Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy trzeba wymieniać wszystkie wtryskiwacze?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wymiana wtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Czy wymiana wszystkich wtryskiwaczy jest konieczna?
Czy trzeba wymieniać wszystkie wtryskiwacze?

W dłuższej perspektywie czasu wymiana tylko jednego wtryskiwacza może doprowadzić do pogorszenia się pracy i osiągów silnika, dlatego zaleca się wymianę wszystkich wtryskiwaczy. Zadaniem wtrysków jest wprowadzanie do silnika odpowiedniej ilości paliwa pod wysokim ciśnieniem. Wtryskiwacze podczas pracy rozprowadzają paliwo równomiernie, dzięki czemu może on pracować poprawnie. W przypadku wymiany tylko jednego wtrysku doprowadzi to do sytuacji, w której będzie on pracował wydajniej niż pozostałe, a paliwo będzie rozprowadzane nierównomiernie, tym samym zaburzając pracę silnika. 

1. Wymiana wtryskiwaczy - jeden czy wszystkie? -  Ile trwa wymiana wtryskiwaczy

W przypadku usterki nie zaleca się wymiany, tylko jednego wtrysku. Wtryski zawsze należy wymieniać w komplecie w celu uniknięcia spadku osiągów pracy silnika, kopcenia, trudności z odpaleniem i innych często pojawiających się objawów. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze konieczna jest wymiana, bardzo często, jeśli uszkodzenia nie są duże, można zregenerować uszkodzone wtryskiwacze. Profesjonalne serwisy samochodowe potrafią przeprowadzić wymianę uszkodzonych wtrysków wraz z regeneracją w ciągu jednego dnia.

2. Uszkodzone wtryskiwacze – jak prawidłowo wymieniać? - Wymiana wtryskiwaczy samemu

Wymiana wtryskiwaczy wymaga odpowiedniego sprzętu oraz doświadczenia. Najkorzystniejszym wyjściem jest powierzenie wymiany wtryskiwaczy odpowiednim fachowcom, którzy zadbają o poprawność ich działania według oryginalnych parametrów i procedur.  W przypadku próby wymiany wtryskiwaczy samemu należy zaopatrzyć się w narzędzia specjalistyczne przeznaczone do konkretnych modeli wtryskiwaczy.

3. Naprawa wtryskiwaczy – tania metoda, ale czy skuteczna? - Wymiana wtryskiwaczy cena

Naprawa wtryskiwaczy to tania metoda naprawy uszkodzeń, a zarazem bardzo skuteczna. Dzięki regeneracji wtrysków możliwe jest ich przywrócenie do prawidłowej funkcjonalności oraz fabrycznych parametrów. Uszkodzone części wtryskiwaczy wymieniane są na nowe, a następnie wtryski poddawane są serii testów, pozwalających ustalić efektywność ich działania oraz stan. Naprawa wtryskiwaczy to koszt od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. 

4. Ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w Dieslu? - Wymiana wtryskiwaczy koszt robocizny

Wymiana wtryskiwaczy zależna jest od rodzaju wtrysków oraz tego, czy posiadamy już zamienniki, czy kupujemy wtryski nowe, czy poddajemy je regeneracji. W przypadku  poddaniu  wtrysków regeneracji całkowity koszt wraz z wymianą może oscylować w granicach około 2 tys. złotych.

Ile zapłacisz za wymianę wtrysków?
Wymiana wtryskiwaczy koszt robocizny

W przypadku zakupu nowych wtryskiwaczy koszty będą kilkakrotnie wyższe i zależne od modelu. Dokładne informacje dotyczące cen można uzyskać na stronach zaufanych serwisów i ich numerach kontaktowym.

Udostępnij wpis

Komentarze

Leszek

Wystawiono 9 miesiecy temu

Wymiana wtryskiwaczy zależy od ich stanu i potrzeb konkretnego silnika. Czasami wymagana jest wymiana wszystkich wtryskiwaczy, natomiast w innych wystarczy wymienić tylko kilka lub nawet jeden. Jeśli jeden z wtryskiwaczy jest uszkodzony lub nie działa prawidłowo, najczęściej wymienia się go na nowy lub regenerowany. W takim przypadku pozostałe wtryskiwacze mogą być sprawne i nie wymagają wymiany. Jeśli jednak wszystkie wtryskiwacze są zużyte lub nie działają prawidłowo, najczęściej zaleca się wymienić wszystkie naraz. W takim przypadku pozwoli to na uniknięcie nierównomiernego działania silnika i zapewni lepsze osiągi. Wymiana wtryskiwaczy wymaga specjalistycznego sprzętu i wiedzy technicznej. Zazwyczaj zajmuje się tym profesjonalny serwis samochodowy lub warsztat mechaniczny, który posiada odpowiedni sprzęt i doświadczenie w tego typu pracach.

Czy ta opinia była pomocna?

Minion84

Wystawiono Rok temu

Nie wiem jak to naprawdę jest czy wymienia się wszystkie czy jeden wtryskiwacz. Mi mechanik powiedział, że 4 czyli cały komplet mam uszkodzony i zdecydowałem się na wymianę wszystkich.

Czy ta opinia była pomocna?

Kizior

Wystawiono Rok temu

No właśnie wymieniłem jeden wtryskiwacz i to po jakimś czasie nie pomogło. Szykuje się do wymiany kompletu wtrysków.

Czy ta opinia była pomocna?

Danek.p

Wystawiono Rok temu

Ja z reguły staram się wymieniać wszystkie, żeby zaoszczędzić sobie czasu i pieniędzy, ale każdy robi po swojemu

Czy ta opinia była pomocna?

smutek"_@13

Wystawiono Rok temu

Ja akurat musiałem wymienić wszystkie wtryski i kosztowało mnie to kilka tysięcy zł!!!!!!!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki