Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy Diesla

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Preparat do czyszczenia wtrysków

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Najbardziej popularne i ogólnodostępne środki czyszczące wtryskiwacze w Dieslu to Liqui Moly oraz TEC 2000. Preparat Liqui Moly jest określany, jako Liqui Moly - Regenerator wtrysków. Jego użycie jest zalecane wszystkim jednostkom napędowym Diesla i można go stosować nie tylko pod kątem czyszczenia wtrysków, ale również pomp wtryskowych, czy komór spalania. Wymienione płyny warto zastosować w formie testowej, aby upewnić się czy zanieczyszczony wtryskiwacz musi podlegać obowiązkowej serwisowej wymianie. 

Chcąc dokonać usunięcia zanieczyszczeń nagromadzonych w układzie wtryskowym, możesz użyć środka, jakim jest preparat do czyszczenia wtryskiwaczy Diesla. Użycie tego płynu będzie ograniczało się do działań czyszczących wtryski bez demontażu. Wystarczy jedynie zastosować się do wytycznych producenta preparatu, znajdujących się na etykiecie. Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy Diesla Common Rail można stosować, jako dodatek do paliwa. Aplikujemy go, w celu usunięcia nagromadzonych nagarów, czy też innych szkodliwych osadów, które mają właściwości blokujące. Zablokowana końcówka nie ma możliwości efektywnego podawania paliwa w wymaganej ilości, więc transport paliwa do silnika zostaje unieruchomiony lub występuje sekwencyjnie.

Należy wziąć pod uwagę fakt, że preparaty czyszczące wtryski są to środki, które najlepiej stosować profilaktycznie. Jeżeli mamy do czynienia z bardzo silnymi zabrudzeniami i wżerami w zaworach sterujących wtryskiwaczami, to taki środek czyszczący nie dokona ich usunięcia. Dlatego najlepszą opcją będzie zlecenie regeneracji w autoryzowanym serwisie. Wyłącznie umycie podzespołów myjką ultradźwiękową, skutecznie pozbędzie się szkodliwych osadów i przedłuży żywotność wtryskiwaczy. Czyszczenie serwisowe wtryskiwaczy to skuteczny sposób na pozbycie się wszystkich zanieczyszczeń.

Elementy składowe wtryskiwacza po serwisowym czyszczeniu
Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy Diesla


Zestaw do czyszczenia wtryskiwaczy – sprzęt dla każdego typu pojazdu

Zestaw do czyszczenia zabrudzonych wtrysków jest zestawem przeznaczonym dla Kierowców, którzy chcą podjąć się ich samodzielnego czyszczenia. Taki komplet, w swym wyposażeniu zawiera, m.in.:

  1. Końcówki do czyszczenia układu paliwowego wtryskiwaczy
  2. Adaptery,
  3. Węże o różnym rozmiarze,
  4. Urządzenie z podciśnieniem.

Wspomniane urządzenie pomaga dokonać czynności czyszczących układu paliwowego bez obowiązku wyjęcia silnika samochodowego. Walizka z wyposażeniem do czyszczenia wtrysków może być wykorzystywana zarówno przez posiadaczy Diesla, jak i samochodów benzynowych. Dzięki użyciu sprężonego powietrza możliwe staje się wyczyszczenie wtrysków Common Rail, wtrysków paliwa, czy też szyny paliowej z zanieczyszczeń osadowych. Występujące osady negatywnie wpływają na wtryskiwacze, ich trwałość i niezawodność. Dlatego zestaw do czyszczenia wtryskiwaczy jest elementem, który może okazać się bardzo przydatnym i obowiązkowym w garażu każdego Kierowcy, jeżeli będziemy mieć do czynienia z niewielkimi zabrudzeniami wtrysków.

Wtryskiwacz marki Bosch po wyczyszczeniu
Zestaw do czyszczenia wtryskiwaczy - sprzęt dla każdego typu pojazdu
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy diesel to specjalny środek chemiczny, który jest stosowany do usuwania osadów i zanieczyszczeń z wtryskiwaczy paliwowych w silnikach diesel. Środki te są dostępne w różnych formach, takich jak płyny, pasty lub tabletki, i mogą być stosowane zarówno w celu zapobiegania, jak i usuwania problemów związanych z wtryskiwaczami. Czyszczenie wtryskiwaczy diesel preparatami specjalnymi pozwala na usunięcie osadów, które mogą powodować m.in. trudności z uruchomieniem silnika, słabe osiągi, zwiększone zużycie paliwa, czy też problemy z emisją spalin. Należy pamiętać, że przed użyciem preparatu do czyszczenia wtryskiwaczy, należy dokładnie przestudiować instrukcję obsługi oraz upewnić się czy jest on odpowiedni dla konkretnego modelu pojazdu.

Czy ta opinia była pomocna?

Miłosz

Wystawiono 3 lata temu

W motoryzacyjnym koło siebie znalazłem TEC 2000 do czyszczenia wtryskiwaczy. Cena dobra ale jeśli ktoś ma bardzo zabrudzone wtryski to radziłbym oddać do serwisu na czyszczenie chemiczne czy ultradźwiękami.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki