25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

CZYSZCZENIE POMPOWTRYSKIWACZY

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Jeżeli pragniesz poznać więcej szczegółów dotyczących tematu, jakim jest czyszczenie pompowtryskiwaczy, to tak się składa, że całkiem dobrze trafiłeś. Postaramy się wyjaśnić kwestię, o której mowa, ale warto wiedzieć, że pompowtryskiwacze mają to do siebie, że są podzespołami szczególnie zawiłymi swej konstrukcji, ale dzięki temu, że każdy z osobna jest wyposażony w pompę, więc doskonale radzą sobie z wykonywaniem swojego zadania. Tym odpowiedzialnym działaniem jest wtrysk paliwa do silnika samochodowego, gdzie zachodzi reakcja jego spalania. Jednak by było to możliwe w doskonały sposób, niezbędna jest nienaganna czystość układu.

 

Czyszczenie pompowtryskiwaczy
Czyszczenie pompowtryskiwaczy

 

Jak wyczyścić pompowtryskiwacze w praktyce

 

W zasadzie samo czyszczenie możemy śmiało zakwalifikować, jako wymagający doświadczenia zabieg. Z tego powodu, że elementy, o których mowa, to bardzo wrażliwe części, które wymają delikatnego traktowania i nie każdy dodatek do pompowtryskiwaczy, sprawdzi się w tej sytuacji wzorowo. W warunkach garażowych zwykle wymaga to sporego zaangażowania, bo nie jest to prosta w wykonaniu czynność. Jednak decydując się na taki sposób, trzeba wiedzieć, że do usuwania zabrudzeń należy wybrać odpowiedni środek i tu możemy śmiało polecić produkt Liqui Moly Diesel Spulung. Niemniej uwrażliwiamy, że jest to trudny zabieg i preparaty do czyszczenia, nie zawsze odznaczają się w tym wypadku ogromną skutecznością. Zdecydowanie lepiej wybrać się w celu usuwania zabrudzeń do specjalistycznej pracowni, gdzie zostanie wykonane czyszczenie pompowtryskiwaczy, cena poza tym zwykle jest atrakcyjna, zwłaszcza że samodzielna czynność jest bardzo kłopotliwa. W takim serwisie mycie odbywa się za pomocą ultradźwięków, co zapewnia wysoką efektywność tego zabiegu i skutecznie niweluje wszelkie problemy brudnych pompowtrysków.

 

Jak wyczyścić pompowtryskiwacze w praktyce
Jak wyczyścić pompowtryskiwacze w praktyce

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO