Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

ILE JEST WTRYSKIWACZY W SILNIKU DIESLA

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

ILE JEST WTRYSKIWACZY W SILNIKU DIESLA

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

W większości przypadków, silnik diesla wyposażony jest w co najmniej jeden wtryskiwacz paliwa na cylinder. Oznacza to, że silnik 4-cylindrowy będzie miał co najmniej 4 wtryskiwacze, a silnik 6-cylindrowy - co najmniej 6 wtryskiwaczy. Liczba wtryskiwaczy w silniku diesla zależy od wielu czynników, takich jak konstrukcja silnika, jego pojemność, moc, marka i model pojazdu. W przypadku silników diesla z bezpośrednim wtryskiem paliwa, każdy wtryskiwacz umieszczony jest bezpośrednio w cylindrze, gdzie wtryskuje paliwo pod wysokim ciśnieniem bezpośrednio do komory spalania.

Niezależnie od tego ile jest wtryskiwaczy w silniku diesla, trzeba regularnie dbać o czystość układu zasilania, w którego skład wchodzą te elementy. Zapobieganie problemom zużytych części wtryskowych powinno być priorytetem, z tego powodu warto stosować preparaty oczyszczające paliwo z cząstek brudu. Unikanie stosowania takich środków, może prowadzić do zabrudzenia wtrysków, a to, ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w dieslu, może spędzać sen z powiek. Na szczęście nierzadko okazuje się, że brudne części układu zasilania można jeszcze całkiem skutecznie zregenerować.

Ile jest wtryskiwaczy w silniku diesla
ile jest wtryskiwaczy w silniku diesla

Od czego zależy koszt regeneracji wtryskiwaczy

Najchętniej wybierana metoda usuwania problemów z wtryskami, cieszy się tak dużą popularnością, ponieważ wyklucza konieczność wymiany tych części na nowe. Jeżeli jednak konieczny jest ten zabieg to trzeba ustalić, jaki jest stopień zaawansowanie i wymiana wtryskiwaczy - jeden, czy wszystkie jest niezbędna w celu eliminacji usterki. Z tego powodu dobrze wiedzieć, że silnik diesla posiada na wyposażeniu najczęściej kilka wtryskiwaczy ich ilości wahają się w zależności od modelu, ale zwykle mamy od 4 do 8 takich podzespołów w każdej jednostce napędowej. Zatem cena wymiany przedmiotów na nowe będzie uzależniona od ilości uszkodzonych części, ale niestety koszt nawet jednego wtrysku bywa druzgocąco wysoki. Z tego powodu, jeżeli diagnostyka wykazała możliwość czyszczenia, warto zdecydować się na usługę regeneracji. Zwłaszcza że jest wyraźnie bardziej przystępna cenowo, a również wyeliminuje lejące wtryski, objawy diesel często daje takie, że wykazuje na konieczność wykonania tego zabiegu. Koszt regeneracji, poza tym, że zależy od ilości części, na których trzeba przeprowadzić zabieg, bywa uzależniony od serwisu. W naszej pracowni ceny są adekwatne do jakości wykonywanych usług, a możecie je poznać, sprawdzając cennik, który rozwieje wasze wszelkie wątpliwości.

Od czego zależy koszt regeneracji wtryskiwaczy
Od czego zależy koszt regeneracji wtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

W silniku diesla ilość wtryskiwaczy jest zależna od jego konstrukcji i pojemności. W przypadku silników jednocylindrowych zwykle stosowany jest jeden wtryskiwacz. Silniki dwucylindrowe posiadają dwa wtryskiwacze, a silniki czterocylindrowe - cztery wtryskiwacze. Silniki sześciocylindrowe posiadają 6 wtryskiwaczy, a silniki ośmiocylindrowe - 8 wtryskiwaczy. Coraz częściej spotykane są również silniki z systemem bezpośredniego wtrysku paliwa (common rail) w których jest tylko jeden wtryskiwacz na cały silnik, ale jest on odpowiedzialny za wtryskiwanie paliwa do wszystkich cylindrów. Warto jednak zaznaczyć, że ilość wtryskiwaczy nie zawsze odpowiada ilości cylindrów, ponieważ producenci mogą stosować różne rozwiązania technologiczne.

Czy ta opinia była pomocna?

Trybik@009

Wystawiono 3 lata temu

Dowiecie się ile macie wtrysków, jak będziecie mieli do czynienia ze stukaniem wtryskiwaczy i trzeba będzie naprawiac i płacić :D

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki