25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

GDZIE REGENEROWAĆ POMPOWTRYSKI

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

Wydawałoby się, że odpowiedź na pytanie, gdzie regenerować pompowtryski jest łatwa. Jednak nie wszyscy mają świadomość, że doprowadzanie do ładu tego typu elementów układu zasilania bywa problematyczna i nie każdy z serwisów jest w stanie podjąć się tego zadania. Generalnie pompowtryski mogą ulegać rozlicznym uszkodzeniom ze strony zasilającego je paliwa i to właśnie dlatego regeneracja pompowtryskiwaczy Siemens, ale także innych bywa konieczna. Najczęściej uszkodzenia tych elementów są generowane przez drobiny brudu z niewłaściwie bądź wcale niefiltrowanego paliwa.

 

Gdzie regenerować pompowtryski
gdzie regenerować pompowtryski

 

Co ma na celu regeneracja pompowtryskiwaczy

 

Z tymi elementami jest jeszcze jeden problem, ponieważ obecnie pompowtryski są selektywnie zastępowane przez wtryskiwacze Common Rail, a narzucone jest to przez normy, którym te pierwsze nie były w stanie sprostać. Aktualnie nie montuje się już takich podzespołów w samochodach, ale można kupić pompowtryski używane czy regenerowane. Jednak wpierw warto rozpatrzyć, czy przedmiot, który chcemy wymienić, na pewno nie nadaje się do użytku. Bywa bowiem, że profesjonalne serwisy są w stanie przywrócić te części do dawnej świetności. Może to wyeliminować wiele problemów, jak lejące pompowtryski, wzrost zużycia paliwa, ciężki rozruch, czy też głośna lub nierówna praca i spadek mocy jednostki napędowej. Trzeba jednak mieć na uwadze, że jest to zadanie dla specjalistycznej pracowni, jak nasza, która posiada odpowiednie do pełnienia tych usług maszyny i wyspecjalizowaną oraz doświadczoną kadrę, która czuwa nad prawidłowością całego procesu. Podsumowując, regeneracja tych elementów jest w stanie przywrócić pełną sprawność tym podzespołom i jednocześnie całemu układowi zasilania, przez co poprawiają się osiągi silnika i wzrasta żywotność samochodu.

 

Co ma na celu regeneracja pompowtryskiwaczy
Co ma na celu regeneracja pompowtryskiwaczy

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO