Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy wiesz, jak regeneracja wtrysków wpływa na pracę silnika? - porada od specjalistów

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Co daje regeneracja wtrysków? Odzyskiwanie sprawności wtryskiwaczy polega na przywracaniu ich pierwotnej wydajności poprzez wymianę zużytych lub uszkodzonych części na nowe. Ten proces przynosi liczne korzyści dla silnika, w tym poprawę jego osiągów, redukcję emisji spalin oraz oszczędność paliwa. Zużyte wtryskiwacze mogą ograniczać ilość dostarczanego paliwa do cylindrów silnika, co prowadzi do utraty mocy, spowolnienia przyspieszenia i zwiększonej emisji substancji szkodliwych. Poprzez odnowienie wtryskiwaczy, przywracany jest właściwy przepływ paliwa, co przekłada się na poprawę wydajności silnika, zmniejszenie emisji spalin oraz zwiększenie efektywności spalania i redukcję zużycia paliwa. Sprawne wtryskiwacze przyczyniają się także do lepszej zrywności silnika, co oznacza szybszą reakcję na pedał gazu i większą moc.

Wtryskiwacz Diesla
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Maszyna do sprawdzenia wtrysków

Czy opłaca się regenerować wtryskiwacze?

Regeneracja wtryskiwaczy stanowi kluczowy krok w dbałości o sprawność samochodu. Ta usługa nie tylko przywraca im pełną funkcjonalność, ale także jest znacznie bardziej opłacalna niż zakup nowych. Zanieczyszczone wtryskiwacze mogą być źródłem wielu problemów, dlatego warto oddać je do serwisu w celu oczyszczenia. Dzięki temu można przywrócić im właściwe parametry, co przekłada się na długowieczność samochodu - sprawne podzespoły mogą wytrzymać nawet do 250 tysięcy kilometrów. Dodatkowo czyste wtryskiwacze wpływają pozytywnie na pracę silnika, eliminując potencjalne zakłócenia i poprawiając jego wydajność.

Ile razy można regenerować wtryski?

Myjka ultradźwiękowa

Zgodnie z powszechnymi praktykami wtryskiwacze są zazwyczaj poddawane procesowi regeneracji tylko raz. Po przeprowadzonej naprawie są starannie oznakowane, aby kolejny mechanik był świadomy wykonanej czynności. W przypadku już zregenerowanych wtryskiwaczy niemożliwe jest ich ponowne poddanie temu procesowi. Istotny wpływ na stan wtryskiwaczy ma sposób użytkowania pojazdu oraz stosowanie odpowiednich środków pielęgnujących i chroniących układ paliwowy. Wybór odpowiednich preparatów jest bardzo ważny dla utrzymania wtrysków w jak najlepszym stanie na długi czas. Pamiętaj jednak, że stosowanie takich środków nie zastąpią fachowej regeneracji wtrysków w serwisie.

Czy uszkodzony wtrysk może uszkodzić silnik?

Niesprawny wtryskiwacz ma znaczący wpływ na działanie silnika, co może skutkować jego uszkodzeniem. Gdy wtryskiwacz jest zużyty, nieprawidłowo dozowane paliwo powoduje nieregularne i niestabilne działanie jednostki napędowej. Skutkiem awarii wtryskiwaczy jest ciągłe przegrzewanie się silnika, co może prowadzić do stopienia tłoków, co z kolei oznacza koniec użyteczności silnika. Ponadto, działanie silnika jest również uzależnione od innych elementów, takich jak akumulator, rozrusznik i koło dwumasowe. Niestety, uszkodzone wtryskiwacze mogą prowadzić do poważnych awarii tych komponentów w pierwszej kolejności. Zużyte wtryskiwacze przyspieszają także zapychanie się filtra DPF, co wymaga kosztownej naprawy o wartości kilku tysięcy złotych.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki