Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jak działa preparat do czyszczenia wtryskiwaczy?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Czyszczenie wtryskiwacza

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Jak działa preparat do czyszczenia wtryskiwaczy?
Jak działa preparat do czyszczenia wtryskiwaczy?

Preparaty przeznaczone do czyszczenia wtryskiwaczy pozwalają na usunięcie nagromadzonych zanieczyszczeń w układzie paliwowym oraz zapobiegają osadzaniu się zabrudzeń na wtryskach. Dodatkowo preparaty te posiadają właściwości, które chronią układ paliwowy przed powstaniem w nim korozji. Ponadto można je stosować profilaktycznie, a znajdziemy je z łatwością w każdym sklepie motoryzacyjnym. Natomiast stosowanie tych detergentów samodzielnie może być przeprowadzane na różne sposoby np. poprzez zaaplikowanie środka bezpośrednio do baku paliwa lub podanie go za pomocą przewodów do komory spalania. Zazwyczaj środki te są niedrogie i w większości przypadków nie wymagają pomocy ze strony fachowca. Niestety w przypadku bardzo silnych zabrudzeń wtrysków skutecznym rozwiązaniem tego problemu będzie ich demontaż oraz wykonanie czyszczenia w myjce ultradźwiękowej. Tego typu urządzenia posiadają specjalistyczne serwisy samochodowe. Ponadto serwisy te posiadają dużo lepszej jakości środki czyszczące, nowoczesne urządzenia do wykonania tej czynności oraz pomogą wskazać kolejne kroki, które pozwolą na przywrócenie im prawidłowych parametrów pracy.

Czyszczenie wtryskiwaczy za pomocą K2 Diesel Dictum - Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy diesla opinie

Przy pomocy preparatu K2 Diesel Dictum możemy usunąć zabrudzenia z wtryskiwaczy oraz zanieczyszczenia z całego układu paliwowego. Ponadto preparat ten cieszy się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników pojazdów z silnikiem Diesla. Jego właściwości pozwalają wyczyścić również pompę wysokiego ciśnienia i całą listwę wtryskową. Cena tego produktu jest przystępna i można go łatwo zakupić w sklepie internetowym, na stacji benzynowej czy w sklepie motoryzacyjnym. Warto pamiętać jednak, że skuteczność tego preparatu jest zależna od rodzaju i nasilenia zabrudzeń wtrysków.

1.Czyszczenie wtryskiwaczy za pomocą Liqui Moly Diesel - Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy diesla do paliwa

W rankingach popularnych preparatów do czyszczenia wtryskiwaczy common rail możemy znaleźć specyfik o nazwie Liqui Moly Diesel, którego działanie opiera się na usuwaniu osadów z układu paliwowego oraz zabrudzeń nagromadzonych na wtryskach. Ponadto chroni cały układ paliwowy przed korozją. Jest to bardzo bezpieczny środek, jednak należy mieć świadomość, że nie przywróci pełnej sprawności wtryskom, które zostały zużyte w wyniku eksploatacji.

Czyszczenie wtryskiwaczy za pomocą Liqui Moly Diesel
Czyszczenie wtryskiwaczy za pomocą Liqui Moly Diesel

2.Czy preparat do czyszczenia wtryskiwaczy jest skuteczny? – TEST - Czyszczenie wtryskiwaczy Diesel forum

Na podstawie opinii na forach internetowych, które dotyczyły przeprowadzonych testów przez użytkowników pojazdów z silnikiem Diesla zauważono, że preparat do czyszczenia wtrysków Liqui Moly nie zatrzyma i nie zniweluje zużycia tych elementów. Oczywiście może pomóc sprawdzić, czy wtryski powinny zostać wymienione. Natomiast warto go stosować w silnikach diesla wyposażonych we wtryskiwacze Delphi, które są bardzo wrażliwe na jakość paliwa.

Udostępnij wpis

Komentarze

Kratos

Wystawiono 9 miesiecy temu

Preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy to specjalne środki chemiczne, które służą do usuwania nagromadzonego na powierzchni wtryskiwaczy tłuszczu i innych zanieczyszczeń. Preparaty te działają poprzez rozpuszczenie lub rozpuszczenie tych zanieczyszczeń, dzięki czemu mogą być one usunięte podczas pracy silnika. Aby skutecznie wyczyścić wtryskiwacze, należy zastosować preparat zgodnie z instrukcjami producenta i pozostawić go na odpowiednią ilość czasu, aby mógł działać. Po wyczyszczeniu należy dokładnie spłukać wtryskiwacze czystą wodą i ponownie zamontować je w silniku. Warto pamiętać, że stosowanie preparatów do czyszczenia wtryskiwaczy nie jest zawsze skuteczne i w przypadku bardziej zaawansowanych uszkodzeń konieczna może być ich wymiana.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki