25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

ILE JEST WTRYSKIWACZY W SILNIKU DIESLA

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Niezależnie od tego ile jest wtryskiwaczy w silniku diesla, trzeba regularnie dbać o czystość układu zasilania, w którego skład wchodzą te elementy. Zapobieganie problemom zużytych części wtryskowych powinno być priorytetem, z tego powodu warto stosować preparaty oczyszczające paliwo z cząstek brudu. Unikanie stosowania takich środków, może prowadzić do zabrudzenia wtrysków, a to, ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w dieslu, może spędzać sen z powiek. Na szczęście nierzadko okazuje się, że brudne części układu zasilania można jeszcze całkiem skutecznie zregenerować.

 

Ile jest wtryskiwaczy w silniku diesla
ile jest wtryskiwaczy w silniku diesla

 

Od czego zależy koszt regeneracji wtryskiwaczy

 

Najchętniej wybierana metoda usuwania problemów z wtryskami, cieszy się tak dużą popularnością, ponieważ wyklucza konieczność wymiany tych części na nowe. Jeżeli jednak konieczny jest ten zabieg to trzeba ustalić, jaki jest stopień zaawansowanie i wymiana wtryskiwaczy - jeden, czy wszystkie jest niezbędna w celu eliminacji usterki. Z tego powodu dobrze wiedzieć, że silnik diesla posiada na wyposażeniu najczęściej kilka wtryskiwaczy ich ilości wahają się w zależności od modelu, ale zwykle mamy od 4 do 8 takich podzespołów w każdej jednostce napędowej. Zatem cena wymiany przedmiotów na nowe będzie uzależniona od ilości uszkodzonych części, ale niestety koszt nawet jednego wtrysku bywa druzgocąco wysoki. Z tego powodu, jeżeli diagnostyka wykazała możliwość czyszczenia, warto zdecydować się na usługę regeneracji. Zwłaszcza że jest wyraźnie bardziej przystępna cenowo, a również wyeliminuje lejące wtryski, objawy diesel często daje takie, że wykazuje na konieczność wykonania tego zabiegu. Koszt regeneracji, poza tym, że zależy od ilości części, na których trzeba przeprowadzić zabieg, bywa uzależniony od serwisu. W naszej pracowni ceny są adekwatne do jakości wykonywanych usług, a możecie je poznać, sprawdzając cennik, który rozwieje wasze wszelkie wątpliwości.

 

Od czego zależy koszt regeneracji wtryskiwaczy
Od czego zależy koszt regeneracji wtryskiwaczy

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO