Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

GDZIE REGENEROWAĆ POMPOWTRYSKI

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

GDZIE REGENEROWAĆ POMPOWTRYSKI

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regenerację pompowtryskiwaczy najlepiej powierzyć doświadczonym mechanikom pracującym w specjalistycznych serwisach pompowtryskiwaczy. Dzięki odpowiedniemu zapleczu bez problemu zdiagnozują męczące pompowtryski dolegliwości, a następnie je usuną poprzez czyszczenie i wymianę wadliwych elementów. Kolejnym dobrym miejscem będzie z pewnością ASO, gdzie pracownicy posiadają rozległą wiedzę w zakresie aut danej marki. Wielu kierowców ma wątpliwości, gdzie regenerować pompowtryski. Jednak nie wszyscy mają świadomość, że doprowadzanie do ładu tego typu elementów układu zasilania bywa problematyczna i nie każdy z serwisów jest w stanie podjąć się tego zadania.

Generalnie pompowtryski mogą ulegać rozlicznym uszkodzeniom ze strony zasilającego je paliwa i to właśnie dlatego regeneracja pompowtryskiwaczy Siemens, ale także innych bywa konieczna. Najczęściej uszkodzenia tych elementów są generowane przez drobiny brudu z niewłaściwie bądź wcale niefiltrowanego paliwa.

Gdzie regenerować pompowtryski
gdzie regenerować pompowtryski

Co ma na celu regeneracja pompowtryskiwaczy

Z tymi elementami jest jeszcze jeden problem, ponieważ obecnie pompowtryski są selektywnie zastępowane przez wtryskiwacze Common Rail, a narzucone jest to przez normy, którym te pierwsze nie były w stanie sprostać. Aktualnie nie montuje się już takich podzespołów w samochodach, ale można kupić pompowtryski używane czy regenerowane. Jednak wpierw warto rozpatrzyć, czy przedmiot, który chcemy wymienić, na pewno nie nadaje się do użytku. Bywa bowiem, że profesjonalne serwisy są w stanie przywrócić te części do dawnej świetności. Może to wyeliminować wiele problemów, jak lejące pompowtryski, wzrost zużycia paliwa, ciężki rozruch, czy też głośna lub nierówna praca i spadek mocy jednostki napędowej. Trzeba jednak mieć na uwadze, że jest to zadanie dla specjalistycznej pracowni, jak nasza, która posiada odpowiednie do pełnienia tych usług maszyny i wyspecjalizowaną oraz doświadczoną kadrę, która czuwa nad prawidłowością całego procesu. Podsumowując, regeneracja tych elementów jest w stanie przywrócić pełną sprawność tym podzespołom i jednocześnie całemu układowi zasilania, przez co poprawiają się osiągi silnika i wzrasta żywotność samochodu.

Co ma na celu regeneracja pompowtryskiwaczy
Co ma na celu regeneracja pompowtryskiwaczy
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Regeneracja pompowtryskiwaczy powinna być wykonywana przez specjalistyczne serwisy, które posiadają odpowiednie doświadczenie, wiedzę i sprzęt do tego typu napraw. Niektóre z miejsc, gdzie można regenerować pompowtryski to: -specjalistyczne warsztaty samochodowe, -serwisy specjalizujące się w naprawie i regeneracji układów wtryskowych, -autoryzowane serwisy producentów samochodów, -firmy specjalizujące się w naprawie i regeneracji pompowtryskiwaczy. Warto skontaktować się z kilkoma serwisami w celu uzyskania wyceny i porównania cen, oraz dokładnie przeczytać opinie na temat jakości naprawy i obsługi klienta przed wyborem serwisu. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to czy serwis ma doświadczenie w regenerowaniu pompowtryskiwaczy, czy posiada odpowiedni sprzęt oraz czy pracują tam specjaliści z odpowiednim doświadczeniem.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki