupu nowych podzespołów.

Istotną informacją jest również fakt, że zregenerowane wtryskiwacze przechodzą rygorystyczne testy przeprowadzane pod kątem sprawności i ich parametry są potwierdzane indywidualnym wydrukiem ze stołu probierczego. Ponadto serwisy dają także dwuletnią gwarancję.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki