25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA WTRYSKIWACZY

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Kiedy zaobserwujemy zaburzoną pracę silnika przy rozruchu lub zmniejszone osiągi, a przy tym dymienie, możemy być pewni, że konieczna jest diagnostyka komputerowa wtryskiwaczy. Nie jest to trudne zadanie dla wyspecjalizowanego serwisu, który wyposażony jest w odpowiednie maszyny, a analizę wyników przeprowadza doświadczony pracownik. Możemy z sumiennością przedstawić wam, jak przebiega diagnostyka wtryskiwaczy diesla. Konieczna jest ona dla oceny sprawności tych elementów i dobrania ewentualnych działań zaradczych.

 

Diagnostyka komputerowa wtryskiwaczy
Diagnostyka komputerowa wtryskiwaczy

 

Jak przebiega diagnostyka wtryskiwaczy Common Rail

 

Każdy wyspecjalizowany serwis posiada na wyposażeniu podstawowy element swojej pracy, którym jest komputer diagnostyczny. Maszyna ta służy do dokładnej oceny stanu i sprawności układu wtryskowego bez konieczności demontażu elementów wtryskowych. By wykonać sprawdzenie wtryskiwaczy na komputerze, należy podłączyć go do układu zasilania w silniku. Po chwili będziemy mogli już obserwować wyniki badania na ekranie monitora, a te aby dały nam ostateczną odpowiedź, muszą zostać poddane szczegółowej analizie, ponieważ tylko dzięki temu poznamy dokładnie stan elementów wtryskowych. Ogólnie maszyna przedstawia wszelkie parametry wtryskiwaczy Common Rail, dzięki czemu można dość dokładnie i precyzyjnie określić żywotność układu zasilania. Wykwalifikowany pracownik z łatwością wykona diagnostykę oraz dobierze odpowiednie do danego problemu możliwości jego rozwiązania. Po takim badaniu wiemy, czy układ działa sprawnie, czy może wtryskiwacze kwalifikują się do wymiany, chyba że możliwa jest jeszcze regeneracja. Tego wszystkiego dowiemy się po wykonaniu takiej usługi w autoryzowanej pracowni, która poza diagnostyką oferuje jednocześnie zabiegi regeneracji bądź wymiany wtryskiwaczy.

 

Jak przebiega diagnostyka wtryskiwaczy Common Rail
Jak przebiega diagnostyka wtryskiwaczy Common Rail

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO