Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

CZYSZCZENIE POMPOWTRYSKIWACZY

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czyszczenie pompowtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Czyszczenie pompowtryskiwaczy to ważny element utrzymania w dobrym stanie silnika samochodowego. Pompowtryskiwacze są odpowiedzialne za wtryskiwanie paliwa do komór spalania, co oznacza, że ich czystość i sprawność mają bezpośredni wpływ na osiągi i zużycie paliwa silnika. Istnieją różne sposoby na czyszczenie pompowtryskiwaczy, w zależności od stopnia zabrudzenia i rodzaju zanieczyszczeń. Jednym z popularnych sposobów jest użycie specjalnych preparatów do czyszczenia wtryskiwaczy, które należy dodać do paliwa w baku i pozwolić na ich działanie podczas normalnej jazdy. Innym sposobem jest demontaż wtryskiwaczy i ich ręczne czyszczenie za pomocą odpowiednich narzędzi i rozpuszczalników. Należy pamiętać, że czyszczenie pompowtryskiwaczy powinno być przeprowadzane tylko przez wykwalifikowanego mechanika, ponieważ niewłaściwe czyszczenie może spowodować uszkodzenie wtryskiwaczy lub innych elementów silnika. Warto też regularnie dbać o czystość całego układu paliwowego, wymieniać filtry paliwa i stosować paliwa wysokiej jakości, co przyczyni się do dłuższej żywotności silnika i lepszych osiągów pojazdu.

Czyszczenie pompowtryskiwaczy
Czyszczenie pompowtryskiwaczy

Jak wyczyścić pompowtryskiwacze w praktyce

W zasadzie samo czyszczenie możemy śmiało zakwalifikować, jako wymagający doświadczenia zabieg. Z tego powodu, że elementy, o których mowa, to bardzo wrażliwe części, które wymają delikatnego traktowania i nie każdy dodatek do pompowtryskiwaczy, sprawdzi się w tej sytuacji wzorowo. W warunkach garażowych zwykle wymaga to sporego zaangażowania, bo nie jest to prosta w wykonaniu czynność. Jednak decydując się na taki sposób, trzeba wiedzieć, że do usuwania zabrudzeń należy wybrać odpowiedni środek i tu możemy śmiało polecić produkt Liqui Moly Diesel Spulung. Niemniej uwrażliwiamy, że jest to trudny zabieg i preparaty do czyszczenia, nie zawsze odznaczają się w tym wypadku ogromną skutecznością. Zdecydowanie lepiej wybrać się w celu usuwania zabrudzeń do specjalistycznej pracowni, gdzie zostanie wykonane czyszczenie pompowtryskiwaczy, cena poza tym zwykle jest atrakcyjna, zwłaszcza że samodzielna czynność jest bardzo kłopotliwa. W takim serwisie mycie odbywa się za pomocą ultradźwięków, co zapewnia wysoką efektywność tego zabiegu i skutecznie niweluje wszelkie problemy brudnych pompowtrysków.

Jak wyczyścić pompowtryskiwacze w praktyce
Jak wyczyścić pompowtryskiwacze w praktyce
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Czyszczenie pompowtryskiwaczy jest ważnym procesem, który pozwala utrzymać prawidłowe działanie silnika i zwiększyć jego wydajność. Pompowtryskiwacze są narażone na zanieczyszczenia, takie jak sadza i osady, które mogą powodować ich zatykanie i nieprawidłowe działanie.

Czy ta opinia była pomocna?

Krojek

Wystawiono 3 lata temu

No własnie na początku skorzystałem z preparatu TEC 2000 w moim 1.9 TDI ale objawy awarii nie do końca ustąpiły więc oddałem na czyszczenie do serwisu samochodowego. CO prawda więcej to kosztowało ale i efekty dużo lepsze

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki