Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

ILE KOSZTUJE WYMIANA WTRYSKIWACZY W DIESLU

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

ILE KOSZTUJE WYMIANA WTRYSKIWACZY W DIESLU

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

W przypadku regeneracji pojedynczego wtryskiwacza ceny zazwyczaj wahają się od 100 złotych do 300 złotych, ale mogą być wyższe w przypadku bardziej zaawansowanych i specjalistycznych wtryskiwaczy. Cena regeneracji może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak lokalizacja, model i marka pojazdu, rodzaj wtryskiwaczy oraz wybrana firma wykonująca regenerację. Należy pamiętać, że regeneracja wtrysków to proces skomplikowany i wymagający specjalistycznego sprzętu oraz wiedzy.

Kiedy usilnie rozmyślamy nad tym, ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w dieslu, przychodzi nam do głowy kilka ważnych kwestii, które należy poruszyć w tej sprawie. W pierwszej kolejności dobrze wiedzieć, że wtryskiwacze są jedną ze składowych układu zasilania Common Rail, który umożliwia stały oraz bezpośredni przepływ paliwa do silnika samochodowego z właściwą prężnością. Zadanie to czyni owe elementy niepodważalnie ważnym przedmiotem dla zapewnienia bezustannej aktywności jednostki napędowej, dlatego w wypadku awarii zdarza się, że jest niezbędna zupełna wymiana wtryskiwaczy Common Rail. Na szczęście w sytuacjach, kiedy zniszczenia nie są jeszcze rozległe, można zastosować regenerację tych jednostek wtryskowych.

Ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w dieslu
Ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w dieslu

Wymiana i regeneracja wtryskiwaczy - koszt usługi

Zabieg regeneracji ma za zadanie przywrócić wtryski do pełnej żywotności, za pomocą gruntownego czyszczenia oraz zabezpieczenia tych elementów. Ponadto taka usługa jest zwykle bardziej opłacalna, ponieważ w sytuacji, kiedy konieczna jest całkowita wymiana wtryskiwaczy diesel, cena znacznie wzrasta. To przede wszystkim z uwagi na wydatek obejmujący zakup nowych części. Za to odbudowa unika tej konieczności, ale bywa, że trzeba zamienić jeden z podzespołów przedmiotu, co wciąż pozwala oszczędzić wydatków ze strony zupełnej wymiany wtrysków na kompletnie nowe. Przez to zauważamy, że naprawa bywa znacznie tańszym, a nierzadko równie skutecznym rozwiązaniem. Warto zatem udać się do specjalistycznej pracowni, by wykonać pełne badanie diagnostyczne układu zasilania, co pozwoli dobrać odpowiedni pod zakres zniszczeń zabieg. W ten sposób być może ominie nas wymiana wtryskiwaczy 1.9 tdi, cena także spadnie, jeżeli zastosujemy wyżej wymienione działania naprawcze. Zaleta jest ponadto taka, że możemy poznać przybliżony koszt za naprawy, jeszcze przed wyborem danego rozwiązania. Ostatecznie możesz również porównać ceny omawianych usług na podstawie naszego cennika.

Wymiana i regeneracja wtryskiwaczy - koszt usługi
Wymiana i regeneracja wtryskiwaczy - koszt usługi
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Koszt wymiany wtryskiwaczy w silniku diesla zależy od kilku czynników, takich jak: model i rocznik pojazdu liczba wtryskiwaczy do wymiany cena nowych lub regenerowanych wtryskiwaczy koszt robocizny Cena nowych wtryskiwaczy może się wahać od kilkuset do kilku tysięcy złotych za sztukę, w zależności od modelu pojazdu i producenta. Natomiast cena regeneracji wtryskiwaczy może być niższa, lecz należy pamiętać, że regeneracja nie zawsze jest możliwa i nie zawsze gwarantuje takie same parametry jak nowy wtryskiwacz. Koszt robocizny zależy od mechanika lub serwisu i może się wahać od kilkuset do kilku tysięcy złotych, w zależności od liczby wtryskiwaczy do wymiany i poziomu trudności dostępu do nich. Dlatego też trudno jest podać jednoznaczną cenę wymiany wtryskiwaczy w silniku diesla, ponieważ może się ona różnić w zależności od powyższych czynników oraz lokalizacji i cen rynkowych.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki