Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

ILE KOSZTUJE WYMIANA POMPOWTRYSKÓW

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Wysyłka 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

ILE KOSZTUJE WYMIANA POMPOWTRYSKÓW

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Ile kosztuje wymiana pompowtrysków
Ile kosztuje wymiana pompowtrysków

Ile kosztuje wymiana pompowtrysków, precyzowane jest dość mnogą ilością zmiennych, jakie możemy wyróżnić, omawiając temat pompowtryskiwaczy.

Koszt wymiany pompowtrysków zależy od kilku czynników, takich jak:

  • Marka i model pojazdu
  • Liczba wymienianych pompowtrysków
  • Rodzaj pompowtrysków (elektroniczne lub mechaniczne)
  • Lokalizacja serwisu

Pompowtryskiwacze są ważnym elementem bezpośredniego wtrysku paliwa do silnika samochodowego, dlatego ich poprawne działanie jest tak istotne. Zdarzają się jednak usterki w obrębie tych podzespołów, które podlegają niezwłocznej interwencji, w której konieczna jest wymiana pompowtryskiwaczy 1.9 TDI. Trzeba mieć świadomość, że ignorowanie tych problemów spowoduje w końcu głębokie uszkodzenia, które mogą doprowadzić do unieruchomienia pojazdu.

Ile kosztuje wymiana pompowtryskiwaczy 1.9 TDI

Właściwie to sam zabieg należy przeprowadzić, kiedy diagnostyka wykaże uszkodzenia tych podzespołów. Takie badanie można przeprowadzić w wyspecjalizowanej placówce, która wykona szereg testów i sprawdzi kondycję tych podzespołów. Kiedy oględziny odkryją zniszczenia w obrębie tych elementów, można od razu podjąć się zastąpienia niesprawnych przedmiotów nowymi. Ogólna cena usługi będzie zależała od tego, jaki będzie koszt wymiany uszczelniaczy pompowtrysków, ponieważ również to należy dokonać w drodze tego zabiegu. Ponadto musimy sobie zdawać sobie sprawę, że wydatki będą się różniły w zależności od serwisu. Natomiast z naszymi cenami możecie się zapoznać za pomocą przedstawionego na stronie cennika. Jednak problem w tym, że niewiele pracowni oferuje tego typu zabieg, a to ze względu na to, że pompowtryskiwacze, zostały obecnie selektywnie wyparte przez nowsze modele zajmujące się bezpośrednim wtryskiem paliwa. Jednak u nas wciąż wykonujemy ten zabieg i szybko, bo nawet w jeden dzień, usuwamy objawy uszkodzonych pompowtryskiwaczy. To skutkuje odzyskaniem przez pojazd pełnej sprawności i zapewnia mu doskonałe osiągi na kolejne długie lata użytkowania.

Ile kosztuje wymiana pompowtryskiwaczy 1.9 TDI
Ile kosztuje wymiana pompowtryskiwaczy 1.9 TDI
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Koszt wymiany pompowtryskiwaczy zależy od kilku czynników takich jak: model i rocznik pojazdu liczba pompowtryskiwaczy do wymiany cena nowych lub regenerowanych pompowtryskiwaczy koszt robocizny Cena nowych pompowtryskiwaczy może się wahać od kilku tysięcy złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych za sztukę, w zależności od modelu pojazdu i producenta. Natomiast cena regeneracji pompowtryskiwaczy może być niższa, lecz należy pamiętać, że regeneracja nie zawsze jest możliwa i nie zawsze gwarantuje takie same parametry jak nowy pompowtryskiwacz. Koszt robocizny zależy od mechanika lub serwisu i może się wahać od kilku tysięcy złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, w zależności od liczby pompowtryskiwaczy do wymiany i poziomu trudności dostępu do nich. Dlatego też trudno jest podać jednoznaczną cenę wymiany pompowtryskiwaczy, ponieważ może się ona różnić w zależności od powyższych czynników oraz lokalizacji i cen rynkowych. Dlatego najlepiej skontaktować się z kilkoma serwisami specjalizującymi się w naprawie pojazdów z silnikami diesla i porównać ich oferty, aby uzyskać dokładniejszą cenę wymiany pompowtryskiwaczy

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki