25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

CZYSZCZENIE WTRYSKIWACZY PIEZOELEKTRYCZNYCH

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.98

W sytuacji, kiedy zauważymy gorsze osiągi, dziwne dymienie, bądź problemy z rozruchem konieczne może się okazać czyszczenie wtryskiwaczy piezoelektrycznych. Elementy te to bowiem, bardzo wrażliwe na wszelkiego rodzaju nieczystości części, a zawdzięczają tę nieprzyjemność swojej nad wyraz skomplikowanej i złożonej budowie. Jako podstawowy element zespołu wtryskowego pełnią niezmiernie ważne zadanie, ponieważ zajmują się bezpośrednim wtryskiem paliwa do silnika, dlatego w wypadku kiedy dojdzie do ich uszkodzenia, konieczna jest regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych Siemens, ale te innych marek równie często cierpią z powodu zanieczyszczonego paliwa. Żeby tego uniknąć, należy zwracać uwagę na jakość tankowanego paliwa.

 

Czyszczenie wtryskiwaczy piezoelektrycznych
Czyszczenie wtryskiwaczy piezoelektrycznych

 

Omówienie zagadnienia - wtryskiwacze piezoelektryczne regeneracja | forum

 

Całe szczęście uszkodzone elementy wtrysku, najczęściej można jeszcze uratować przed całkowitą destrukcją. Umożliwia to regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych, cena tego zabiegu to niewielki koszt, jaki musimy ponieść w porównaniu do wydatków wynikających z konieczności wymiany. Operację, o której mowa, można przeprowadzić w jednym z wybranych serwisów zajmujących się tego typu elementami, a przy wyborze warto kierować się nie tyle opiniami na forum, ile wyspecjalizowaniem danej jednostki w pracy nad zespołami wtryskowymi. Zaletą wyboru takiej placówki jest przede wszystkim fakt, że czyszczenie przyniesie oczekiwane efekty. W takim serwisie preparat do czyszczenia wtryskiwaczy diesla Common Rail jest wpuszczany do obiegu wtryskowego przy pomocy specjalnej maszyny oraz pod nadzorem fachowca. W następstwie tego działania otrzymujemy benefisy w postaci skutecznie zregenerowanego układu wtryskowego oraz w pełni sprawnej pracy samochodu.

 

Omówienie zagadnienia - wtryskiwacze piezoelektryczne regeneracja | forum
Omówienie zagadnienia - wtryskiwacze piezoelektryczne regeneracja | forum

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO