Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

DIAGNOSTYKA WTRYSKIWACZY COMMON RAIL

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

DIAGNOSTYKA WTRYSKIWACZY COMMON RAIL

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Diagnostyka wtryskiwaczy Common Rail polega na sprawdzeniu ich wydajności oraz stopnia zużycia, a także wykrywaniu ewentualnych usterek. Podczas procesu diagnostycznego wykonuje się szereg czynności mających na celu określenie stanu wtryskiwaczy. Pomiar ciśnienia w systemie paliwowym pozwala na ocenę, czy ciśnienie jest odpowiednie i czy wtryskiwacze nie przeciekają. Badanie wydajności wtryskiwaczy polega na wtrysknięciu określonej ilości paliwa z każdego wtryskiwacza i porównaniu ich wydajności. Pomiar oporów elektrycznych pozwala na sprawdzenie, czy wtryskiwacze nie są zwarcie lub przerwane. Test wtryskiwania paliwa pod mikroskopem umożliwia dokładne zbadanie procesu wtryskiwania paliwa.

Zastanawiając się nad pojęciem, jakim jest diagnostyka wtryskiwaczy Common Rail, warto poznać, czym jest sam system. Mianowicie jest to mechanizm precyzyjnego i wydajnego zasilania silnika samochodowego paliwem, a działa on na zasadzie bezpośredniego wtrysku tego nośnika energii do danej jednostki napędowej. Dla pełnej i niezachwianej wydajności pojazdu ważne jest, by układ ten działał bez najmniejszych zarzutów. W tym celu przydatna jest diagnostyka wtryskiwaczy, cena tego zabiegu jest uzależniona od działań naprawczych, jakie trzeba podjąć po wykryciu problemów. To z powodu tego, że systemy, o których mowa nierzadko ulegają zużyciu, co manifestowane jest w nich przez licznie występujące uszkodzenia.

Diagnostyka wtryskiwaczy Common Rail
Diagnostyka wtryskiwaczy Common Rail

Jak sprawdzić wtryskiwacze Common Rail w silniku diesla

W celu oceny wtryskiwaczy popularnym rozwiązaniem jest udanie się do autoryzowanego serwisu w celu przeprowadzenie badania stanu tych elementów. Takie działania ma na celu przeprowadzana w tych placówkach diagnostyka wtryskiwaczy diesla, która pozwala sprawdzić żywotność podzespołów zasilających silnik w olej napędowy. W tym miejscu sprawdzaniem wtryskiwaczy zajmują się doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy w następstwie oględzin, potrafią określić jakiego zabiegu wymagają wtryskiwacze dla usprawnienia pracy silnika. Obserwują oni parametry wtryskiwaczy Common Rail podczas badania, które wykonywane jest specjalnym urządzeniem przystosowanym i zaprojektowanym specjalnie do diagnostyki wtrysków CR. Dokonuje się szereg pomiarów oraz testów, których efektem jest pełen obraz nieprawidłowości, które są uzyskiwane w drodze analizy wyników tych procederów. W ten sposób oceniamy żywotność wtryskiwaczy i na tej podstawie decydujemy o możliwości wykonania regeneracji tych podzespołów w naszej specjalistycznej pracowni.

Jak sprawdzić wtryskiwacze Common Rail w silniku diesla
Jak sprawdzić wtryskiwacze Common Rail w silniku diesla
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Diagnostyka wtryskiwaczy Common Rail polega na przebadaniu ich działania i stanu, celem zidentyfikowania ewentualnych problemów. Wtryskiwacze Common Rail są nowoczesnym typem wtryskiwaczy, dlatego ich diagnostyka jest bardziej skomplikowana niż w przypadku starszych modeli. Procedura diagnostyki może obejmować kilka różnych czynności, takie jak: kontrola pracy wtryskiwaczy podczas pracy silnika za pomocą specjalistycznych urządzeń, pomiar ciśnienia paliwa, przeprowadzenie testów wydajności, oględziny w celu wykrycia potencjalnych uszkodzeń, sprawdzenie elektroniki, jak również układu common rail. Jeśli zostaną wykryte jakieś problemy, mogą one zostać naprawione lub wymienione, aby zapewnić prawidłowe działanie silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

Dark MArk

Wystawiono 3 lata temu

Sprawdzałem wtryskiwacze na komputerze bo nie wiedziałem który stuka. Mechanik szybko znalazł źródło awarii i trzeba było czyścić.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki