Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile razy można regenerować wtryski? Komu zaufać?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Według ogólnie przyjętych zasad wtryskiwacze można regenerować tylko raz. Na zregenerowany wtrysk zakłada się plombę zabezpieczającą oraz tworzy się specjalny kod QR, po którego zeskanowaniu, można sprawdzić, w którym warsztacie regenerowany był wtrysk i jak przebiegała naprawa. Wtryskiwacze po regeneracji wytrzymują nawet 200 tys. km., jednak każda kolejna naprawa wiąże się z krótszym okresem eksploatacyjnym części, więc nie można realizować regeneracji więcej niż raz.

Niestety wiele warsztatów decyduje się na wielokrotne naprawy wtryskiwaczy, przez co nie są tak wydajne w czasie pracy i wykazują znacznie gorsze parametry. Dlatego, jeśli chcemy upewnić się, w jakim stanie są wtryskiwacze w naszym Dieslu i czy były już naprawiane, należy oddać je w ręce doświadczonych, rzetelnych mechaników, którzy specjalizują się w naprawie silników wysokoprężnych.

Regeneracja wtrysków w Bosch Service
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Diagnostyka wtrysków

Profesjonalna diagnostyka – Jak specjaliści określają skuteczność regeneracji wtrysków?

Rezultaty regeneracji wtryskiwaczy można jak najbardziej zweryfikować, poddając wtryski testom na stole probierczym. Podczas takiego badania sprawdza się wszelkie parametry pracy wtryskiwaczy, jak np. ciśnienie i czas wtrysku, wydajność. Wtryski poddane są wtedy analogicznym obciążeniom, jak w czasie jazdy, dlatego takie badanie jest w pełni wiarygodne. Testy na stanowisku probierczym wykonuje się po każdej regeneracji, a otrzymane parametry drukowane są na specjalnej specyfikacji, która trafia do Klienta.

Jak dbać o wtryski, żeby zwiększyć ich żywotność?

Wtryskiwacze należy bezwzględnie przechowywać w szczelnym i suchym opakowaniu, dzięki czemu unikniemy ryzyka, że do silnika włożymy już uszkodzone wtryski. Przed montażem podzespołów w gniazdach, warto posmarować je odpowiednią pastą, która zabezpieczy wtryskiwacze przed działaniem wysokiej temperatury i ciśnienia, a także ochroni części przed korozją. Z użytkując samochód, trzeba zawsze tankować dobrej jakości paliwo, aby uchronić wtryski przed zanieczyszczeniami i zapewni im dobre smarowanie.

Wtrysk Common Rail Bosch

Kiedy regenerować a kiedy lepiej wymienić wtryski na nowe?

Lekko zużyte wtryskiwacze warto poddać regeneracji, żeby przywrócić im prawidłowe parametry pracy. Jednak, kiedy samochód ma bardzo duży przebieg, a wtryski są całkowicie wyeksploatowane lepiej zdecydować się na zakup nowych. Mocno zużyte wtryski przeważnie są zardzewiałe i zaciśnięte w gniazdach, przez co ich wyjęcie często kończy się trwałym uszkodzeniem. Regeneracja takich wtryskiwaczy może nie przynieść satysfakcjonujących rezultatów, więc lepsza dla równomierności pracy silnika będzie wymiana wtryskiwaczy na fabrycznie nowe bądź regenerowane podzespoły. I choć cena regeneracji wtrysków jest korzystniejsza, to czasem naprawdę lepiej zainwestować w nowe części i cieszyć się komfortową jazdą.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki