Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Głośna praca wtryskiwaczy Diesla – kiedy hałas zaczyna być problemem?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Uszkodzone wtryskiwacze, wydające specyficzne odgłosy słyszalne jako stukanie lub klekotanie spod maski mogą bardzo szybko przekładać się na występowanie uszkodzeń, dlatego warto reagować na pierwsze niepokojące hałasy wtryskiwaczy, nadmierną emisję spalin czy też zwiększony pobór oleju napędowego.
Stukające wtryski paliwa są jednym z głównych oznak awarii w układzie Common Rail. Odgłos stukania bądź klekotania, niezależnie od tego, jaki rodzaj wtryskiwaczy są w naszym aucie, to objaw, którego nie powinniśmy bagatelizować. Najczęstszym powodem stukania podzespołów są zalegające w ich wnętrzu oraz na ich powierzchni zanieczyszczenia w postaci nagaru, będące efektem spalania paliwa i nieczystości znajdujących się w oleju napędowym, które utrudniają pracę wtryskiwaczy.
Objaw głośnej pracy wtryskiwaczy emitowany spod maski auta wzbudza wątpliwości co do aktualnej kondycji układu wtryskowego. Dlatego też w przypadku wystąpienia nietypowych odgłosów nie warto ich lekceważyć lecz zareagować na czas i usunąć źródło problemu. Szybkie działanie oraz skorzystanie z pomocy specjalistów pomoże zaoszczędzić poważnych problemów z wtryskami i jednostką napędową.

Wtryskiwacz paliwa
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Czyszczenie wtrysku

Diagnostyka wtrysków

Podejrzewając uszkodzenie wtryskiwaczy warto oddać je na profesjonalną diagnostykę. Trafiające do serwisu podzespoły są dokładnie sprawdzane za pomocą specjalistycznych sprzętów.
Skrupulatnie przeprowadzona przez fachowca diagnostyka poinformuje nas o potrzebie poddania wtrysków regeneracji bądź konieczności całkowitej wymiany podzespołów. W momencie usterki, oprócz technicznego stanu wtryskiwaczy, warto sprawdzić też cały układ paliwowy. W zakres diagnostyki układu CR wchodzą między innymi takie elementy, jak zbiornik oleju napędowego, filtry paliwa, pompa zasilająca, przewody niskiego ciśnienia, pompa wysokiego ciśnienia, a także szyna.

Jak zapobiec stukaniu wtrysków?

Sposobem mogącym zapobiec stukaniu wtryskiwaczy paliwa jest ich przeczyszczenie. Wtryski możemy oddać na profesjonalne czyszczenie do rzetelnego serwisu, w którym fachowcy odpowiednio dobraną metodą i przy pomocy chemicznych preparatów pozbędą się wszelkich zanieczyszczeń z końcówek komponentów i dysz.
Zdając sobie sprawę, jak poważnym problemem mogą okazać się stukające wtryskiwacze paliwa, spowodowane ich mocnym zanieczyszczeniem, warto jest od reagować za wczas i poddać podzespoły czyszczeniu.

Rozpylacz wtryskiwacza

Co zrobić w przypadku, gdy czyszczenie wtryskiwaczy nie pomogło?

W przypadku, gdy czyszczenie wtryskiwaczy nie przyniosło zamierzonych efektów, należy rozważyć regenerację podzespołów, czyli usługę, która ma na celu przywrócenie wtryskom ich pierwotnych parametrów pracy. Polega ona na precyzyjnym oczyszczeniu podzespołów i wymianie uszkodzonych lub zużytych elementów. Jest to usługa, która przywraca żywotność wtryskiwaczy nawet na kolejny okres eksploatacyjny. Decydując się na naprawę podzespołów warto wybierać autoryzowane serwisy, zapewniające gwarancję najwyższej jakości.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki